مجله تاپ‌ناز‌

شلوار اسلش؛ تصاویر انواع مدل شلوار اسلش مردانه و شلوار اسلش زنانه

شلوار اسلش

انواع مدل شلوار اسلش

شلوار اسلش نوعی شلوار چند کاره است که می توانید این شلوار را در هر مکانی بپوشید و در اصل می توان گفت نوعی شلوار راحاتی می باشد که بعنوان شلوار خانگی و شلوار بیرونی می توان از آن استفاده کرد. البته در جاهای رسمی از این شلوار استفاده نمی شود و می توان از آن به عنوان شلوار ورزشی هم استفاده کرد.

شلوار اسلش به دلیل چند کاره بودن خیلی راحت و شیک است و مورد علاقه مردم و جونان قرار گرفته گرفته است.

شلوار اسلش کمر کشی با ضخامت پهن و متوسط دارد و بند تنظیم کمر دارند. این شلوار ها دمپا ساده و یا دمپا مجدار یا دمپا کشی هستند.

شلوار اسلش

مدل های شلوار اسلش زنانه و دخترانه

این شلوارها در ابتدا مورد علاقه مردان بود ولی امروزه خیلی از خانم ها و دختر خانم ها نیز به خرید این شلوار روی آورده اند. جنس شلوار اسلش مردانه با شلوار اسلش زنانه و دخترانه متفاوت است و جنسی بهتر دارد.

البته به دلیل کم بودن شلوارهای اسلش زنانه در فروشگاه ها، گاهی خانم ها شلوار اسلش مردانه به پا می کنند.

شلوار اسلش

جنس شلوار اسلش از چیست؟

به دلیل ماهیت راحت بودن این شلوار بیشتر جنس آن از پارچه های کشی است. این پارچه ها درصد پلی استر انها از درصن نخ آنها بیشتر است و دوام بیشتری نسبت به پارچه نخی دارند.

بعضی از شلوارهای اسلش جنس کشی ندارند ولی برای جبران خاصیت کشسانی از قواره بزرگتری نسبت به پارچه های کشی استفاده می کنند.

شلوار اسلش

شلوار اسلش دمپا کش (مچدار )

این نوع شلوارهای اسلش خیلی پرطرفدار شده اند و افراد آن را با کفش کتانی به پا می کنند که ظاهر و تن خوری زیبا به شلوار می دهد.

نکته مهم در موقع استفاده و خرید اسلش دمپا کشی این است که موقع خرید باید 5 تا 10 سات بلنتر از شلوار اسلش دمپا معمولی باشد زیرا هنگامی که زانوی خود را تا می کنید اگر کش دمپای شلوار قوی نباشد در جایی که بالا امده می ماند و شما مجبور هستید مدام دمپای شلوار را با دست جای خود برگردانید.

شلوار اسلش

قیمت شلوار اسلش در ایران

قیمت شلوار اسلش بستگی به سایز، پارچه و کیفیت آن دارد. گاهی ممکن است یک مدل را دو تولید کننده مختلف با دو قیمت متفاوت به فروش برسانند.

 

شلوار اسلش سایز بزرگ مردانه :

سایز 44 تا 46 بزرگترین سایز این شلوار است اسلشهای مدل دار در این سایزها مشتری زیادی ندارند ولی بعضی از مشتریان سایزهای کوچکتر حدود 44 و 46 و 48 به دنبال شلوار اسلش مدل دار (طرح دار ) می باشند.

تولید کننده های شلوار اسلش در این سایزها خیلی کم هستند و همیشه در تهیه این سیاز شلوارهای اسلش مشکل وجود دارد چون بیشتر تولید کننده ها سایز معمولی و کوچک تولید می کنند.

شلوار اسلش

لباس اسلش

لباس اسلش یک پوشش متفاوت است که معنی اسلش “راحت” می باشد و خیلی هم دیر از مد می افتد. حدود سی سال پیش این نوع لباس ها وجود داشتند که اکنون باز هم مد شده اند.

در ایران فقط به لباس هایی که حالت اسپرت دارند، لباس اسلش می گویند، حال چه این پوشش شلوار، مانتو، تی شرت و یا پیراهن باشد.

تصاویر مدل های شلوار اسلش

شلوار اسلش

 

خرید شلوار اسلش ارزان

شلوار اسلش

 

شلوار اسلش

شلوار اسلش دخترانه

شلوار اسلش شلوار اسلش شلوار اسلش شلوار اسلش شلوار اسلش شلوار اسلش شلوار اسلش شلوار اسلش شلوار اسلش شلوار اسلش شلوار اسلش

مطالب مشابه را ببینید!