مجله تاپ‌ناز‌

رابطه جنسی بدون ارگاسم یا کارزا KAREZZA

رابطه جنسی بدون ارگاسم یا کارزا KAREZZA

ارگاسم هنگام رابطه جنسی می تواند مواد معتاد کننده مانند دوپامین در بدن آزاد کند که انتقال دهنده عصبی مربوط به لذت است ولی کارزا باعث ترشح هورمون عشق یا اکسی توسین می شود که مدت بیشتری در بدن باقی می ماند.

کارزا و یا رابطه جنسی بدون ارگاسم

طبق تحقیقاتی که در دانشگاه اوترخت هلند Utrecht University انجام شده است نشان داه شد که متوسط زمان بین دخول و ارگاسم در بین 500 زوج که ذر مطالعه شرکت کردند 5.4 دقیقه بوده است و زوجین از کرنومتر استفاده کردند.

فاصله بین دخول و ارگاسم خیلی کوتاه است و شاید همین دلیل کارزا karezza جذابیت دارد.

کارزا یا هم آغوشی بدون ارگاسم می تواند رابطه جنسی را گرم تر کند

واژه کارزا از کلمه کارس caress و یا نوازش در زبان ایتالیایی گرفته شده است که به عشق بازی طولانی مدت از جمله لمس، نوازش، هم آغوشی و لذت بصری ولی بدون ارگاسم گفته می شود.

این روش ریشه ای تاریخی دارید و نخستین مقاله در مورد کارزا در سال 1931 منتشر شد ولی با این حال اشخاص زیادی از این روش اطلاع ندارند.

ارگاسم باعث آزاد شدن مواد معتاد کننده مانند هورمون دوپامین می شود که انتقال دهنده های عصبی مربوط به لذت می باشد ولی کارزا باعث ترشح هورمون عشق می شود که مدت زیادی در بدن می ماند.

نتیجه کارزا چیست؟

در حالت ایده آل روش کارزا یا عشق بازی و نزدیکی می تواند ارتباط بین زوجین را بهبود دهد. عشق بازی یا کارزا باعث می شود رابطه جنسی کمتر فیزیکی باشید و بیشتر رمانتیک باشد.

با تمرین بیشتر کارزا ارگاسم کم کم اهمیت خود را از دست داده و حواس شما بیشتر درگیر هم آغوشی خواهد شد.

برای انجام کارزا باید هر دو نفر از قبل نسبت به آن آگاهی داشته باشند و بتوانند یکدیگر را درک کنند. نوع لمسی که دوست دارید یا مناطقی که دوست ندارید لمس شوند را با هم در میان بگذارید.

مهم ترین نکته اینجاست که هدفتان نباید رسیدن به ارگاسم باشد بنابراین نوع لمس بدن زوجین نباید به گونه ای باشد که منجر به ارگاسم شود.

کارزا می تواند ساعت ها ادامه پیدا کند ولی شما می توانید 5 دقیقه ای آن را انجام دهید.

خوردن نوک سینه ، در آغوش گرفتن سر، گذاشتن آلت تناسلی بین پاها،  کشف نقاط حساس بدن یکدیگر. باز نگه داشتن چشمها هنگام بوسه و به طور کلی هر کاری که احساس خوبی در شما ایجاد کند ولی منجر به ارگاسم نشود را می توانید انجام دهید.

مثل هر عادت جدید دیگر هر چه بیشتر تمرین کنید برایتان طبیعی تر خواهد شد و فواید آن را بیشتر احساس خواهید کرد.

از ارگاسم نترسید

اگر از ارگاسم می ترسید نمی توانید هر کاری که دلتان می خواهد را امتحان نکنید. به خصوص اگر نخستین تجربه شما باشد. ارگاسم اتفاقی بی نظیر می تواند باشد. به هر حال با مقداری تمرین متوجه می شوید چه کارهایی باعث ارگاسم می شود و چه کارهای می تواند از ارگاسم جلوگیری کند.

مطالب مشابه را ببینید!