مجله تاپ‌ناز‌

ترفندهایی برای خلوت کردن شلوغی دکوراسیون و باز کردن محیط

اگر فکر می کنید که دکوراسیون منزل شما شلوغ شده است، شما باید دکوراسیون شلوغ منزل را با نکاتی که در ایین مطلب به شما می گوییم خلوت کنید و محیط را بازتر کنید.

روش هایی برای جلوگیری از شلوغی دکوراسیون منزل

شاید هم جزو افرادی باشید که دکوراسیون منزل شما شلوغ است و کمی به هم ریخته است جوری که هر چقدر هم آن را تمیز می کنید باز هم منزل شما شلوغ است و فایده ای ندارد، برای رها شدن از این وضع آشفته و اعصاب خورد کن ترفند و روش های مختلف وجود دارد که شلوغی را کم می کند.

بهترین کاری که می توانید بکنید این است که نگاهی به قسمت های شلوغ خانه کنید و وسایلی را که کاربردی ندارند و اضافه هستند را بردارید، باید دقت کنید که روی میزها خیلی شلوغ نشود و دیوارها پر از تابلو و قاب عکس هم نباشد.

شلوغی دکوراسیون

روش چیدمان منزل برای جلوگیری از شلوغ شدن دکوراسیون

استفاده از وسایل دکوری در منزل حدی دارد، وسایل دکوری کوچک اگر زیاد در منزل استفاده شوند باعث می شوند که دکوارسیون شلوغ شود.

ببینید : دکوراسیون منزل 2019

گوشه و کنج های منزل را خالی کنید

خانم ها فکر می کنند که باید تمام گوشه ها و کنج های منزل پر باشد اما این تصور اشتباه است زیرا منزل حسابی شلوغ و به هم ریخته می شود، بهتر است یکی از گوشه های منزل را دکور کنید زیرا با این خالی کردن گوشه ها، دکور بهتر به چشم می آید.

شلوغی دکوراسیون

راهروها را خالی کنید

راهروها فضای باریکی هستند که مسیر رفت و آمد هستند و به همین دلیل باید از هر گونه وسایل اضافه خالی باشند، اگر در راهرو آینه و کنسول، گلدان بزرگ و جاکفش قرار داده اید بهتر است آنها را بردارید تا راهرو باریک تر از آن چیزی که هست به نظر برسد.

شلوغی دکوراسیون

وسایل اضافی را حذف کنید

هر گونه وسایل اضافی و بی کاربرد در گوشه و کنار خانه باید حذف شوند، دکوری های ریز فقط فضا را به هم می ریزند و نیازی به آنها ندارید، سعی کنید روی میزها فقط یک گلدان شیک بذارید و روی میز را هم خیلی شلوغ نکنید.

شلوغی دکوراسیون

استفاده از سبک مینیمال

سبک مینیمال را در فضای دکوراسیون منزل به کار ببرید، این سبک یعنی ساده گرایی و مدرن بودن. این سبک می تواند فضای دکوراسیون و منزل شما را از شلوغی نجات دهد.

شلوغی دکوراسیون

ببینید : نحوه استفاده از وسایل قدیمی در دکوراسیون منزل

مطالب مشابه را ببینید!