مرد بیچاره ای که جمجمه اش نصف شد! +عکس

آنتونیو لوپز چاج، 43 ساله، با رأی دادگاه 58 میلیون دلار خسارت برای کنده شدن نیمی از جمجمه و از دست رفتن قدرت تکلمش دریافت خواهد کرد.

 

او در کنفرانس مطبوعاتی که روز دوشنبه برگزار شد، با کمک اقوامش توانست حضور باید و وکلای او مبلغ دیه علیه شرکت امنیتی را اعلام کردند.

مرد عجیب

این مبلغ بیشترین دیه ای است که تابحال به فردی در کالیفرنیا تعلق گرفته است.

چاج در دعوایی که در یک کافه صورت گرفت، در تلاش بود میانجیگری کند و دعوای بین مسئول و بادی گارد کافه با دو نفر از اقوامش را متوقف کند که این اتفاق برایش افتاد.

بادی گارد مذکور حین دعوا با باتون 8 بار به سر او ضربه زده و جمجمه اش را 4 بار به سنگفرش خیابان کوبید. این بادی گارد به گفته وکلای چاج آماتور بوده و مجوز نداشته است.

178827 758

مدیر و مسئول کافه و بادی گارد این کافه که امرسون کوئینتانیلا نام دارد هر دو ناپدید شده اند و هیچ ردی از آنها وجود ندارد.

وکیل چاج می گوید: «ماجرا در آوریل 2010 آغاز شد. چاج، برادرش و دو برادرزاده اش که همه نقاش ساختمان هستند، بعد از کار به کافه ای در محله خود می روند.

یکی از آنها با مدیر کافه دعوایش می شود و او هم با پنجه بکس به جان برادرزاده چاج می افتد. کوئینتانیلا که بادی گارد و کارمند خدمات امنیتی و گشت DGSP است، شروع به لگد زدن و کتک زدن اعضای این گروه می کند.

178828 361

چاج سعی می کند مداخله کند و فریاد می زند: “برادرزاده های منو نزن” که بادی گارد شروع به کتک زدن چاج می کند و چاج بیهوش می شود. وقتی او را به بیمارستان رساندند بخشی از جمجمه اش از بین رفته بود. چاج جان سالم به در می برد، ولی آسیب مغزی فراوانی می بیند. او قدرت تکلمش را از دست داده و نیاز به مراقبت 24 ساعته دارد و جراحی های بیشتری باید روی او انجام شود.»

دادگاه برای شاکیان، 58 میلیون دلار خسارت در نظر گرفته است.

مطالب مشابه را ببینید!