چه زمانی طلا بخرم؟

تکنیک‌های دریافت سود روی طلا (+ پیش بینی قیمت طلا) رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

ست لباس های مختلف با دامن های بلند

در فصل تابستان و روزهای گرم آن، بانوان ترجیح می دهند به جای استفاده از شلوار از دامن های بلند به همراه مانتو استفاده کنند. اگر شما هم می خواهید از دامن بلند در استایل خود استفاده کنید این مطلب را از دست ندهید. استایل پیشنهادی با دامن های بلند در روزهای گرم فصل تابستان این چنین هستند :

ست کردن دامن بلند با دیگر لباس ها

۱- استایل اول

رنگ سبز ارتشی، یکی از رنگ های جذاب است. شما می توانید این رنگ را سفید، مشکی و یا زرشکی خیلی خوب تلفیق کنید. در این استایل استفاده از دامن بلند سبز رنگ در کنار رنگ سفید و همچنین زرشکی در شال استایلی زیبا و شیک را به وجود می آورد.

 

دامن بلند

 

۲- استایل دوم

در این نوع استایل برای بلندتر نشان دادن قد خود می توانید از یک پیراهن بلند تک رنگ استفاده کنید. استفاده از رنگ های ملایم تر مانند طوسی، آبی و بنفش در این استایل بسیار خودنمایی می کند.

 

دامن بلند

 

۳- استایل سوم

یکی دیگر از استایل های شیک و پیشنهادی با دامن های بلند این نوع استایل است. رنگ سفید رنگی جدایی ناپذیر در فصل تابستان است. می توانید یک دامن سفید بلند را با یک شومیز بلند ست کنید و استایل تابستای زیبا و راحتی داشته باشید.

 

دامن بلند

 

۴- استایل چهارم

ترکیب رنگ بژ در کنار رنگ سفید و مشکی باعث خلق شدن استایلی بسیار شیک و خاص می شود. شما می توانید خیلی راحت از این استایل شیک در روزهای گرم تابستان استفاده کنید.

دامن بلند
» همچنین ببینید :
مطالب مشابه را ببینید!