تصادف عجیب مدل مشهور دنیای مد در حالت مستی +تصاویر

تصادف عجیب مدل مشهور دنیای مد در حالت مستی +تصاویر

“پائولا هميلتون” 51 ساله مدتها به عنوان يک مدل مشهور در صنعت مد فعاليت ميکرد. اما اخيرا به خاطر اتفاقي که در زندگي اش رخ داد دوباره به تيتر اول رسانه ها تبديل شد.او که تنها زندگي ميکند چندي پيش در حاليکه شديدا مست بود با خودرو شخصي اش وارد باغ همسايه شد و اين تصادف شديد منجر شد که وي دو دندان جلويي اش را از دست بدهد.

 

مدل مست,مدل مشهور

 

او دردادگاه تاکيد فراواني داشته است که قاضي وي را “دوشيزه” خطاب کند و اين مسئله در حالي که همه ميدانند او از سال 1987 تا حدود دو سال پيش با ” دني ميندل” زندگي ميکرده است قدري عجيب به نظر ميرسيد.

او در دهه 80 ميلادي با حضور در تيزرهاي تبليغاتي شهرت فراواني بدست آورد اما عليرغم اين شهرت جهاني زندگي موفقي نداشت و بخش اعظم زندگي وي در اعتياد به کوکائين و الکل گذشت و سالها طول کشيد تا او توانست بر اعتيادش غلبه کند.

او در مصاحبه اش اعلام کرده بود براي عدم برخورد با يک گوزن که در خيابان قدم ميزد ناچارا مسيرش را به سمت باغ تغيير داده است اما به گفته پليس در نمونه خون او ميزان قابل توجهي الکل به دست آمد که نشان ميداد او در حالت غیر طبیی و مست بوده است.

همسايه 65 ساله اين خانم که باغش در اين تصادف خسارت 20 هزار پوندي ديده است ميگويد ساعت 4 صبح با صداي وحشتناکي از خواب پريدم بعد از ديدن خرابي ها و اينکه راننده در صحنه نبود با پليس تماس گرفتيم وقتي پليس به محل حادثه آمد سگها توانستند اين خانم را که بيهوش بود و چند متر آنطرفتر از محل حادثه افتاده بود پيدا کنند.دادگاه اين زن را به پرداخت جريمه نقدي ، جبران خسارات و18 ماه ممنوعيت از رانندگي محکوم کرد./پرداد

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

مطالب مشابه را ببینید!