مجله تاپ‌ناز‌

تیپ دانشجویی شیک | چطور تیپ دانشجویی شیک داشته باشیم؟

تیپ دانشجویی
[box type=”shadow” align=”aligncenter” class=”” width=””]تیپ دانشجویی به ویژه برای خانم ها باید خاص و منحصربفرد باشد و دانشجویان بر اساس رشته های مختلف می توانند سبک لباس پوشدن خود را انتخاب کنند. در این مطلب اطلاعاتی در مورد تیپ دانشجویی به شما ارائه می کنیم.[/box]

تیپ دانشجویی دخترانه چطور باید باشد؟

تیپ دانشجویی باید با رشته تحصیلی شما تناسب داشته باشد مصلا تیپ دانشجوی پزشکی با تیپ داشجوی رشته های مهندسی باید تفاوت داشته باشد، استایل شما در دانشگاه باید کاملا فرق کند زیرا دانشگاه یک محیط خاص است که شما با نوع لباس پوشدن خود در واقع طرز تفکر خود را نشان می دهید پس به تیپ و استایل خود در دانشگاه اهمیت بدهید. اگر شما هم دوست دارید متناسب با رشته تحصیلی خود تیپ کنید در این بخش تاپ ناز همراه ما باشید.

تیپ دانشجویی

تیپ دانشجویی دخترانه

دانشجویان رشته مهندسی بهتر است تیپ کرم قهوه ای با ترکیب مشکی داشته باشند، از این ترکیل می توانید هر طور که مایل هستید در استایل خود استفاده کنید. دختران برای دانشگاه معمولا کتانی را به هر نوع کفش دیگری ترجیح می دهند زیرا اسپرت و راحت است، فرق نمی کند داشجوی کدام رشته باشید می توانید از کتانی استفاده کنید.

کیف صندوقی، شلوار به رنگ تیره، مقنع مشکی رنگ، مانتوهای با طرح اورکت کارگاهی هم انتخاب خوبی برای شما هستند.

تیپ دانشجویی

تیپ دانشجوی پزشکی دخترانه

دختران دانشجوی رشته علوم انسانی باید به سراغ تیپ ها ساده بروند، تیپ و استایل ساده برای دانشجویان این رشته مناسب است مصلا مانتو بلند تک رنگ با کتانی و کیف به رنگ تیره می تواند انتخابی خوب باشد با این تیپ هم می توانید شلوار جین بپوشید و هم کتان.

تیپ دانشجویی

تیپ دانشجوی دختر مهندسی

بهترین رنگ برای تیپ دانشجوی رشته پزشکی ابی کمرنگ است، آبی رنگی است که ی تواند شما را فردی قابل اعتماد و آرامنشان بدهد. مانتو ابی کمرنگ را با شلوار جین رنگ روشن ترکیب کنید، این ترکیب را با یک کتانی دخترانه و مقنعه مشکی کامل کنید البته کالج هم انتخابی خوب برای ست شدن با این استایل می باشد.

تیپ دانشجویی

تیپ مناسب دانشجوی رشته علوم انسانی

مطالب مشابه را ببینید!