مجله تاپ‌ناز‌

ثبت نام در مسابقه ستاره ساز | روش شرکت در مسابقه ستاره ساز Setaresaz

ثبت نام در مسابقه ستاره ساز, سایت ثبت نام در مسابقه ستاره ساز Setaresaz.ir, شرکت در مسابقه ستاره ساز شبکه سوم, راهنمای ثبت نام در مسابقه استعدادیابی فوتبال, آدرس سایت ستاره ساز

روش ثبت نام در مسابقه ستاره ساز و راهنمای ثبت نام

مسابقه تلویزیونی ستاره ساز برنامه تلوییونی جدید شبکه سوم سیما است که با هدف کشف استعدادهای فوتبالی و معرفی آنها به تیم های برتر کشور طرراحی شده است.

مسابقه ستاره ساز احتمالا یکی از برنامه های جالب برای کشف اسعدادهای فوتبالی کشور از سراسر ایران است.

برای شرکت در مسابقه ستاره ساز، یک سری امکانات در اختیار همه افراد که احساس می کنند استعداد فوتبال دارند قرار می گیرد.

مسابقه ستاره ساز

فوتبالیست های پیشکسوت ایرانی همچون فیروز کریمی، خداداد عزیزی، مهدی مهدوی کیا و … در این برنامه حضور خواهند داشت. مجری این برنامه فوتبالی محمدحسین میثاقی است که در حوزه فوتبال در شبکه 3 فعال است.

شرایط شرکت در مسابقه ستاره ساز

اگر قصد دارید در مسابقه تلویزیونی ستاره ساز شرکت کنید باید یک کلیپ قابل پخش از تلویزیون از حرکات فوتبالی خود تهیه کنید و برای مسابقه ارسال کنید. می توانید ویدیوهای کوتاه خود را از طریق سایت ستاره ساز به نشانی https://setaresaz.ir برای این برنامه بفرستید.

باید مشخصات فردی خود را وارد کنید و اطلاعات تماس مانند شماره موبایل خودرا وارد کنید. سپس یک پیامک به موبایل شما فرستاده می شود که کد موجود را باید در سایت مسابقه ستاره ساز وارد کنید.

البته یک هزینه جزیی برای شرکت در این مسابقه باید پرداخت کنید که این هزینه 10 هزار تومان می باشد.

نکته : به هیچ وجه باما تماس نگیرید ! برای ثبت نام به سایت برنامه به آدرس setaresaz.ir مراجعه کنید.

مسابقه ستاره ساز

هدف از مسابقه ستاره ساز چیست؟

به گفته سازندگان مسابقه ستاره ساز، هدف از برگزاری این مسابقه کشف استعدادهای جوانان ایرانی در ورزش فوتبال و معرفی آن‌ها به تیم‌های لیگ برتری و سایر تیم‌های مطرح فوتبال کشور است. با توجه به همکاری بازیکنان پیشکسوت فوتبال کشور با این مسابقه به نظر می‌رسد دستیابی به این هدف دور از انتظار نباشد.

جوایز بسیار ارزنده‌ای برای شرکت‌کنندگان این مسابقه در نظر گرفته شده است. به 3 نفر از شرکت کنندگان این مسابقه که بالاترین آرا را به دست آورند جوایز ارزنده‌ای اهدا می‌شود. این سه نفر بورسیه شده و به آکادمی‌های مطرح آموزش فوتبال در اروپا اعزام خواهند شد.

قوانین شرکت در مسابقه ستاره ساز

برای شرکت در مسابقه ستاره ساز، قوانینی نیز وجود دارد که به نقل از سایت این مسابقات، این موارد می‌بایست از سوی شرکت کنندگان مسابقه ستاره ساز رعایت شود:

آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های ستاره ساز از طریق آنها صورت می‌گیرد.

انجام فرآیند ثبت نام و پرداخت هزینه ثبت نام در سایت ستاره ساز به منزله انتخاب نهایی و حضور در مسابقه تلویزیونی ستاره ساز نیست. ثبت نام و پرداخت هزینه در سایت تنها به منزله ورود به مرحله انتخاب اولیه توسط هیات داوران مسابقه ستاره ساز است.

در صورت موفقیت کاربران در مرحله انتخاب توسط هیات داوران، کارشناسان برنامه ستاره ساز با منتخبین تماس گرفته و آنها به مراحل بعدی دعوت خواهد کرد.

ویدئوهای ارسالی برای ستاره ساز جهت ثبت نام و بررسی توسط داوران بوده و حق بهره برداری، نمایش و استفاده از آنها توسط ستاره ساز در برنامه تلویزیونی و سایر کانال های ارتباطی برای ستاره ساز محفوظ است.

همچنین ستاره ساز ممکن است برای ارتباط با کاربران و بهینه سازی محتوای وب سایت از برخی اطلاعات کابران استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار برای کاربران وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. ستاره ساز هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

ستاره ساز همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند،

اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی ستاره ساز و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.

 

توضیحات سایت ستاره ساز در مورد این برنامه:

همه جای این کشور پر از استعداد فوتباله. فرقی نمیکنه ، چه شهرهای بزرگ و کوچیک ، چه روستاها.
اگر فکر میکنی که علاقه و استعداد لازم برای یه فوتبالیست بزرگ شدن داری، الان وقتشه یه خودی نشون بدی.
ما اینجا هستیم تا استعدادها رو پیدا کنیم و کمک کنیم تا راهی تیم های بزرگ بشی …

 در مورد این مسابقه:

این برنامه رقابتی از جنس فوتبال دارد و جایی برای دیده شدن استعدادها است. در این مسابقه هدف شناسایی، رشد و ساخت استعدادهای جوان فوتبالیکشورمان در یک رقابت جذاب و سالم است. خداداد عزیزی، فیروز کریمی و مجتبی جباری از کارشناسان برنامه هستند که استعدادها را رشد می دهند و مربی گری می کنند.

جوایز مسابقه چیست؟

از میان استعدادهایی که در این برنامه شرکت می کنند به 3 نفر که به بالاترین مرحله و رای ها برسند، جوایزی باورنکردنی اهدا می شود. 3 نفر برتر این مسابقه بورسیه برنامه خواهند بود و برای ادامه رشد در رشته فوتبال، به آکادمی باشگاه های معتبر اروپا فرستاده می شوند.

 

فصل دوم مسابقه ستاره ساز

استقبال بی نظیر از فصل او مسابقه ستاره سازباعث شد که پس از پایان فصل اول، تولید فصل دوم کلید بخورد.

جواد فرحانی تهیه کننده مسابقه ستاره ساز، در مورد این مسابقه استعدادیابی گفت:  مسابقه استعدادیابی «ستاره ساز» با محوریت شناسایی نوجوانان مستعد کشور در فوتبال تولید شده است.

ثبت نام فصل دوم مسابقه ستاره ساز

تهیه کننده در ادامه گفت: این روزها مسابقه به مرحله پایانی خود نزدیک می‌شود و بعد از انتخاب فینالیست های این مسابقه برنده ها اعام میشود و سه نفر نهایی بر اساس امتیاز، نظرات داوران و مردم مشخص می‌شود.

فصل نخست مسابقه در 20 تیر ماه به پایان می رسد و فصل دوم کلید می خورد. علاقه مندان تا 15 تیر برای ثبت نام فرصت داشتند.
قرار است با بررسی ویدئوهای ارسالی، گزینش‌ها آغاز شود تاان شاء الله فصل دوم، مردادماه امسال روی آنتن برود.

فرحانی پیرامون ترکیب داوران فصل دوم نیز بیان کرد: با توجه به قراردادی که با داوران داریم برای فصل دوم هم خداداد عزیزی، مجتبی جباری، ادموند بزیک و فیروز کریمی حضور خواهند داشت.

وی درباره نتایج مثبت حضور بازیکنان حرفه‌ای در برنامه اظهار کرد: همه افرادی که در مسابقه شرکت می‌کنند دوست دارند یک روزی جای رضا قوچان نژاد، مهدی طارمی و دیگر بازیکنان باشند و آن‌ها را الگوی خود قرار می‌دهند که حضور چنین بازیکنانی باعث دلگرمی و انتقال تجربه برای نسل جوان می‌شود.

گفتنی است مسابقه استعدادیابی «ستاره ساز» به کارگردانی نیما بانکی و اجرای محمدرضا احمدی با موضوع کشف استعدادهای فوتبال به شناسایی ستاره‌های فوتبال ایران در سراسر کشور می‌پردازد. این برنامه در روزهای سه شنبه، چهارشنبه و جمعه هر هفته ساعت ۲۲:۳۰ روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود و قسمت ۴۲ «ستاره ساز» امشب پخش خواهد شد.

لطفا با ما تماس نگیرید!

مطالب مشابه را ببینید!