مجله تاپ‌ناز‌

سریال تلخ و شیرین داستان قسمت آخر سریال تلخ و شیرین عکس بازیگران

سریال تلخ و شیرینحیات و مراد در سریال تلخ و شیرین و داستان قسمت آخر

سریال تلخ و شیرین

سریال تلخ و شیرین سریال با نام Hayat Bazen Tatlidir محصول شال 2016 turk است که از شبکه استار تی وی پخش می شود.

تهیه کننده این سریال Süreç Film – Ali Gündoğdu، کارگردان Hamdi Alkan، فیلمنامه نویس Gani Müjde و بازیگران شاخص آن بیرجه آکالای، کانبولات گورکم ارسلان و اوفوک اوزکان هستند.

بیرجه آکالای بازیگر معروف سریال تلخ و شیرین است که هم اکنون سریال عشق سیاه و سفید از او در حال حاضر پخش می شود. او با سریال شمیم عشق بسیار معروف شد.

سریال تلخ و شیرین

عکس قسمت آخر

داستان  سریال تلخ و شیرین

داستان فیلم تلخ و شیرین در مورد خانم معلم جوانی به نام حیات با بازی بیرجه آکالای و خواهرش به نام گزیده می باشد. در طول این سریال اتفاقات زیادی برای این دو خواهر می افتد.

گیده خواهر حیات در مدرسه خصوصی که خواهرش تدریس می کند، درس می خواند، در ابتدای داستاگ، گزیده با پسری به نام کورای در مدرسه دوست می شود.

کورای برای گزیده نقش های بدی دارد و از اول داستان دست کورای برای گزیده رو می شود و به همین دلیل جیات و گزیده آن مدرسه را ترک می کنند و در دبیرستانی دولتی در آنالودو مشغول به کار می شوند.

ولی باز هم کورای دست بردار نیست و در این مدرسه به سراغ حیات و گزیده می آید.

با ورود حیات و گزیده به این دبیرستان جدید، اتفاقاتی در مدرسه رخ می دهد که باعث تمام این مشکلات و اتفاقات کورای و بردارش جراح هستند.

گزیده خواهر حیات وقتی که به کلاسش در دبیرستان جدیدش می رود با استقبال گرم تمام دانش آموزان کلاس روبرو می شود و به جز سودا، او دوست دختر بوراک است و به گزیده هم حسادت می کند.

سودا سعدی می کند که با همکاری کورای، حیات را از مدرسه اخراج کنند و برای او مشکلات و  پاپوش ایجاد می کنند که در نهایت موفق نمی شوند و دست این دو رو می شود.

گزیده برای انتقام از سودا به دلیل کارهایی که با خواهرش کرده است به بوراک دوست پسر سودا نزدیک می شود و بین آنها را بهم می زند ولی عاشق می شود!

 

دانلود کنید : آهنگ سریال تلخ و شیرین

سریال تلخ و شیرین

معرفی بازیگران سریال تلخ و شیرین

بیرجه آکالای Birce Akalay در نقش حیات

کانبولات گورکم ارصلا Kanbolat Gorkem Arslan در نقش مراد

اوفوک اوزکان Ufuk Özkan در نقش شریف مدیر مدرسه

دنیز جان اکتس Deniz Can Aktas در نقش بوراک

زینب الکان Zeynep Alkan در تقش امیل

آلیهان آراچی Alihan Araci در نقش ندیم

سیمای بارلای Simay Barlas در تقش گوزده

الیف دوگان Elif Dogan در نقش زینب

سودا ارجینکی Sevda Erginci در نقش سودا

حمدی قهرمان Hamdi Kahraman در نقش موستهاک

ملیس سزن Melis Sezen در نقش آیشه

ندیم سوری Nedim Suri در نقش اورهان

انیل تیتیک Anil Tetik در نقش کورای

غمزه توپوز Gamze Topuz در نقش بیرتانم

تیموز اوگور ییلدیز Temmuz Ugur Yildiz در نقش ترهان

ایلادا کنجل Ilayda Çengel در نقش آیهان

 

ساعت پخش سریال تلخ و شیرین

سریال تلخ و شیرین از شبکه استار تی وی به طور کامل پخش شده است. این سریال هر شب ساعت 23 از شبکه جم تی وی پخش می شود و تکرار آن روز بعد ساعت یک بعد از ظهر از شبکه ریور است.

در قسمت آخر چه اتفاقی می افتد؟

در قسمت آخر سریال ترخ و شیرین می بینید که بین تامر و جراح دعوایی رخ می دهد و حیات می خواهد این دو را از هم جدا کند و مانع از دعوای آنها شود که تامر به صورت ناخواسته حیات را از پله ها به پایین پرت می کند و باعث می شود که حیات بیهوش شود.

تامر جراح را مقصر می داند و جاح هم دستگیر می شود.

حیات را بستری می کنند و در ابتدای سریال تلخ و شیرین نشان می دهد که حیات با شوک قلبی هم به دنیا باز نمی گردد و بلاخره فوت می کند.

خواهر گزده با یک دسته گل بر سر مزارش می رود و با گریه می گوید که پس از چند اس از رفتنت هنوز به دوری تو عادت نکرده ام و همه ما بچه ها روش های اشتباهی را پیش گرفتیم و …

اما این فقط یک خواب از سوی حیات بود! حیابت به هوش می آید و به زندگی اش ادامه می دهد. در این قسمت دست تامر برای حیات توسط جراح رو می شود و حیات از تامر بسیار متنفر می شود و با جراح ازدواج می کند.

بعد از 5 سال از این جریان ازدواج حیاتف جشن فارغ التحصیلی بچه ها فرا می رسد و تمام بچه های مدرسه به موفیت های بزرگی دست پیدا می کنند. گزده هم مانند خواهرش معلم می شود و با بوراک ازدواج می کند.

سودا و گزده به هم می رسند و حیات هم باردار می شود.

قسمت آخر را تماشا کنید

 

 

ببینید: قسمت 1 و قسمت آخر سریال تلخ و شیرین

سریال تلخ و شیرین

بیرجه آکالای بازیگر نقش حیات در سریال تلخ و شیرین

 • بیرجه آکالای متولد 19 ژوئن سال 1984 در استانبول است.
 • بیرجه آکالای بازیگر خوش رو و زیبای است که در سال 2004 به عنوان دختر شایسته این کشور انتخاب شده بود و قد او 173 سانتی متر است و یکی از بازیگران خوش اندام و جذاب به حساب می آید.
 • بیرجه سال 2011 با مرات اونالمیش ازدواج کرد که ازدواج آنها دوام نیاورد و از هم جدا شدند.
 • او را به دلیل بازی در سریال شمیم عشق و سریال عشق سیاه و سفید که پخش آنها به اتمام رسید قبل تر شناخته اید و در سریال تلخ و شیرین هم به خوبی از پس نقش برآمده است.
 • او با همسر قبلی اش به دلیل بازی در سریال شمیم عشق آشنا شد.
 • شایعه شده است که در اواخر روزهای زندگی مشترکش را مرات، با فردی به نام سرپ لونداغلو رابطه داشته است که منجر به جدایی از مرات و ازدواج با این فد شده است.
 • او در سال 2014 به دلیل خیانت از مرات از او جدا شد و در سال 2017 هم همین بلا را به سر سرپ همسر دومش آورد او از او نیز جدا شد.

سریال تلخ و شیرین

الیف دوگان بازیگر نقش زینب

 • الیف دوگان متولد 6 سپتامبر سال 1994 در شهر اتسانبول است و در این سریال نقش خواهر حیابت را بازی می کند.
 • او در ابتدا کارش ررا با صداپیشگی شروع کرد و سپس وارد حرفه بازیگری شد.
 • قد او 160 سانتی تر است و وزن او 52 کیلوگرم است.

سریال تلخ و شیرین

آنیل تتیک بازیگر نقش کورای 

 • انیل یکی از شرکت کننده های مسابقه سویوایور اُل استار می باشد که ا شبکه تی وی 8 در سال 2015 پخش شد و او تبدیل به یکی از محبوب ترین افراد شرکت کننده این مسابقه شد.
 • در اواسط مسابقه پای او شکست و شانس بزرگ برنده شدن در این مسابقه را از دست داد.
 • او پس از این مسابقه بسیار پرطرفدار شد و باعث شد که ارد دنیای بازیگری  شود.
 • در سریال تلخ و شیرین تلخ و شیرین عاشق سودا می شود و در نهایت با هم ازدواج می کنند.

سریال تلخ و شیرین

سیمای بارلاس بازیگر نقش گزده 

 • سیمای پارلاس متولد 17 می سال 1998 در شهر استانبول است و در رشته سینما و تلیزیون تحصیل کرده است.
 • قد او 166 سانتی متر است و وزن او 47 کیلوگرم است.
 • او در این سریل نقش گزده را بازی می کند که رابطه ای صمیمانه با بوراک دارد.
 • در ادامه سریال او در دانشگاه و رشته معلمی پذیرفته می شود و بوراک هم یک فوتبالیست معروف می شود.

سریال تلخ و شیرین

سودا ارگینجی بازیگر نقش سودا 

 • سودا ارگینجی بازیگر ترک متولد 3 اکتبر سال 1992 در استانبول است و بازیگری را از سن 15 سالی با تئاتر شروع کرده است.
 • نخستین تجربه او بازی در تئاتر گل های پاک و عاشق برای کودکان بوده است.
 • او در سریال قرمز تیره هم بازیکرده است و نقش پررنکی در این سریال داشته است.
 • در سریال خداحافظی که در مورد اواخ سلطنت عثمانی است در نقش لامیا ایفای نقش کرده است.
 • او در سریال رز سیاه که از شبکه های ایرانی هم پخش شد در نقش عایشه ایفای نقش کرد و باعث شد که به شهرت برسد.
 • سیب ممنوعه دیگر سریال محبوب مردم turky است که از شبکه فاکس پخش می شود.

سریال تلخ و شیرین

دنیز کان اکتس بازیگر نقش بوراک 

 • دنی کان متولد 28 جولای سال 1993 در استانبول است.
 • قد او 180 سانتی متر و وزن 75 کیلوگرم است.
 • او در سریال تلخ و شیرین در نقش بوراک بازی می کند و عاشق گزده می شود.

سریال تلخ و شیرین

قسمت آخر سریال تلخ و شیرین چی میشه؟

در اتاق دبیران خانم معلم از کورای می خواد تا ورقه ای که در اون از سودا شکایت شده را امضا کند ولی کورای دست دست می کنه و حیات می گه: تو که سودا رو دوست نداری پس این رو امضا کن. کورای جرات پیدا می کنه و میگه: من عاشق سودا هستم. تمام این کارها را کردم تا از من فاصله بگیره و صدمه نخوره و من کاری که به ضرر سودا باشه رو انجام نمیدم. سودا که تمام این حرفا رو شنیده میاد داخل اتاق. حیات میگه: کورای تو توی این مدرسه میمونی و سودا هم از همه به خصوص آقای مدیر باید عذرخواهی کنه. کورای و سودا خیلی عاشقانه همدیگرو بغل می کنن.

بعد از آشتی دادن کورای و سودا، حیات سوار تاکسی ندیم می شود و از او می خواهد که به مدرسه برگردد. ندیم که از دیدن او تعجب کرده قبول نمی کند. حیات می گوید:« تو از ژانوال ژان مثال زده بودی. او مردی بود که از بدی ها به سوی خوبی ها و از دروغ  به سوی حقیقت سفر کرد. تو از مشکلات می ترسی باید با آن مقابله کنی تا پیروز شوی.» ندیم تحت تاثیر حرفهای خانم معلم قرار می گیرد و قول می دهد که به مدرسه برگردد. حیات پیاده می شود و طبق برنامه اش آسیه سوار تاکسی می شود و به ندیم می گوید:« باید برگردی چون من منتظرت هستم.»

فلاح اسلحه ای در دست می گیرد و به صدری می گوید:« باید با تامر تسویه حساب کنم.» فلاح به تامر زنگ می زند و خبر آزاد شدنش را به او می دهد. سپس دوست حیات یاشین را با میل خود یاشین گروگان می گیرد و دست و دهنش را بسته فیلمش را به حیات نشان می دهد و تهدید می کند که اگرهر کاری می خواهم انجام ندهی یاشین به خطر می افتد. سپس حیات را به اتاق دیگری می فرستد تا منتظر بماند. وقتی تامر وارد خانه ی حیات می شود فلاح اسلحه را به سمت او می گیرد و می گوید:« وقتی حیات آمد باید حقیقت را به او بگویی.» ناگهان تامر اسلحه ی فلاح را بر می دارد و به سمت او می گیرد و با نفرت می گوید:« تو زندگی مرا به گند کشیدی. من با آدمهای کله گنده ای سر و کار داشتم و پول خوبی در می آوردم. حتی باعث شدی که شغل دادستانی را از من بگیرند. بعد هم که می خواستی با عشقم ازدواج کنی که مانعت شدم.» و تند و تند پشت سرهم گند کاری هایش را توضیح می دهد و در آخر به سوی فلاح شلیک می کند. فلاح نقش زمین می شود و حیات با عجله به سمت او می آید ولی فلاح بلند می شود و می گوید:« بازی در آوردم تا تامر همه چیز را اعتراف کند.» حیات رو به تامر فریاد می زند:« خوب شد فلاح مانع ازدواج ما شد وگرنه با جانوری مثل تو ازدواج می کردم.»

بعد از زمان نه چندان طولانی حیات و فلاح ازدواج می کنند. شریف و بیتا هم صاحب فرزندی می شوند و دانش آموزان حیات خانم در سایه ی زحمت های او به دانشگاه می روند و در کار و شغل خود به موفقیت هایی رسیده اند. کورای و بوراک حالا دیگر دوستان صمیمی هستند. کورای و سودا در دانشگاه هم کلاسی هستند و قرار است بعد از فارغ التحصیلی ازدواج کنند. گزیده می خواهد معلم شود و بوراک تربیت بدنی می خواند و در یک باشگاه خوب فوتبال بازی می کند. ندیم ادبیات می خواند و می خواهد نویسنده شود. آسیه در لندن آموزش رقص می بیند. آیهان و اورهان شرکت امنیتی تاسیس کرده اند و در کارشان موفق هستند. امل یکی از سلبریتی های معروف Turky شده است. تارکان به زودی مدیریت شرکت پدرش را بر عهده خواهد گرفت. اونور و زینب هم به تازگی آلبوم زیبایی را با هم کار کرده و منتشر کرده اند. عابدین هم در یکی از دانشگاه های معروف آمریکا تحصیل می کند. حیات به زودی مادر خواهد شد و زندگی خوبی در کنار فلاح را ادامه می دهد.

 

عکس های بازیگران

در این قسمت عکس های بازیگران سریال turky تلخ و شیرین را در سریال و پشت صحنه سریال تلخ و شیرین مشاهده می کنید.

سریال تلخ و شیرین سریال تلخ و شیرین سریال تلخ و شیرین سریال تلخ و شیرین سریال تلخ و شیرین سریال تلخ و شیرین سریال تلخ و شیرین سریال تلخ و شیرین سریال تلخ و شیرین سریال تلخ و شیرین سریال تلخ و شیرین سریال تلخ و شیرین سریال تلخ و شیرین

به دیگر بخش ها بروید

مطالب مشابه را ببینید!