مجله تاپ‌ناز‌

شیوا صفایی | بیوگرافی و عکس های شیوا صفایی مدل ایرانی و همسرش

شیوا صفایی

بیوگرافی شیوا صفایی

بیوگرافی شیوا صفایی و همسرش محمد حدید را در این بخش گردآوری کرده ایم. شیوا صفایی مدل ایرانی مقیم آمریکا و امارات است. او با فردی به نام محمد حدید که مولتی ملیاردر اهل فلسطین است ازدواج کرده است. محمد بیش از 70 سال سن دارد و پدر جی جی و بلا حدید است.

شیوا صفایی

شیوا صفایی متولد 4 شهریور سال 1359 است. او مدل، سرمایه گذار و بیزنس وومن موفق اهل ایران است. در 26 آگوست سال 1980 بدنیا آمده است و در کشور نروژ بزرگ شده است. شیوا و خانواده اش موقعی که 19 سال سن داشت به لس آنجلس رفتند.

این خانم دو برادر به نام شاهین و شایان دارد که فیتنس کار هستند. او در زمینه های مختلفی فعالیت دارد ولی شهرت او وقتی که با محمد حدید ازدواج کرد، بیشتر شد.

شیوا صفایی

شیوا صفایی و محمد حدید برای نخستین بار در یک رستروان در بورلی هیلز با هم اشنا شدند و بعد از 4 سال رابطه عاشقانه با هم نامزد شدند. آنها چند وقت پیش سالگرد نامزدی خود را هم جشن گرفتند و اعلام کردند که برنامه هایی برای مراسم ازدواج خود دارند. بـه گفته برخی رسانه ها شیوا یک‌بار ازدواج کرده کـه اطلاعات زیادی از ازدواج قبلی او در معرض نیست.

محمد حدید نیز دو بار ازدواج کرده و ۵ فرزند دارد و شیوا سومین همسر او خواهد بود. همانگونه کـه میدانید دو دختر محمد حدید، بنام هاي بلا و جی جی حدید از مدلهای مشهور دنیای مد می باشند. شیوا صفایی و نامزدش محمد حدیداختلاف سنی زیاد شیوا و نامزدش هیچگاه باعث مشکلی بین آنها نشده اسـت.

شیوا صفایی

این دو در تمام این سال‌ها رابطه اي بسیار صمیمی با یک دیگر داشته اند. انها حدود ۳۰ سال اختلاف سنی دارند ولی بـه گفته خودشان این تفاوت سن دلیلی برای بروز اختلاف میان انها نیست و با عشق و احترام بـه یک دیگر رابطه ي بسیار عاشقانه اي دارند. همچنین شیوا رابطه ي خوبی با فرزندان حدید دارد و انها را خانواده ي خود میداند.

شیوا صفایی در خانه خود این خانواده در خانه مجلل خود در لس آنجلس زندگی میکنند؛ خانه اي کـه بـه گزارش مجله Harper baazar بیشتر شبیه یک موزه ي لوکس اسـت. طراحی این خانه توسط محمد حدید و دکوراسیون داخلی آن با نظر شیوا انجام شده اسـت. لوازم لوکسی کـه دراین خانه دیده می‌شوند از کشورهایی چون مراکش و ترکیه گرد هم آمده اند.

شیوا صفایی

زندگی حرفه ای شیوا صفایی

زمانی کـه شیوا در لس آنجلس زندگی می‌کرد شرکت خودرا راه اندازی کرد و حدود ۱۱ سال روی آن کار کرد. او در حال حاضر روی برند تولید عینک حدید کار می‌کند، کـه ۷ لاین دارد و بر اساس استایل اعضای خانواده طراحی شده اند. بتازگی نیز کاری پر مشغله در زمینه ي محصولات پوست و مو را آغاز کرده اسـت.

شیوا همچنین در برنامه تلویزیونی second wives club ایفای نقش می‌کند و چندی پیش مهمان برنامه ي the real housewives of beverly hills بود کـه باعث محبوبیت بیشترش شد. شیوا صفایی در فضای مجازی و شبکه هاي اجتماعی مشهور اسـت ودر زمان نگارش این مطلب، در صفحه اینستاگرام خود بیش از ۷۰۰ هزار فالوور دارد.

شیوا صفایی

فغالیت های خیرخواهانه

فعالیت هاي خیریه ي او در موسساتی مانند محک هم بر محبوبیت او افزوده اسـت. درآمد خالص سالانه ي شیوا صفایی مبلغی حدود ۱۰ میلیون دلار گزارش شده اسـت. استایل شیوا در زندگی روزمره بسیار ساده و کمی کلاسیک اسـت؛ اما در مراسم و جشن ها با استایلی شبیه بـه زنان خاورمیانه اي می درخشد.

پیراهن هاي بلند، جواهرات درخشان، و موهایی براق جزئی از استایل او هستند. آرایش صورت او نیز همواره با استایلش ست میشود، و برق لبش را همواره همراه خود دارد. او طبق معمول آرایش چشم اسموکی و لب هاي کمرنگ و براق را ترجیح می‌دهد. شیوا همواره از کرم ضد آفتاب و مرطوب کننده برای شادابی پوستش استفاده میکند و سبک زندگی سالمی دارد.

شیوا صفایی

شیوا توجه زیادی بـه تناسب اندام خود دارد و بطور مرتب ورزش میکند، از رژیم هاي غذایی متعادل پیروی میکند و بسیار جوان تر از سن خود بنظر میرسد. او معتقد اسـت ورزش مداوم بسیار اثر گذارتر از ورزش هاي سنگین اسـت. بـه گفته خودش آشپزی از علایق اوست و غذا هاي تند و ایرانی را دوست دارد. در پایان لازم اسـت بگوییم این بانوی موفق، زندگی عاشقانه، سالم و کم حاشیه اي دارد.

شیوا صفایی


 

جزئیات زندگی شخصی شیوا صفایی و محمد حدید

پس از 2 ازدواج ناموفق حدید، تصور مـا این بود کـه او دور عشق و عاشقی را آن هم در سن 70 سالگی، خط بکشید اما گویا نظر او چیزی غیر از این اسـت. او چند سالی ست کـه با شیوا صفایی نامزد و توجهات بسیاری رابه سمت خود جلب کرده اسـت. شاید برای شـما هم عجیب باشد کـه این دو ستاره را بعنوان یک زوج درکنار هم ببینید.

شیوا صفایی

ماجرای آشنایی شیوا صفایی با محمد حدید

محمد حدید شیوا را دریک رستوران ملاقات کردند و باوجود اختلاف سنی زیادشان، از همان نگاه اول بـه او جذب شد. شیوا دراین مورد می‌گوید: «مـن با یکی از دوستانم برای ناهار بـه یک رستوران ایتالیایی رفته بودم کـه محمد را ملاقات کردم. او نیز در انتظار یکی از دوستانش بود.

شیوا صفایی

نمی‌دانم چرا ولی در همان جا بود کـه مـا بـه سمت هم جذب شدیم. او در همان روز بـه مـن پیشنهاد داد تا با او قراری بگذارم. همه ی چیز بـه خوبی پیش رفت و دلیلش هم این بود کـه مـا در مکان و زمان مناسبی یک دیگر را ملاقات کردیم.»

شیوا صفایی

33 سال تفاوت سنی شیوا صفایی با همسرش

داشتن تفاوت سنی زیاد میان زوج ها هنوز برای خیلی ها جا نیفتاده اما برخی ها مانند ستاره هایي چون محمد جدید و شیوا صفایی، بـه سن اهمیتی نمی‌دهند. با دیدن این زوج، نخستین چیزی کـه بـه چشم دیگران می‌آید، تفاوت سنی بالای آنهاست. انگار کـه داغی این موضوع هیچ وقت تمامی ندارد.

شیوا صفایی

اما این موضوع برای شیوا، کـه تنها یکسال از دختر بزرگ محمدکوچیک تر اسـت، هیچ اهمیتی ندارد. در یکی از گفت‌وگو ها، شیوا صفایی اعلام کرد کـه اختلاف سنی با همسرش را احساس نمی‌کند. بـه قول او: «مـن عقل بالغی دارم و او قلب جوانی» بنظر او سن تنها یک شماره اسـت.

شیوا صفایی

ماجرای پیشنهاد ازدواج به شیوا صفایی

2 سال پس از آشنایی شیوا و محمد، یعنی درسال 2013، آنها بـه جزیره رمانتیک بالی سفر کردند. پس از صرف شام، محمد خطاب بـه شیوا گفت کـه باید در مورد موضوعی با او صحبت کند. در آن زمان شیوا فکر می‌کرد کـه کار بدی مرتکب شده اسـت، از این رو گریه اش گرفت. اما زمانی کـه او حلقه ازدواج را در دستان محمد دید، از شدت شوق گریه اش بیشتر شد.

او می‌گوید: «مـن آن قدر گریه ام گرفته بود کـه درست حرف هاي محمد را نمی شنیدم اما یادمه کـه در جواب بـه او گفتم: بله! مـن دقیقا همین را میخواستم.» پس از پیشنهاد ازدواج محمد بـه شیوا، همه ی فکر میکردند کـه بزودی بـه مراسم عروسی آنها دعوت می‌شوند اما نظر محمد چیز دیگری بود. در واقع محمد هنوز برای ازدواج آماده نیست و ترجیح میدهد کـه مدتی را نامزد باقی بماند.

شیوا صفایی

شیوا میگوید کـه او هم مانند محمد رابطه هاي ناموفقی داشته کـه یادآوری شان عذابش می داد اما در نهایت توانست بـه کمک محمد تمام شان را فراموش کند. «محمد تکه هاي شکسته مـن را دوباره بـه هم وصل کرد. مـن واقعا خوشبختم کـه با همچین مرد مهربانی آشنا شده ام. او نه تنها قلب شکسته مرا بهبود داد، بلکه بـه مـن یاد داد تا انسان کامل تری باشم.»

جشن عروسی شیوا صفایی

پس از نامزدی شیوا و محمد، همه ی خودشان را برای یک مراسم عروسی مجلل آماده کردند اما تا کنون خبری از ازدواج آنها نشد. این طور بنظر می‌رسد کـه شیوا آمادگی ازدواج با محمد را دارد اما گویا موانعی بر سر راه محمد اسـت کـه وی را از اینکار باز می دارد.

شیوا صفایی

شیوا صفایی در مورد مراسم عروسی اش میگوید: «مـن دوست دارم کـه این مراسم ساده برگزار شود. بنظر مـن سادگی نه تنها از مد نمی افتد، بلکه بسیار هم شیک و زیباست.» این در حالی ست کـه محمد نظر دیگری دارد. او می‌گوید: «بنظر مـن مـا قبلا باهم ازدواج کرده ایم. چیزی کـه مهم اسـت، عشق میان ماست.»

سوالات زیادی در مورد این‌کـه چرا محمد نامزدی خودش با شیوا را وارد مرحله بعدی نمی‌کند، وجوددارد. آیا شیوا زن ایده آل او نیست یا این‌کـه محمد پس از 2 تجربه تلخ اش از ازدواج می‌ترسد؟! تنها زمان پاسخگوی این خواهد بود! شایعات زیادی در مورد رابطه هاي پنهانی محمد حدید با زنان دیگر وجوددارد.

بعنوان مثال شایعه شد کـه او زمانی کـه هنوز همسر یولاندا حدید بود، با جوانا کروپا وارد رابطه شده اسـت. البته محمد این موضوع را انکار کرد و همسرش نیز در جواب این شایعات گفت: «مـا خیلی وقت اسـت کـه باهم ارتباطی نداریم و تنها بخاطر بچه هایمان درکنار همیم.» چند سال بعد از این ماجرا، شایعات بدتری از این‌کـه او بـه زنی تعرض کرده پخش شد.

شیوا صفایی

شیوا صفایی و تصمیم برای بچه دار شدن

محمد حدید از ازدواج هاي قبلی اش، 5 فرزند دارد. آلانا و ماریل از همسر اولش مری باتلر، و جی جی، بلا حدید و پسرش اوار از همسر دومش یولاندا می باشند. اما شیوا هیچ فرزندی ندارد و بیشتر نقش یک نامادری را برای فرزندان محمد بازی می‌کند. او در حال حاضر تصمیمی برای بچه دار شدن ندارد اما شاید در آینده اي نزدیک نظرش را تغییر داد.

شیوا صفایی

شیوا دراین مورد میگوید: «اگر مـن جای محمد بودم، دیگر بچه دار نمیشدم. کوچیک ترین فرزند او 18 سال دارد. مـن خودم هم حالا آمادگی مادر شدن را ندارم اما شاید در 3 سال آینده نظرم عوض شد.» خود حدید نیز میگوید: «بچه دار شدن دراین سن برای مـن خودخواهی محض اسـت. زیرا زمانی کـه فرزندانم بزرگ شوند، مطمئنا مـن در کنارشان نخواهم بود.»

شیوا صفایی

خانواده مشهور حدیدها

محمد حدید و فرزندانی کـه از همسر قبلی اش، یولاندا، دارد، در حال حاضر یکی از قدرتمندترین خانواده هاي جهان بـه شمار می‌روند. آنها درکنار هم در مراسم مختلف و فرش قرمزها حضور می‌یابند ودر زمینه هاي مختلف شغلی حامی هم هستند. رابطه محمد با همسران قبلی و فرزندانش برای شیوا ناراحت کننده نیست و بـه قول خودش، دلیلی برای اعتماد نکردن بـه محمد ندارد.

شیوا صفایی

شیوا می‌گوید مـن با همسران قبلی محمد ارتباط خوبی دارم و فکر نمی‌کنم کـه اینکار اشتباه باشد. همه ی مـا دوست داریم کـه کانون گرم خانواده را حفظ کنیم. از این رو مـن هم نمیخواهم کـه فرزندان حدید از او دور باشند. مـا در مراسم هاي مختلفی چون کریسمس، عید پاک و تولدها دور هم جمع میشویم و خوش می گذرانیم و این تاثیر منفی بر رابطه عاطفی مـن و محمد نمی‌گذارد.

شیوا صفایی

صفحه اینستاگرام شیوا صفایی shivasafai@

مطالب مشابه را ببینید!