مجله تاپ‌ناز‌

آزار جنسی دختر 16 ساله پس از دوستی در اینستاگرام

اذیت و آزار جنسی دختر

دختر نوجوان که مدتی بود در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت داشت فریب پسر جوان که دانشجوی رشته معماری بود را خورد. پسر داشجو به دختر تعرض کرد و وی را آزار جنسی داد.

دوستی در اینستاگرام مورد آبروریزی دختر جوان شد

پرستو دختر 16 ساله اسفند پارسال به دلیل ازار جنسی شکایت کرد. این دختر نوجوان با حضور در اداره آگاهی تهران به مأموران گفت:«چند ماه پیش با پسر جوانی از طریق اینستاگرام آشنا شدم تا اینکه یک روز این جوان به بهانه اینکه می خواهد مرا ببیند و درخواست ازدواج کند جلوی در خانه مان آمد. وقتی فهمید مادرم در خانه نیست و تنها هستم وارد منزل شد و با فریب و نیرنگ به من تجاوز کرد.
ضمناً این جوان عکس های خصوصی ام را از طریق هک کردن صفحه مجازی ام در اینترنت منتشر کرده و باعث از بین رفتن آبرویم شده است.» با طرح این شکایت، مأموران پسر جوان را بازداشت کردند و سرانجام صبح دیروز محاکمه این متهم که همچنان در بازداشت بسر می برد در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی بابایی و با حضور قاضی تولیت – مستشار دادگاه – پشت درهای بسته آغاز شد.

اذیت و آزار جنسی دختر

در ابتدای جلسه دختر نوجوان در جایگاه ایستاد و با طرح شکایت از متهم، خواستار اشد مجازاتش شد. سپس متهم در برابر دادرسان دادگاه ایستاد و در دفاع از خود گفت:« من که 18 سال سن دارم از طریق اینستاگرام با پرستو آشنا شدم. قبول دارم که با او رابطه داشته ام اما این رابطه که تعرض نبوده چراکه با رضایت خودش انجام گرفت و الان هم بشدت پشیمان هستم.»

در پایان جلسه قضات دادگاه با توجه به مدارک پزشکی قانونی این پسر جوان را از اتهام تجاوز به عنف تبرئه کردند و به اتهام زنای غیرمحسنه به یکصد ضربه تازیانه و 2 سال تبعید محکوم کردند.در پایان محاکمه قاضی «تولیت» از والدین خواست به صورت غیرمستقیم بر رفتار فرزندان نوجوان و جوان خود کنترل داشته باشند و آنها را در خانه تنها رها نکنند. به گفته وی، پرستو که فرزند طلاق است ساعت ها تنها در خانه به سر می برد و در نهایت با فریب خوردن از سوی این متهم مرتکب اشتباه بزرگی شده است.

مطالب مشابه را ببینید!