سریال شمیم عشق (توضیح و عکس) و داستان قسمت آخر سریال

عکس حوا در شمیم عشق

سلن سویدر هم که در یک فصل و نیم این سریال با نقش توپراک خواهر هاوا بازی می کرد با همان نقش به سریال عمر گل لاله می رود .این موضوع در دنیا برای اولین بار اتفاق افتاده .

مورات بازیگر کارکتر یوسف ،نقش اصلی سریال پس از بازی در تقریبا ۲ فصل سریال تصمیم به جدا شدن از سریال می گیرد .دلیل این تصمیم و جدا شدن او از سریال تکلیف نقش دیگر به او بوده اما سریال جدید مورات پس از ۴ قسمت پایان می یابد .

یوسف و هاوا

همسرش بیرجه بازیگر کارکتر هاوا نیز پس از جدا شدن مورات ،تقاضای مرگ کارکترش را می دهد و با مرگ هاوا و یوسف بیرجه و مورات از سریال جدا می شوند .اما سریال همچنان با وجود مرگ دو کارکتر اصلی ادامه می یابد و به جای دو بازیگر اصلی نقش های جدید اضافه می شود .حتی برای مراسم ختم کارکتر هاوا خواهرش توپراک از سریال عمر گل لاله دوباره به این سریال می آید و در یک قسمت آن بازی می کند .

یوسف و حوا در شمیم عشق

پس از مرگ دو کارکتر اصلی سریال ، دو نقش جدید اضافه شده  بوراک هاکی و ملیسا اسلی پاموک که بازیگر نبوده و هیچ تجربه ای نداشته وارد سریال می شوند که موضوع تمسخر بسیاری از گوشه نویسان بوده ،حتی هر دو بازیگر جدید سریال با صدای اصلی خودشان بازی نمی کنند و برای آنها صداگذاری می شود .

 

موضوع : در فصل اول دو خواهر هاوا و توپراک عاشق مردی ثروتمند بنام یوسف می شوند که بسیار خوش گذران بوده و از دختری بدون ازدواج با رابطه ای یک شبه دارای فرزندی شده .مادر او شب دنیا آمدنش میمیرد و یوسف که فرزندش را به خانه آورده باعث دردسر او می شود .مادر یوسف در شهر به دنبال مادری می گردد تا بتواند نوه اش را شیر دهد و توپراک که تازه دخترش را از دست داده این مسئولیت را قبول می کند . توپراک از همسرش اجازه گرفته و به خانه یوسف می رود و آنجا عاشق او می شود و اما خواهرش هاوا را نیز با خود می برد .هاوا نامزد بوده اما به ثروت بزرگ یوسف چشم می دوزد و کم کم از او خوشش می آید و به دنبال نقشه برای نزدیک تر شدن به او می شود .اما به دلیل اختلاف بین بازیگرها و جدایی آنها از سریال در سناریو تغییرات زیادی انجام می شود .

سریال شمیم عشق

توپراک که کارکتر اصلی سریال بوده به دلیل حسادت زیاد بیرجه به نزدیک شدن سلن سویدر و همسرش مورات از سریال جدا شده و به عمر گل لاله می رود به همین دلیل یک سقوط شدید پیدا کرده و موضوع سریال و سناریو کلا تغییر پیدا می کند ،همین آمار بیننده پایین سریال را پایین تر نیز می آورد .

حوا در سریال شمیم عشق

در فصل دوم به دلیل رفتن توپراک و ازدواج او با چنار ،کارکتر جدیدی وارد سریال شده و جنگیدن بین هاوا و این کارکتر برای یوسف را نشان میدهد که موضوعات تکراری بین آن بیشترین شکایات از سریال بوده .

در اواخر فصل دوم نیز با مرگ یوسف تغییرات بزرگی ایجاد می شود و پس از مدت زمانی نیز هاوا هم میمیرد و از سریال بیرجه جدا می شود

 

خلاصه قسمت آخر سریال شمیم عشق 

قسمت آخر سریال شمیم عشق

سودا بعد از آزادي از زندان ميري خونه يوسف و بچه ي خودش رو جاي بچه يوسف و حوا جا ميزنه و به هواي اينكه بچه سختي نكشه خودش به همرا بچه به عنوان پرستار بچه وارد خونه ايلماز خان ميشه.

بعد بازيگر كنان تو سريال از بوسه تا عشق به عنوان برادر زاده حميت به نام علي عمر وارد سريال ميشه كه عاشق سودا ميشه.حميت با ازدواج اينا هم مخالفت ميكنه اما اينا بالاخره بعداز يه مدت طولاني به هم ميرسن.

منور و ايگيت هم بالاخره با هم ازدواج ميكنن.

ايلماز برادر يوسف خان تصادف بدي ميكنه و ميميره. ايلماز خان بزرگ كه خيلي ناراحت ميشه و تحمل مرگ اين يكي پسرش رو ديگه نداشته مريض و راهي بيمارستان ميشه و بعد اينكه سلطان ميفهمه كه بچه ،بچه خود سوداست و به ايلماز خان ميگه ايلماز خان هم سكته رو ميزنه و ميميره.

علي عمر خيلي به خاطر دروغ هاي سودا ناراحت ميشه ولي نهايتا ميبخشدش و براي هميشه با هم به يه كشور ديگه ميرن.

باده خودشو به پليس معرفي ميكنه و ميگه كه مرگ يوسف كار اون بوده

حميت كه تازه فهميده بوده بچه ،بچه ي يوسف نبوده مريض ميشه و بستري ميشه.سلطان كه مدتها تو فكر انتقام از حميت بوده وازش به شدت كينه داشته بهش قرص اشتباه ميده و حميت رو ميكشه.

منور و ايگيت هم كه ميفهمن سلطان چه كارايي كرده خونه رو براي هميشه ترك ميكنن

وقتي همه هانچي اوغلوها ميميرن همه ي اموالشون به محمت ميرسه البته به جز عمارتي كه توش زندگي ميكردن.

چون سلطان كه ديگه خيلي تنها هم مونده بوده خودش و عمارت رو به آتيش ميكشه.

و تمااااااام

 

 

مطالب مشابه را ببینید!