نمایش لحظه خواستگاری این زوج در تمام دنیا +عکس

خواستگاری

لحظه ای که یک مرد در مقابل زن محبوبش زانو میزند و از او خواستگاری میکند یکی از خصوصی ترین لحظه های زندگی هر فرد است، اما این عروس و داماد استرالیایی زمانی که فهمیدند صحنه خواستگاری شان در تمام دنیا پخش شده است متعجب شدند.

زمانیکه یک فرد ناشناس از صحنه طلوع خورشید سواحل بوندی استرالیا عکسبرداری میکرد به صورت کاملا تصادفی لحظات خواستگاری این دو جوان را ثبت کرد و آنها را در اینترنت قرار داد.
این تصاویر به قدری جالب از آب درآمد که همه به دنبال شناسایی این زوج جوان بودند و یک روزنامه استرالیایی با چاپ یک اعلامیه از مردم خواست هرکس این زوج را میشناسد آنها را معرفی کند. یکی از دوستان نزدیک این زوج با دیدن تصاویر آنها را شناخته و به این ترتیب هویت آنان مشخص شد.
این زوج جوان آقا و خانم “مک کانلی” هستند که خودشان از عکاسان حرفه ای میباشند و برای ثبت لحظه طلوع خورشید به این مکان معروف رفته بودند که مراسم خواستگاری برگزار شد. آقای “مک کانلی” 32 ساله میگوید با دیدن این تصاویر شوکه شدم.نکته جالب اینجاست که من واقعا میخواستم این لحظه برای من و همسرم کاملا خصوصی برگزار شود اما حالا یک دنیا شاهد این لحظه هستند.
این مکان جایی بود که این زوج اولین ولنتاین مشترکشان را آنجا برگزار کردند و بعد از 18 ماه آشنایی در همان مکان به هم قول ازدواج داده و رسما نامزد شدند./پرداد

خواستگاری

خواستگاری

مطالب مشابه را ببینید!