بازی امیر جعفری و همسرش در یک فیلم+عکس

 

سعید سعدی گفت: مراحل فنی فیلم با دقت و حوصله انجام شد و هم اینک فیلم آماده نمایش است که به زودی برای دریافت پروانه نمایش آن‌را ارایه می‌کنیم .

«سعید سعدی» تهیه‌کننده درباره فیلم «سیزده» و علت عدم حضور فیلم در جشنواره فیلم فجر گفت:راش‌های فیلم تحویل دبیرخانه جشنواره شد اما هیئت انتخاب خواستار نسخه کامل فیلم شدند و به همین دلیل فیلم را نپذیرفتند.

وی در ادامه گفت: مراحل فنی فیلم با دقت و حوصله انجام شد و فیلم هم اینک آماده نمایش است که برای دریافت پروانه نمایش به اداره کل نظارت و ارزشیابی حرفه‌ای سینما ارایه می‌دهیم.

سعدی درباره زمان مناسب نمایش فیلم با توجه به مضمون آن گفت: پس از اکران اول نوروز ، بهترین زمان برای نمایش فیلم است که تلاش می‌کنیم تا فیلم را در آن زمان به نمایش درآوریم.

بنابراین گزارش، ساخت موسیقی فیلم برعهده شروین مهدی‌زاده و تدوین و صداگذاری آن به ترتیب توسط هومن سیدی و مهران ملکوتی انجام شده است.

فیلم مضمونی اجتماعی دارد و در راستای کار قبلی کارگردان به شمار می آید. طبق برنامه ریزی انجام شده فیلم ظرف ۴۰ جلسه و در تهران انجام شده است.

در این فیلم امیر جعفری، آزادی صمدی، ریما رامین‌فر، امیر جدیدی ، نوید محمدزاده، یسنا میرطهماسب و ویشکا آسایش با حضور افتخاری مهران احمدی به ایفای نقش‌ می‌پردازند.

به گزارش فارس،هومن سیدی پیش از این فیلم «آفریقا» را ساخته است که در بخش ویدئویی بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر به نمایش در آمد و مورد استقبال منتقدین و کارشناسان قرار گرفت.

همسر امیر جعفری

مطالب مشابه را ببینید!