مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی شراره درشتی + عکس های شراره درشتی و سرطان و ماجرای ازدواج و فوت همسر

شراره درشتی همسر رضا ژیان است. او اخیرا مبتلا به سرطان شده است و در حال درمان این بیماری است. در این بخش بیگرافی شراره درشتی را آماده کرده ایم. اطلاعاتی در مورد ازدواج و هسرش هم گردآوری کرده ایم.

عکس های شراره درشتی و بیوگرافی این بازیگر

شراره درشتی، زاده سال 1354 در شهر تهران است. او بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است. او سال های پیش فعالیتش را از تئاتر شروع کرد و به دلیل ازدواج با رضا ژیان، فعالیت وی در تئاتر بیشتر شدو پس از فوت همسرش او از ایران خارج شد و مهاجرت کرد.

Sharareh 3 e1519989944430

شروع فعالیت بازیگری

شراره درشتی فعالیت بازیگری اش را از سال 74 آغاز کرد و در همان سال در کلاس های استاد حمید سمندریان حضور پیدا می کرد.

Sharareh 4

نخستین تجربه بازیگری

او در سال 74 در نمایش های مختلفی بازی کرد و سپس با تله فیلم در تلوزیون دیده شد و در سال 82 و 83 تجربه بازی در 2 فیلم سینمایی را داشت.

شراره درشتی

ازدواج و همسرش

در اوایل سال 80 با همسرش رضا ژیان آشنا شد و با وی ازدواج کرد که فاصله سنی آنها که حدود 26 سال بود بسیار جنجالی شد. رضا ژیان قبل از ازدواج با شرزاره درشتی یک بار ازدواج کرده بود که منجر به طلاق شده بود.

شراره درشتی

بیوگرافی رضا ژیان همسر شراره درشتی

رضا ژیان متولد 1328 در تهران، بازیگر بود. ژیان پس از تحصیلات دبیرستان در 20 سالگی به کارگاه نمایش وابسته به تلویزیون ملی پیوست و بصورت حرفه بازیگری را قبل از انقلاب شروع کرد.پس از انقلاب بیشتر بر صفحه تلویزیون ظاهر شد که کارگردانی مجموعه تلویزیونی مثل‌آباد و بازیگری در آن و بازی در مجموعه‌ های محله برو بیا و محله بهداشت نام او را بپش از پیش مطرح کرد. وی در 53 سالگی بدلیل بیماری در بیمارستان شهریار درگذشت

مهاجرت از ایران

شراره درشتی بعد از خارج شدن از ایران در سوئیس زندگی کرد و مدتی به ایران بازگشت. او هم اکنون در کشور سوئیس زندگی می کند. او هرزگاهی به ایران باز میگردد و در سریال و یا تئاترهایی ایفای نقش می کند.

Sharareh 6

ابتلا به سرطان

شراره درشتی صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی روی تخت بیمارستان در سوئیس به روز کرد و از مبارزه با بیماری سرطان گفت.

شراره درشتی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :سوئیس ،زوریخ :26 .3. 1398

من از سرطان قویترم …. عشق بورزیم تا همیشه…..

شراره درشتی

مطالب مشابه را ببینید!