مجله تاپ‌ناز‌

سریال سرنوشت خلاصه داستان سریال عکس بازیگران “سریال سرنوشت”

سریال سرنوشت

در این قسمت اطلاعاتی در مورد سریال سرنوشت و عوامل و بازیگران سریال سرنوشترا می خوانید. این سریال با حضور پسر امین حیایی ساخته شده است و از شبکه دوم سیما پخش می شود.

سریال سرنوشت

دارا حیایی پسر امین حیایی برای نخستین بار است که در یک سریال تلویزیونی حاضر می شود. دارا حیایی پسر امین حیایی و مونا بانکی پور است و در کنار مادرش زندگی می کند.

سریال سرنوشت

داستان سریال از سرنوشت

خلاصه داستان سریال سرنوشت : این سریال با محوریت داستان زندگی دو کودک پرورشگاهی از دوران کودکی تا نوجوانی و فراز و نشیب های زندگی آنها است.

 

بازیگران سریال از سرنوشت

فریبا نادری، مجید واشقانی، لیلا بلوکات، حبیب دهقان نسب، حسین پاکدل، مائده طهماسبی، کامران تفتی، مهدی صبایی، علیرضا استادی، مریم کاظمی، علیرضا آرا، بهزاد داوری، سارا والیانی، دارا حیایی، فاطیما بهارمست، کیسان دیباج، مرضیه موسوی، امیررضا فرامرزی، راستین عزیزپور و … جزو بازیگران سریال سرنوشت هستند.

تصویربرداری فصل اول و دوم سریال «از سرنوشت» به صورت هم زمان آغاز شد و کارگردانی این فصل‌ها برعهده محمدرضا خردمندان و علیرضا بذرافشان است.

اولین لوکیشن فصل اول این سریال در پرورشگاهی سمت جنوب تهران است و فصل دوم آن در خیابن‌های تهران تصویربرداری می‌شود.

راستین عزیزپور، امیررضا فرامرزی از دو بازیگر نقش کودک در فصل اول هستند که دارا حیایی و کیسان دیباج ادامه نقش آنها را در سنین جوانی بازی می‌کنند. همچنین فاطیما بهارمست، مرضیه موسوی از بازیگران نوجوان این سریال هستند.

سریال سرنوشت

زمان پخش سریال

سریال سرنوشت 50 قسمت دارد و توسط نویسندگانی همچون روح الله صدیقی، سارا خسروآبادی و مسعود کرامتی نگارش شده است و برای شبکه دوم سیما تولید می شود.

 

مطالب مشابه را ببینید!