بیوگرافی سوگل خلیق؛ عکس های سوگل خلیق و در مورد زندگی شخصی و هنری و ازدواج

سوگل خلیق

بیوگرافی سوگل خلیق

سوگل خلیق متولد سال 1379 در تهران است او بایگر سینم، تلویزیون و تئاتر است و یکی از بایگران جوان و تازه کار است.سوگل خلیق مدرک کارشناسی کارگردانی از دانشگاه تهران دارد.

سوگل خلیق

شروع بایگری

او کلاس های بازیگری را زیر نظر تهمینه میلانی و امین تارخ گذرانده است. او از تئاتر شروع کرد و تجربه بازی در تئاتر را دارد. از همان ابتدا به نویسندگی علاقه داشت.

سوگل خلیق

نخستین فیلم سوگل خلیق

نخستین بار در فیلم دو به کارگردانی سهیلا گلستانی در سال 1393 ایفای نقش کرد که تهیه کننده آن پرویز پرستویی بود و در سال 94 اکران شد.

او با وجود تجربه کمی که در عرصه بایگری داشت توانست با بازیگران با تجربه ای همچون پرویز پرستویی و مهرانه مهین ترابی همبازی شود.

او بعد از بازی خوبی که در فیلم دو داشت در فیلم خماری به کارگردانی داریوش غذبانی ایفای نقش کرد.

داستان فیلم خماری در مورد یک جوان است که نقش اول را مهرداد صدیقیان بازی می کند و به آهنگسازی و خوانندگی علاقه دارد و پس از مدتی شانسی نصیب او می شود که به سفارت اتریش برود و در آن کشور شانس خود را امتحان کند ولی در مسیر راه اتفاقات عجیبی برای او رخ می دهد و موضوع داستان شکل می گیرد.

سوگل خلیق

نخستین سریالی که بازی کرد

نخستین سریالی که سوگل خلیق بای کرد سریال پرواز در ارتفاع صفر به کارگردانی عبدالحسین برزیده بود که در این سریال مقش شیرین همسر کیومرث را بازی می کند. در سریال پروا در ارتفاع صفر با شاهرخ استخری همبای شد. موضوع این سریال در مورد جنگ علیه عراق است.

سوگل خلیق

ازدواج و همسرش

سوگل خلیق مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است و بیشتر بر روی بایگری تمرکز دارد و البته سعی دارد کارگردانی هم کند.

سوگل خلیق

بازی در سریال دلدار

او پس از سریال نجوا این بار در سریال دلدار به کارگردانی برادران محمودی بازی می کند. در این سریال در کنار الناز حبیبی و محمدرضا غفاری ایفای نقش می کند.

سوگل خلیق

عکس های اینستاگرام سوگل خلیق Sogol Khaligh

سوگل خلیق

عکس جدید سوگل خلیق

سوگل خلیق

بیوگرافی کامل سوگل خلیق

سوگل خلیق

فیلم و سریال های سوگل خلیق

سوگل خلیق

مطالب مشابه را ببینید!