عکس های مدل شینیون کم پشت و نکاتی برای آرایش و اصلاح موهای کم پشت

مدل شینیون موهای کم پشت

در این مطلب انواع مدل های شینیون موهای کم پشت را مشاهده می کنید. همچنین نکاتی برای آرایش موهای کم پشت را در اختیار شما قرار داده ایم.

شینیون موی کم پشت زنانه و دخترانه انواع مختلف و زیبایی دارد و می توانید یکی از این مدل های شینیون زیبا را انتخاب کنید و به موهای خود شل و فرم دلخواه را بدهید و در مجالس و مهمانی های بسیار شیک و جذاب باشید.

اگر مدل شینیون به درستی انتخاب می شود، ظاهر شما را بسیار شیک و با کلاس نشان می دهد پس خانم ها باید در انتخاب مدل شینیون به جنس موها و سایر ویژگیهای آن دقت کنند. 

مدل شینیون موی کم پشت با جدیدترین متدها آرایش مو روز دنیا

موهای نازک و کم پشت یکی از بزرگترین مشکلات برای خانم ها است و اغلب خانم هایی که دارای موهایی کم پشت هستند تصور می کنند نمی توانند از انواع مدل شینیون های زیبا و مناسب برای فرم دادن به موهای خود استفاده کنند در صورتی که اگر در هنگام شینیون کردن موهای کم پشت نکاتی رعایت شود شینیون موها پرحجم و زیباتر به نظر می رسد. در ادامه انواع مدل شینیون موی کم پشت را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

 

مدل شینیون مو کم پشت زنانه و دخترانه

افرادی که موهایی کم پشت دارند در قسمت جلوی سر کم پشتی موهای آن ها بیشتر به نظر می رسد بنابراین بهتر است بعد از شینیون کردن موها در قسمت مرکز سر از تل های بافت که به رنگ موهایشان است استفاده کنند تا جذابیت شینیون موی کم پشت آن ها پرتر و حجیم تر به نظر برسد.
اگر شما تمایل دارید شینیون موهایتان پرحجم تر به نظر برسد بهتر است قبل از شینیون کردن موها از رنگ مو استفاده کنید زیرا رنگ مو باعث ضخیم تر و حجیم تر به نظر رسیدن موها می شود. بهترین روش برای فرم دادن به موهای کم پشت کوتاه و بلند استفاده از بیگودی است شما می توانید با کمک بیگودی موهایتان را بپیچید. در هنگام باز کردن بیگودی از روی موها متوجه خواهید شد که موهایتان ضخیم و حالت دار و پرحجم تر به نظر می رسند. برای شینیون موی کوتاه و شینیون موی بلند می توانید از بیگودی استفاده کنید.


برای پرحجم تر به نظر رسیدن موها همچنین بهتر است موهایتان را در جهت خلاف جهت آن ها سشوار کنید. برای فرم دادن به موهای کم پشت همچنین بهتر است موها را در قسمت مرکز سر با کمک کش ببندید سپس موها را به ۴ یا ۵ قسمت مساوی تقسیم کنید و هر کدام از قسمت ها را به خوبی شانه بزنید و با کمک تافت خورده موهایتان را بگیرید سپس موها را دور انگشتانتان حلقه کنید و موها را در قسمت مرکز با گیره مو وصل کنید بعد از اتمام شینیون موها خواهید دید که موهایتان به صورت سبدی پر از گل های زیبا به نظر می رسد.

در این مطلب با انواع مدل شینیون موی کم پشت آشنا شدید که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید از بین آن ها آرایش موی مناسبی را برای فرم دادن به موهای خود انتخاب کنید.

مطالب مشابه را ببینید!