سریال بازگشت به خانه خلاصه داستان قسمت آخر و عکس های سریال بازگشت به خانه

در این مطلب خلاصه داستان تمام قسمت های سریال بازگشت به خانه و عکس های بازیگران سریال بازگشت به خانه را مشاهده می کنید.

داستان تمام قسمت های سریال بازگشت به خانه و عکس های سریال

سریال بازگشت به خانه محصول سال 2016 کشور ترکیه است و در سایت Imdb نمره متوسط 6.8 را کسب کرده است.

بازیگران : Dilsad Çelebi, Cansel Elcin, Tardu Flordun, Ipek Erdem, Merve Oflaz

خلاصه اولیه داستان سریال بازگشت به خانه:

پینار دختری هست ک از پدرش ارثیه براش مونده و فرشاد هم شوهر پیناره و الیف هم دخترشون. جانان دوست صمیمی پینار بود ک با فرشاد (شوهر پینار) میریزه رو هم و وقتی پینار اونارو با هم میبینه فرشاد میزنه تو سرش و بیهوش میکنه و به کمک ی پلیس و یکی دیگه از دوستاش صحنه سازی میکنن ک مثلا پینار افتاده تو دریا ولی یوسف نجاتش میده و یکی ب اسم وداد ک دوست خانوادگی پینار هست بهش کمک میکنه و صورت پینارو عمل میکنه و پینار تبدیل ب لیلا میشه و میاد تا دخترشو و انتقامشو بگیره.
برای اینکار هم با نقش لیلا خودشو خواهر پینار و خاله الیف معرفی میکنه و در این صورت اموال فرشاد هم تو خطر میفته. یکی دیگه از اتفاقات مهم اون شب اینکه ک برادر یوسف شاهد اون صحنه سازی بودن و مجبور میشن ک اونم بکشن. حالا بعد مدتها جسد اورهانو پیدا کردن و یوسف هم میخواد انتقام برادرشو بگیره..
حالا ببینیم چیا پیش میاد ….
پ.ن: جانان معشوقه فرشاده و هنوز ازدواج نکردن و در عین اینکه با فرشاد رابطه داره افروز رو هم داره?. پ.ن:افروز (ی پلیسه) و چنگیز (ی کلوب داره) کسایی بودن ک تو صحنه سازی دست داشتن و فرشاده ک برای بستن دهنشون بهشون پول میده.

 

داستان قسمت 16 اصلی سریال بازگشت به خانه

یوسف لیلا رو میبره تو کشتی تا یکم آروم بشه. فرشاد هم وضعش خیلی داغون شده و رسما انگار با پبنار حرف میزنه و جانانم اونو میبینه و انگار از این وضعیتش خوشحاله. آراز و ایپک هم تو پاسگاه کلی مسخره بازی در میارن و افسر هم زندانیشون میکنه. لیلا داره یکی از نامه های مادرش ک برای وداده میخونه و مضمونش اینه ” اینجا غیر قابل تحمل شدخ.قیافه پینار هم داره مثل پدرش میشه. دقیقا مثل خون اون کثیف. منتظرم.ی معجزه بشه و ازشون راحت شم ” لیلا بعد خوندن نامه اشک میریزه و یوسف ک میاد نامه رو قایم میکنه. یوسف میاد و با هم حرف میزنن ک همه زندگیم بازی بود و .. یوسف با حرفاش لیلا رو آروم میکنه و بعد چند قسمت به هر حال اینا همو میبوسنن??(جایزه مثبت ترین بازیگرارو گرفتن اینا والا?). نصفه شب هم جانان میره حلقه عروسی خودشونو از دست فراد در میاره و حلقه عروسی پینارو تو دست فرشاد میکنه. سودا هم از پسر و هاجر یه جورایی خدافظی میکنه و با نژاد قرار میزارن و وقتی همو میبین سودا به نژاد میگه باید منو بکشی ولی نژاد میگه نمیتونم و جلوشو میگیره و بغلش میکنه. جانان هم یکی از دوستاشو میبینه و بهش میگه شرکت پول کمکی ک قرار بود به مدرسه الیف بده رو نداده و جانان هم میره این پولو از ودات میگیره و باز با هم ی معامله ای میکنن.(خدا میدونه چ نقشه ای داره). صبح ک فرشاد داره داروشو میخوره میبینه ک حلقه عروسیش با پینار تو دستشه و تعجب میکنه و میاد ب جانان میگه پینار برگشته و جانانم نقش بزی میکنه ک نگرتنه و این چیزا. لیلا هم ی یوسف میگه میره دیدن الیف در حالی ک میره دیدن افراز. اراز و ایپک هم صبح تو زندان بیدار میشن وایپک ب فرشاد زنگ میزنه و فرشاد و جانان میرن ازادشون میکنن و حالا بماند جانان چ نقشی بازی میکنه واسه اراز. البته بگم همه اینا واسه گرفتن تبلته. افراز هم ب لیلا میگه جانان و ودات همو میبینن ک لیلا میگه میدونم و افراز میگه ودات هر روز با ی زن المانی حرف میزنه و قرار میشه شمارشو پیدا کنه.

یوسف میره زندان دیدن قاتل طاهر و ب دروغ میگه منو ودات فرستاده و اون مرد هم میگه. هنوز پول ب دستم نرسیده و اونو تحت فشار گذاشتیم تا حرف بزنه ولی سکته کرد.ما پولمونو میخوایم. هاجر وارول رو میرسونه مدرسه ک اونجا لیلا رو میبینه ولی توجهی نمیکنه و میره. لیلا هم میره پیش مدیر ک مدیر میگه پول پرداخت شده ولی اسمی نمیگه. بعدم میره دیدن الیف و با هم حرف میزنن ولیلا هم وارولو میبینه و به الیف میگه ک وارول برادر زاده یوسفه. الیف هم ب لیلا میگه برای جشن با تو میام . دارن طاهرو خاک میکنن ک آراز میرسه و خودش طاهرو دفن میکنه. جانان هم میره ی مدل مو مثل مدل پینار میخره. این وسط جانان هم داره فرشاد دارو میده ک مریم هم اون داروهارو به یوسف نشون میده و میگه اینارو جانان داد. یوسف هم به ودات میگه میدونم طاهرو کی کشته. یوسف به لیلا میگه ک ودات طاهرو کشته. شایان هم به ودات زنگ میزنه و میگه پول واریز نشده تو حساب و اونم پیگیر میشه. پرستار آدم هم میره خدنه ودات و با فاطمه و یکی از دوستای فاطمه درگیر میشه ک فاطمه هم گلدانو تو سر دختره میکوبه?✌. (اینم ی قتل دیگه) بعدم با کمک دوستش اونو تو ی قالی میپیچن و میبرنش و تو باغچه خاکش میکنن. جانان و دکتر هم میرن دنبال الیف و جانان هم دکترو با الیف میفرسته و دکتره هم جانانو فرشته نشون میده و لیلا رو مقصر جلوه میده و الیف میگه اگه با مامان جانان برم همایش بهتر باشه.

 

داستان قسمت 17 اصلی سریال بازگشت به خانه

 

عکس های بازیگران سریال ترکی بازگشت به خانه

سریال بازگشت به خانه

عکس های جانان، یوسف، پینار لیلا در سریال بازگشت به خانه

سریال بازگشت به خانه

تصاویر بازیگران سریال بازگشت به خانه

سریال بازگشت به خانه سریال بازگشت به خانه سریال بازگشت به خانه سریال بازگشت به خانه سریال بازگشت به خانه سریال بازگشت به خانه

سریال بازگشت به خانه خلاصه و عکس های سریال

مطالب مشابه را ببینید!