مجله تاپ‌ناز‌

بیوگرافی سینا مهراد ؛ درباره زندگی شخصی سینا سهیلی برادر ساعد و عکس های سینا سهیلی

بیوگرافی و اطلاعاتی از زندگی شخصی سینا مهراد یا سینا سهیلی

سینا مهراد برادر ساعد سهیلی است و نام خانوادگی او سهیلی است. سینا مهراد متولد 12 آذر سال 1374 می باشد. پدر او سعید سهیلی است (کارگردان معروف ایرانی) و برادرش ساعد سهیلی (بازیگر ایرانی) می باشد که او فامیل هنری مهراد را برای خودش انتخاب کرده است.

سینا مهراد

او قبل از اینکه بازیگر بشود، در کنار پدرش به عنوان دستیار حضور داشته است و نخستین تجربه بازیگری اش در تلویزیون بازی در سریال سایه بان به کارگردانی برادران محمودی بوده و با این سریال شروع کرده است.

او در سال 97 در سریال پدر به کارگردانی بهرنگ توفیقی حضور پیدا کرد و یکی از نقش های اصلی را هم ایفا کرده است. او در این سریال نقش حامد (فرزند حاج علی با بازی مهدی سلطانی) را ایفا می کند.

ازدواج سینا مهراد

سینا مهراد تا به حال ازدواج نکرده است و عکس های او و همسرش منتشر نشده است.

گفتگو با سینا مهراد

من متولد سال 70 هستم و اولین باری که جلوی دوربین رفتم در فیلم «مردی شبیه باران» در سن 4 سالگی در کنار آقایابوالفضل پورعرببود. کسی که سوپراستار دو دهه بود و من عاشق و مخاطب ایشان هستم. در کودکی باز هم نقش های کوتاهی به من محول شد تا اینکه طی یک دوره چهار پنج ساله که درگیر تحصیل بودم، این کار را کنار گذاشتم. سرانجام از 19 سالگی دوباره با کار تئاتر شروع کردم، تست دادن در دفاتر سینمایی و ایفای نقش در پروژه های مختلف را از سر گرفتم تا اینکه سرانجام حالا به نقش اصلی یک سریال رسیده ام.

سینا مهراد

وی با بیان اینکه پله پله در حوزه کاری خود جلو آمده است، افزود: سریال پدر اولین تجربه ای است که با گروه حرفه ای آقای عنقا دارم. نحوه انتخاب من هم به این شکل بود که آقایان عنقا و توفیقی زمان پخش سریال «سایه بان» بازی مرا دیده و پسندیده بودند و سپس برای این کار با من تماس گرفتند.

سینا مهراد

حامد مثل من شیطان نیست

این بازیگر درباره ویژگی های نقش خود توضیح داد: حامد از لحاظ پایه و درون خیلی به من نزدیک است، چون من هم در خانواده‌ای مذهبی بزرگ شده و زندگی می کنم؛ اما او شیطنتی را که من دارم ندارد. حامد آدم خیلی آرامی است که سرش به کار خودش گرم است، زندگی اش را پیش می برد و به کسی کاری ندارد.

مهراد ادامه داد: شخصیت مادرم در سریال که خانم زنگنه ایفای آن را برعهده دارند، خیلی به مادر خودم شبیه است. حتی قربان صدقه رفتن ها و نگاه کردن های او به حامد نیز مثل رابطه مادرم با من است. آقای مهدی سلطانی هم که نقش پدرم را بازی می‌کنند، دکتر و استاد دانشگاه هستند و من که هیچوقت برخوردی با او نداشتم، یکی از آرزوهایم بازی کنار ایشان بود. حرف زدن معمولی آقای سلطانی سر صحنه برای من به منزله کلاس بازیگری است و هر جمله ای را که به من می گویند طلا می گیرم و در ذهنم حفظ می کنم.

وی با اشاره به همبازی بودنش با نیما رئیسی در تله فیلمی که 6 سال پیش ساخته شده، یادآور شد: آقای مسعود فروتن هم مثل آقای سلطانی استاد هستند و زمان هایی که بیکار هستیم، سعی می کنم به حرفهای بزرگانی که در کنارشان بازی می کنم، گوش بدهم تا هم لذت ببرم و هم از تجربیات آنها استفاده کنم.

سینا مهراد

به شخصه 500 نفر آدم برای نقش لیلا دیدم!

بازیگر سریال «سایه بان» درباره بازیگری که نقش روبروی او را بازی می کند، نیز گفت: از روز اولی که به پروژه پیوستم با خیلی ها برای این شخصیت اتود زدیم. من به شخصه 500 نفر آدم برای نقش لیلا دیدم و در آخر قسمت ریحانه پارسا بود که این نقش را ایفا کند. خوشبختانه روز اولی هم که مشغول دورخوانی بودیم، با هم ارتباط برقرار کردیم. به نظرم او هنوز باید تجربه کند اما بازیگر خوبی به حساب می آید و پارتنر خوبی هم برای من است.

مهراد انگیزه اصلی اش از پیوستن به «پدر» را نام نویسنده و کارگردان آن دانست و تاکید کرد: اولین دلیلی که باعث پیوستنم به این پروژه شد، اسم آقایان عنقا و توفیقی بود. هر دو این عزیزان کار درست هستند. آقای عنقا که در عرصه نویسندگی بسیار عالی است و آقای توفیقی هم که به نظر من یکی از بهترین های تلویزیون در سریال سازی به حساب می آید. من و آقای توفیقی حرف همدیگر را می فهمیم و نکاتی را که او سر صحنه به من می گوید، چشم بسته انجام می دهم و دقیقا می دانم چه می خواهد. شنیدن نام این دو نفر کافی بود که با کمال میل به سریال بپیوندم. با خواندن قصه کار هم حسابی از آن خوشم آمد. به اعتقاد من این دو نفر در درجه اول آدم های بسیار خوبی هستند و سپس افراد حرفه ای در کارشان به حساب می آیند.

سینا مهراد

برای نقش حامد از آقای عنقا اتود می زنم

وی درباره تلاش هایش برای نزدیک شدن به شخصیت حامد ادامه داد: مواقعی که در چگونگی ایفای نقش حامد دچار تردید می‌شوم، به آقای عنقا نگاه می کنم، با او حرف می زنم و به نوعی می شود گفت، از روی ایشان اتود برمی دارم، چون به نظرم حرف زدن و نگاه حامد خیلی به او نزدیک است. آقای عنقا دلنشین سخن می گوید و نگاه خوبی به آدمها دارد و من خیلی دوستش دارم.

این بازیگر جوان در پایان درباره پیش بینی اش نسبت به موفقیت سریال «پدر» و تغییر جایگاه خودش بعد از پخش این سریال گفت: در چند سال گذشته تلاش خودم را در عرصه بازیگری داشته ام، اگر خدا بخواهد با پخش «پدر» دیده می شوم و اگر خدا نخواهد هم که هیچ. اما فعلاً به صورت فشرده درگیر کار هستم و فرصت فکر کردن به این مسائل را ندارم. فقط بگویم که همه گروه از کوچکترین عضو گرفته تا راس کار، نهایت تلاش خودشان را دارند تا کار به بهترین شکل انجام شود.

 

سینا مهراد

عکس های سینا مهراد

سینا مهراد

عکس اینستاگرام سینا مهراد

سینا مهراد

عکس سینا مهراد و همسرش

سینا مهراد

عکس سینا مهراد و مادرش

سینا مهراد

سینا مهراد در کنار ابوالفضل پورعرب و جمشید هاشم پور

مطالب مشابه را ببینید!