مجله تاپ‌ناز‌

کوچک کردن بینی رایگان | روش کوچک و خوش فرم کردن بینی در منزل با این 3 روش

برای کوچک کردن بینی فناوری های پیشرفته ای وجود دارد که بینی را زیبا و کوچک می کنند و البته هزینه های بالایی نیز دارند. ولی دانشمندان دانشمندان روش های ساده تر و بدون هزینه را به شما پیشنهاد می کنند.

روش های بدون هزینه برای کوچک کردن بینی در منزل

خیلی از افراد هستند که از بزرگ بودن بینی خود راضی نیستند و از به دلایل مختلف هم نمی خواهند که بینی خود را جراحی زیبایی کنند، برای این افراد روش های ساده و بدون هزینه وجود دارد که در کوچک کردن بینی و زیباتر کردن آن تاثیر زیادی دارد. با این روش های ساده می توانید بینی خود را کوچک و خوش فرم کنید و اعتماد به نفس خود را بالا ببرد.

کوچک کردن بینی

راه های ساده برای خوش فرک کردن و کوچک کرن بینی

بخور دادن بینی

بخور دادن به بینی باعث می شود که منافذ پوست باز شوند و چربی ها و گوشت بینی های بینی کمتر شوند، بدین ترتیب بینی به فرم ایده آلی می رسد و البته باید بخور دادن را مرتب تکرار کنید. برای جلوگیری از افتادگی بینی بعد از بخور دادن، بینی را زیر اب یخ بگیرید.

همچنین بخوانید : 8 دلیل که نشان میدهد بینی بزرگ جذاب است!

کوچک کردن بینی

بخور دادن به بینی برای کوچک کردن

زنجبیل

زنجبیل باعث از بین رفتن چربی های بینی های گوشتی می شود و باید کمی پودر زنجبیل را با آب مخلوط کنید و روی بینی خود قرار دهید و بعد از چند دقیقه ان را با دستمال پاک کنید و نتیجه بعد از 2 هفته بسسیار عالی خواهد بود.

کوچک کردن بینی

بینی خوش فرم با زنجبیل

فشار دادن نوک بینی

نوک بینی غضروفی نرم دارد که قابل شکل گیری است، شما می توانید با فشار دادن نوک بینی خود، بینی خوش فرم و کوچکتری داشته باشید.

 

همچنین بخوانید : 

روشی آسان برای کوچک کردن بینی

بینی بزرگ چه تاثیری بر زیبایی دارد؟

کوچک کردن و زیبایی بینی کاملا رایگان + عکس

کوچک کردن بینی با یک محلول خاص در خانه!

مطالب مشابه را ببینید!