سریال تو زیبایی ؛ داستان قسمت آخر سریال و عکس های بازیگران سریال کره ای

سریال تو زیبایی

داستان قسمت آخر سریال تو زیبایی و عکس بازیگران

سریال تو زیبایی یک سریال تلویزیونی محصول شرکت اس بی اس کشور کره جنوبی است. این سریال یکی از سریال های موفق کره ای است که توانسته است جوایز متعددی به عنوان بهترین سریال کرده در سال 2009 را بدست آورد.

سریال تو زیبایی

داستان سریال تو زیبایی

این سریال در مورد دختری به نام گو می نیو است که در کلیسا درس راهبه گی می خواند. سریال از آنجایی شروع م شود که برادر گومی نیو که خواننده است برای انجام عمل جراحی زیبایی به آمریکا می رود در حالی که دعوت نامه از یک گروه خوانندگی معروف به نام آنجل دریافت می کند و به خواصت میر اجرایی این گروه از خواهر گومی نام، ومی نیو مجبور می شود تا برای از دست ندادن این فرصت خودش را بدون آنکه کسی متوجه بشود به جای برادر دوقلویش، گومی نام معرفی کند.

حالا دختری که در تمام عمرش درون کلیسا زندگی کرده است باید نقش یک خواننده پرطرفدار را اجرا کند و با سه پسر خواننده معروف دیگر زندگی کند. گومی نام تقلبی رفته رفته رابطه اش با اعضای گوره انجل صمیمی تر می شود.

سریال تو زیبایی

گومی نیو با صدای زیبای خود مورد توجه مردم و گروه آی.ان. جل قرار می‌گیرد. با گذشت زمان گو می نیو به لیدر گروه یعنی تکیونگ علاقه‌مند می‌شود ولی تکیونگ در ابتدا نسبت به او بی اعتنا است. در این گروه نخست شین وو متوجه می‌شود که او یک دختر است ولی وانمود می‌کند که چیزی نمی‌داند. شین وو که به گو می نیو علاقه‌مند است سعی می‌کند با سوپرایزهای عجیب و غریب و مهربانی‌هایش نظر او را جلب کند. گو می نیو پس از مدتی متوجه عشق او می‌شود.

گو می نیو عشق شین وو را رد کرده و سعی می‌کند رابطه اش را با تکیونگ شروع کند. تیونگ نیز عاشق او است ولی داستان عشق مادرش با پدر تکیونگ باعث می‌شود رابطه این دو رو به سردی نهاده شود. پس از مدت زیادی برادر گو می نیو یعنی گو می نام از آمریکا بازگشته و به گروه‌ای. ان. جل ملحق می‌شود. تکیونگ آهنگ مورد علاقه مادرش را که پدر گو می نیو نوشته‌است می‌خواند.

سریال تو زیبایی

گو می نیو که قصد رفتن به آفریقا را دارد برای آخرین بار به صحنه پانزده هزار نفرهٔ گروه‌ای. ان. جل می‌رود. تکیونگ نیز او را از میان جمعیت بی شمار طرفدارانش پیدا می‌کند و او را در آغوش می‌گیرد و ابراز علاقه می‌کند. در آخر سریال نشان داده می‌شود که تکیونگ یک گردنبند با آویز ستاره به گو می نیو به عنوان یادگاری می‌دهد. گو می نیو نیز که قصد سفر دارد، به تکیونگ قول می‌دهد که سریع از سفر برگشته و نزدش برگردد.

همچنین بخوانید : سریال عاشقان ماه

عکس های سریال تو زیبایی و بازیگران سریال

عکس های بایگران سریال تو زیبایی و بازیگران این سریال را مشاهده می کنید.

سریال تو زیبایی سریال تو زیبایی سریال تو زیبایی سریال تو زیبایی سریال تو زیبایی سریال تو زیبایی سریال تو زیبایی سریال تو زیبایی سریال تو زیبایی

 

مطالب مشابه را ببینید!