مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی و عکس های سویل تیانی خیابانی همسر محسن افشانی و نحوه آشنایی آنها

سویل تیانی خیابانی همسر محسن افشانی

بیوگرافی سویل همسر محسن افشانی و عکس های سویل تیانی و همسرش

ازدواج محسن افشانی با سویل

 

محسن افشانی پارسال خبر ازدواجش را با دختری به نام سویل در اینستاگرم به اشتراک گذاشت و عکس های خودش و همسرش سویل را منتشر کرد که بسیار مورد توجه قرار گرفت.

سویل تیانی خیابانی همسر محسن افشانی

سویل تیانی خیابانی همسر محسن افشانی

سویل تیانی خیابانی زاده اسفند سال 1369 در شهر تبریز است. او لیسانس روانشانسی دارد و طراح لباس است. سویل در سال 96 با محسن افشانی اشنا شد و در همین سال با محسن افشانی ازدواج کرد.

 

سویل تیانی خیابانی همسر محسن افشانی

پدر سویل تیانی خیابانی

پدر سویل یکیاز سرمایه داران معروف در تهران است که به پروفسور خیابانی معروف است. او یکی از نویسندان و شاعران ایرانی است که چند کتاب به زبان فارسی و آذری دارد. سالار عقیلی در آلبوم آخر خود از اشعار این شاعر استفاده کرده است.

نکته جالب یکی از آهنگ های سالار عقیلی به نام سویل است که این شعر را پدر سویل برای دخترش سروده است.

 

سویل تیانی خیابانی همسر محسن افشانی

عکس های جنجالی از محسن افشانی و همسرش

عکس های محسن افشانی و سویل در شبکه های اجتماعی بسیار جنجالی شد. در این عکس ها محسن افشانی و همسرش در حال بوسه های عاشقانه دیده می شوند که تا بحال این گونه تصاویر از هیچ یک از چهره های ایرانی دیده نشده است.

یکی از خوانندگان غیرمجاز ایرانی به نام امیر تتلو خطاب به محسن افشانی گفته است که بهتر است عکس های خصوصی را در معرض دید عموم قرار ندهی و زندگی خصوصی هر کسی به خودض مربوط است.

 

نحوه آشنایی سویل تیانی خیابانی همسر محسن افشانی

آنها در مورد آشنایی خود می گویند که برای اولین بار سویل، محسن افشانی را در آسانسور دیده است و به او گفته است که مجذوب چشمان رنگی اش شده است.

سویل گفت :

کنجکاوانه به چشمانش خیره شده بودم

همین امر باعث آشنایی ما شد و بعد از مدتی دوستی با یکدیگر ازدواج کردیم

محسن افشانی نیز گفت که ماه محرم سال 95 در مراسم یکی از دوستان شکرت کردم و در آسانسور این خانم را دیدم و او به من گفت چشمان زیبایی داری و من گفتم قابل شما را ندارید!

اما نکته جالب این است که این خانم این بازیگر را نمی شناخته و ادعا می کند که اصلا تلویزیون نگاه نمی کرده و به دلیل تسلط به زبان ترکی بیشتر شبکه های ترکیه را در اوقات فراغت تماشا کرده است.

 

سویل تیانی خیابانی همسر محسن افشانی

 

 

مهریه سویل تیانی خیابانی همسر محسن افشانی

سویل می گوید که مهریه اصلا برایش مهم نیست و فقط یک لیوان آب که مهریه حضرت زهرا است را از همسرش خواسته است. اما پدر او گفته است که باید 500 سکه تمام بهار آزادی به عنوان مهریه باشد.

 

سویل تیانی خیابانی همسر محسن افشانی سویل تیانی خیابانی همسر محسن افشانی

مطالب مشابه را ببینید!