خلاصه داستان و عکس های بازیگران سریال عشق

در مورد سریال عشق اجاره ای

داستان سریال عشق اجاره ای و داستان قسمت آخر سریال عشق اجاره ای

هیچ لینک دانلودی موجود نیست!

درست زمانی که فکر می کنی دیگه امیدی به هیچی نیز باید به معجزه هایی که در پیش رومونه مثبت نگاه کنیم. پیشنهاد عشق شیش ماهه پیش روی دفنه قرار داره و او با قبول این پیشنهاد مجبور می شه که یکی از افراد موفق در کشور را به خودش علاقه مند کنه و باهاش رابطه عاشقانه برقرار کنه. اما همراه واقعی و حقیقی او در این مسیر کسیه که عاشقش شده و الان هردو در یک مسیر دیوانه کنند قرار گرفتن و در حال تشکیل یک مثلث مرگبار هستند.

 

در پایان بخش چهارم عمر در برابر دفنه قرار گرفت و از او پرسید که صبح بخیر شما دستیار جدید هستید؟ دنفنه هم جواب داد بله من هستم اما شما که لباس ندارید عمر هم جواب داد بله معذرت می خوام الان میرم لباسامو می پوشم

بعد از خوردن صبحانه باهم راه افتادن و به سمت شرکت رفتن. در این میان توی شرکت یه دختر بسیار جاه طلب به نام یاسمین کار می کنه که به عمر علاقه خیلی زیادی داره و می خواد هر طور که شده عمر رو به دست بیاره اما از طرفی عمر به هیچ صورتی به یاسمین محل نمیذاره. سینان هم از طرف دیگه عاشق یاسمینه و نریمان هم همیشه این ترس توی دلشه که یاسمین بتونه عمر رو به چنگ بیاره و ثروت خانوادگی عمر به دست یاسمین بیفته و باعث بدبختی همه خانواده بشه

دفنه با عمر وارد شرکت شد و یهو سینان رو دید و کلی تعجب کرد. سینان با دیدن دفنه جا خورد ولی طوری رفتار کرد که انگار تا به حال دفنه رو ندیده و به صورت غریب با هم دست دادن . توی اتاق های اداره اتاق دفنه به اتاق عمر چسبیده و دیوار های اتاق ها شیشه ایه .

وقتی ساعت اداری تمام شد دفنه به اتاق عمر رفت تا برنامه های فردا رو با هم برنامه ریزی کنن . در حین حرف زدن با دفنه عمر ناخوداگاه محو دفنه شد و دیگه به حرفاش توجهی نمی کرد و در همین حین بود که توی ذهنش انگار یه جرقه زد

صبح روز بعد دفنه رفت تا برای عمر صبحانه درست کنه و در همین حین مشکوک شد که امکان داره عمر اونو شناخته باشه و به روش نیاره برای این که مطمعن بشه پیش عمر رفت و گفت ما قبلا جایی همدیگه رو ندیدیم؟ ولی از سوال خودش پشیمان شد و سریع گفت ولش کن هرچی حالا و در رو باز کرد که عمر بره. عمر اومد در رو بست و دفنه رو به در چسبوند و صورتش رو به صورت دفنه نزدیک کرد.

سریال عشق اجاره ای

قسمت آخر سریال عشق اجاره ای چه اتفاقاتی می افته؟

در قسمت آخر این سریال در فصل دوم، امید سعی میکند تا رابطه اش را با تورکان بهتر کند و دافنه هم که فهمیده حامله است دنبال راهی میگردد که این خبر را به امید بگه. امید بعد از شنیدن خبر حاملگی دافنه سوپرایز شده و بسیار خوشحال میشود و بعد از این موضوع تصمیم میگیرند سریع عروسی کنند.

بدین ترتیب آنها در کنار فرزندشان و عشقی که بینشان است یک زندگی خوب و خوشحال که شایسته آنهاست را شروع میکنند.

همچنین بخوانید : قسمت آخر سریال ترکی عشق حرف حالیش نمیشه

دافنه بلاخره با راز امید روبرو می شود. دافنه از حرف هایی که می شنود شوکه می شود و به همین دلیل تا مدتی خودش را پنهان می کند و کسی او را نمی بیند. امید سعی می کنید که مکانی که دافنه در آن است را پیدا کند. در همین زمان در مسابقه ای بزرگ تیم کورای در مقابل تیم امید و سینان قرار میگیرد و اگر برنده این مسابقه تیم کورای باشد، فرزند پسر اول تیم مقابل که بدنیا بیاید باید اسمش را کورای بگذارند که داور این مسابقه هم آیتکین است.

اولین قدم ها برای آشتی با خانواده دافنه برداشته شده است. کلبه ای که اسماعیل برای سگ های خیابانی ساخته بود یخیلی مفید واقع شد و باعث ایجاد اتفاقات خوبی شد.

همه چیز زیبا بود و دافنه هم خیلی خوشحال بود. این دو لحظات خوبی را در کنار هم داشتند و باعث کامل شدن همدیگر شدند. این اتفاقات باعث شد نریمان اصرار داشته باشد که زودتر ازدواج کنند و صاحب بچه شوند.

 

فصل اول

این سریال داستان زندگی یک دختر جوان را بیان میکند که به خاطر بدهی برادرش به پول نیاز دارد و خود را در یک دروغ میابد

دفنه که در کودکی از طرف پدرو مادرش ترک شده است به همراه برادرش سردار ، خواهرش اسرا و مادر بزرگش ترکان در یک خانه زندگی میکند و برای گذراندن روزمره های زندگی اش نیز به عنوان یک گارسون در رستورانی مشغول به کار است.

روزی عمر که یک انسان موفق در کار است به رستوران رفته و با دفنه آشنا میشود از طرفی نریمان خانوم زن عموی عمر وظیفه دارد تا طی چند ماه عمر را مجبور ازدواج کند وگرنه عمارتی را که در آن ساکن را از دست میدهد به همین خاطر با پیشنهاد مبلغی نزد دفنه رفته و از او میخواهد تا به عنوان منشی به شرکت عمر رفته و او را عاشق خود کند ، دفه که به این پول نیاز دارد این پیشنهاد را قبول میکند و در ادامه داستان شاهد آشنایی عمر و دفنه هستیم و درست در همان روز ازدواج این دو ، دفنه به عمر راز عشق اجاره ای بودن را میدهد…

 

فصل دوم 

دفنه همه چیز را در گذشته جا گذاشته است و زندگی جدیدی را برای خودش شروع کرده ، پدر بزرگ عمر ، حلوصی بیگ نیز میخواهد همه ی ثروتش را به نام دفنه بزند و باز هم نریما خانوم که این موضوع را میفهمد شخصی به نام پامیر را وارد زندگی دفنه میکند تا ثروت در خانواده باقی بماند.

از طرفی عمر هم که بعد از عروسی به ایتالیا رفته بود و در آنجا سکونت داشت با اصرار های سینان دوباره به استانبول برمیگردد و از صفر کمپانی را سر پا میکند و در ادامه داستان شاهد آشتی این دو عاشق و در نهایت ازدواج آنها هستیم.

بازیگران سریال ترکیه ای عشق اجاره ای

 

دفنه (Elçin Sangu) : دفنه دختری ساده است و قلبی مهربان دارد از آنجایی خرج و مخارج خانه با اوست و از طرفی بدهی برادرش او را وادار گفتن دروغی بزرگ و نقش بازی کردن میکند، در حالیکه در ادامه داستان عاشق عمر میشود و در تلاش است تا حقایق را برای او بازگو کند مشکلاتی برایش پیش می آید اما بالاخره در روز ازدواج این راز را برملا میکند.

عمر ( Barış Arduç ) : پسری موفق در حیطه ای کاری است ، طراح کفش است و یک کمپانی به همراه دوست و شریکش سینان دارد ، بی اندازه از دروغ متنفر است و در همه ی کارهایش صادق است ، دفنه را عاشقانه دوست دارد و از دروغی که دفنه به او گفته است بی خبر …

سینان ( Salih Bademci ) : پسری موفق ، مهربان و دوست داشتنی است که تجربه های عشقی ناموفقی داشته و شریک کاری عمر است . عاشق یاسمین است و با او ازدواج میکند

نریمان ( Nergis Kumbasar ) : زن عموی عمر و همسر نجمی است .پول برایش ارزش زیادی دارد و تا حدودی حقه باز است.

نجمی( Levent Ülgen ) : عموی عمر است و شخصیتی چشم چران دارد اما در اصل در دل چیزی ندارد 

 

اسماعیل (Kerem Fırtına) : یکی از دوستان صمیمی دفنه ،سردار و نیهان است و محرم اسرار دفنه . 

 

حلوصی بیگ ( Ferdi Merter ): پدبزرگ عم است و سرمایه داری بزرگ.

 

نیهان (Sanem Yeles) : دوست صمیمی دفنه و در آینده همسر سردا میشود.

 

سردار (osman akça) : برادر بزرگتر دفنه است و به خاطر بدهی او ،دفنه مجبور به نقش بازی کردن شده است.

شکری (İsmail Karagöz) : راننده شخصی عمر ایپکچی میباشد و محرم اسرار او. 

 

اسرا (Melisa Giz Cengiz): اسرا دختر کوچک خانواده است. 

 

ترکان (Hikmet Körmükçü): مادر بزرگ دفنه است و از بچگی سرپرستی دفنه و خوار و برادرش را بر عهده گفته است.

صدری اوستا(Ayberk Atilla) : صدری اوستا ، عمر را که در بچگی از خانه و خانواده اش جدا شده بود به مغازه ی خود آورده و به او کار یاد داده است . عمر همه چیزش را مدیون اوست

 

دریا (Selin Uzal) : دریا از کارمندن شرکت است و شخصیتی کنجکاو دارد ، دوست داد همه ی اتفاقات را بداند.

 

کورای (Onur Büyüktopçu) :کورای یکی از دوستان نزدیک عم و سینان و یکی از شرکای کاری آنهاست ، شخیتی کدی در سریال داردو دوست نزدیک نریمان است.

یاسمین ( Sinem Öztürk) : یاسمین زنی موفق  و زیباست کهدر شرکت عمر و سینان کار میکند و در ادامه ی سزیال با سینا ازدواج میکند.

 

سریال عشق اجاره ای سریال عشق اجاره ای سریال عشق اجاره ای سریال عشق اجاره ای

مطالب مشابه را ببینید!