بازی اکبر عبدی در نقش پیرزن شمالی

اکبر عبدی

به گزارش شبکه ایران حسینعلی فلاح لیالستانی که بعد از ساخت فیلم پرحرف و حدیث «میزاک» کار دیگری را کارگردانی نکرده بود کار فیلمبرداری تازه ترین کارش «ساکن خانه چوبی» را آغاز کرد. بر طبق اطلاعات ارائه شده در «بانی فیلم»، اولین پلان‌های این فیلم به تهیه‌کنندگی حسن علیمردانی قرار است امروز در شمال کشور جلوی دوربین برود.

لوکیشن اصلی فیلم در لاهیجان است و بیشتر صحنه‌های «ساکن خانه چوبی» در این شهر فیلمبرداری خواهد شد. نکته قابل توجه درباره این فیلم حضور اکبر عبدی با گریمی کاملاً متفاوت است. او در فیلم لیالستانی در نقش یک پیرزن شمالی ظاهر می‌شود. تست گریم عبدی انجام شده و از چند روز دیگر او جلوی دوربین شهریار اسدی خواهد رفت. این برای سومین بار است که عبدی در نقش یک زن ظاهر می‌شود. او تابستان امسال «خوابم می‌آد» را روی پرده داشت که با استقبال روبرو شد و مدتها قبل نیز در «آدم برفی» نقش یک زن را بازی کرده بود. به غیر از عبدی در این فیلم فردوس کاویانی، سروش صحت، داریوش اسد‌زاده، بیژن پیشدادی، نعیمه نظام دوست و کیمیا حسینی ایفای نقش می‌کنند. ‌فیلم داستان زندگی دختر بچه‌ای‌ شش ساله است که علاقه زیادی به دایی‌اش دارد. دایی او به جبهه می‌رود‌. فیلم روایت تنهایی‌های دختر پس از عزیمت دایی‌اش به جبهه است.
از عوامل این فیلم سینمایی می‌توان به مدیر فیلمبرداری : شهریار اسدی،صدابردار: عباس رستگارپور،طراح صحنه و لباس: غفار رضایی،صداگذار: علی ابوالصدق، موسیقی: ناصر چشم آذر، طراح گریم: ایمان امیدواری، تدوین: کاوه ایمانی دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: عباس شوقی ،عکاس‌: احمدرضا شجاعی اشاره کرد

 

مطالب مشابه را ببینید!