مجله تاپ‌ناز‌

سریال شرایط خاص عکس بازیگران و داستان سریال شرایط خاص

سریال شرایط خاص

عکس های سریال شرایط خاص

داستان سریال شرایط خاص و معرفی بازیگران آن

سید مرتضی فاطمی تهیه کننده سریال شرایط خاص که قبلا با نام کلاف عای رنگی به کارگردانی وحید امیرخانی شروع به فیلبمرداری شده بود گفت که اسم این سریال به تازگی به شرایط خاص تغییر داده شده است و تعداد قسمت های این سریال نیز بیشتر شده است.

این سریال قرار بود در 15 قسمت تهیه شود، اما بدلیل کشش داشتن فیلمانه برای افزایش قسمت های آن، از سوی سازمان پیشنهاد شد که این سریال حتی تا 22 قسمت نیز فیلمبرداری شود و قسمت ها اضافه شوند. سریال شرایط خاص پس از تعطیلات نوروز پخش می شود.

سریال شرایط خاص

داستان سریال شرایط خاص

اما موضوع اصلی داستان طنز است و بر مبنای کمدی است و شیرینی داستان به دلیل جابجایی شخصیت های داستان بسیار بیشتر می شود. در این سریال مضامین اجتماعی جدی مطرح می شوند و گاهی هم گریزی به موضوع دفاع مقدس دارند.

تهیه کننده این سریال که سریال هوش سیاه را نیز در کارنامه خود دارد گفت :

حسین تراب نژاد و احسان لطفیان متن این فیلمنامه را به نگارش درآورده اند و ما از اردیبهشت سال ۹۶ روی متن این سریال کار کرده ایم تا الان هم حدود ۹۰ درصد از فیلمنامه آماده شده است.

وی در پایان با اشاره به فرآیند تولید این کار تصریح کرد: سریال «شرایط خاص» حدود ۵۰ لوکیشن دارد و عوامل حتی در ایام نوروز هم مشغول کار بودند.

سریال شرایط خاص

بازیگران سریال شرایط خاص

کامبیز دیرباز، پروانه معصومی، بهرام افشاری، نادر سلیمانی، کاظم سیاحی، مریم سعادت، سوگل قلاتیان، معصومه رحمانی، صحرا اسداللهی، اسدالله یکتا و شهره سلطانی از بازیگرانی هستند که تاکنون حضورشان در این سریال قطعی شده است.

 ساعت پخش سریال شرایط خاص و زمان تکرار سریال

پخش سریال تلویزیونی شرایط خاص هر شب ساعت ۲۰:۴۵ آغاز می شود و باز پخش آن ۱ و ۳۰ بامداد ،۱۰ صبح و ۱۴ و ۳۰ بعد از ظهر است .

نحوه ساخته شدن سریال

وحید امیرخانی پیش از این هم فیلم در مدت معلوم را کارگردانی کرده بود و توانست بسیار موفق شود، در تاره ترین تجربه کمدی به سراغ ساخت سریال رفته است و سریال شرایط خاص را استارت زده است.

این سریال کمدی پر از بازیگر و لوکیشن است که در بیش از 100 لوکیشن اصلی و فرعی در تهران و حومه فیلمبرداری شده است.

کامبیز دیرباز پس از مدت ها دوری از تلویزیون نقش اصلی سریال را بازی می کند.

سریال شرایط خاص

پروانه معصومی بازیگر سریال شرایط خاص

سریال شرایط خاص

نادر سلیمانی در سریال شرایط خاص

سریال شرایط خاص

مریم سعادت بازیگر سریال شرایط خاص

سریال شرایط خاص

بهرام افشاری در سریال شرایط خاص

مطالب مشابه را ببینید!