مجله تاپ‌ناز‌

سیروان خسروی کنسرت خیابانی در شهرهای ایران اجرا می کند

کنسرت خیابانی سیروان خسروی چه زمانی برگزار می شود؟ مکان برگزاری کنسرت خیابانی سیروان خسروی در کجاست؟

سیروان خسروی ویدیویی در اینستاگرامش منتشر کرد و از کنسر خیابانی همایون شجریان حمایت کرد و او هم ابراز تمایل کرد که کنسرت رایگان خیابانی برگزار کند.

کنسرت خیابانی سیروان خسروی

همایون شجریان (پسر محمدرضا شجریان) چند روز پیش پستی در اینستاگرام منتشر کرد و اظهار تمایل به برگزاری کنسرت رایگان خیابانی کرد و در پی آن خبرهایی شنیده شد که این تصمیم وی جدی است.

بعد از منتشر شدن این خبر، سیروان خسروی خواننده جوان کشورمان هم ویدیویی منتشر کرد و از این تصمیم همایون شجریان حمایت کرد.

سیروان خسروی هم کنسرت خیابانی برگزار می کند

کنسرت سیروان خسروی

تمایل سیروان خسروی به برگزاری کنسرت خیابانی رایگان

سیروان خسروی خواننده و تنظیم کننده حرفه ای کشورمان با انتشار ویدیویی در اینستاگرام گفت که تمایل دارد کنسرت خیابانی برگزار کند :

باخبر شدم که یکی از مسئولان با کنسرت خیابانی موافقت کرده ، این ایده ایده بسیار خوبی است و من هم آمادگی خودم را برای برگزاری کنسرت خیابانی که رایگان هست اعلام میکنم ، مخصوصا که در این شرایط اقتصادی دیگه کسی لازم نیست هزینه ای بپردازه و همه اقشار جامعه میتونن توی اون حضور داشته باشن و امیدوارم این اتفاق بیوفته.

کنسرت سیروان خسروی

برگزاری کنسرت خیابانی و رایگان همایون شجریان

پیش از سیروان خسروی نیز همایون شجریان با انتشار پستی در اینستاگرامش گفت :

عزیزان، در این ایام که چون سیاوش در گذر از آتش هستیم نمی دانم چه کنیم تا حالمان کمی به شود، چنانچه مشکل مجوز نباشد سراپا در خدمتم تا بدون هیچ انتفاعی کنسرت خیابانی گسترده برای شما عزیزان اجرا کنم، شاید دلمان در کنار یکدیگر آرام گیرد. دوستان مهربانم، در پاسخ به پیگیری شما عزیزان به اطلاع تان می رسانم از اجرای کنسرت «ایران من» در سال گذشته که نیت کرده بودیم به قسمتی از درد و رنج زلزله زدگان کرمانشاه بپردازیم، چنین مقرر شد که با نظارت و همت دوست گرامی جناب متین، مجموعا چهارصد یخچال و کولر تهیه و به خانواده های مصیبت دیده اهدا شود. باشد که این ناقابل مقبول درگاه معشوق قرار گیرد. سلامت و برقرار باشید.

کنسرت سیروان خسروی

احتمال کنسرت گذاشتن همایون شجریان در خیابان

در پی ابراز تمایل همایون شجریان خبرهایی شنیده شده است که شهرداری تهران و شورای شهر نیز تمایل دارند که این اتفاق بیفتد و از آن استقابل کرده اند.

مطالب مشابه را ببینید!