خلاصه قسمت آخر سریال کارادایی (Karadayi)

سریال ترکی کارادایی

سریال ترکی کارادایی از شبکه atv ترکیه در حال پخش است و ماجرای قسمت آخر سریال کارادایی مشخص نشده است . لطفا آدرس سایت تاپ ناز را ذخیره کنید و از مطالب جدید تاپ ناز استفاده کنید .

 

سریال کارادایی در ژانر درام و جنایی , محصول سال 2012 کمپانی ترکیه ای Ay Yapım است . در سریال کارادایی بازیگران مطرحی همچون Kenan Imirzalioglu و Bergüzar Korel ایفای نقش کرده اند همچنین کارگردانی این سریال را “اولوچ بایراکتار” بر عهده داشته است که پیشتر سریال بسیار مطرح “ایزل” از او به نمایش در آمده است. موسیقی متن این سریال ساخته “تویگار ایشیکلی” می باشد که همانند بسیاری از کارهای قبلی اش اثری شنیدنی از خود بجای گذاشته است. سریال کارادایی که در وب سایت آی اِم دی بی از رتبه 7.5 برخوردار است، تا کنون علاوه بر کشور ترکیه ، در کشورهای قبرس شمالی، قطر، امارات متحده عربی، عربستان سعودی، یونان، بوسنی و هرزگوین و کوزوو به نمایش درآمده است . این سریال همچنین جوایز بسیاری را ازجشنواره های مختلف از آن خود کرده است که در زیر به خلاصه ای از آن اشاره می کنیم:

  • سال 2013 – برنده جایزه بهترین سریال از جشنواره های Seoul International Drama Awards و Antalya Television Awards و Golden Lion Awards
  • سال 2013 – برنده جایزه بهترین سریال درام از جشنواره Ayaklı Gazete TV Stars Awards
  • سال 2013 – برنده جایزه بهترین بازیگر مرد و زن از جشنواره های Oscars of Media و Ayaklı Gazete TV Stars Awards و Golden Lion Awards
  • سال 2013 – نامزد جایزه بهترین موسیقی سریال درام از Antalya Television Awards
  • سال 2012 – برنده جایزه بهترین سریال از جشنواره ILLESAM
  • همچنین این سریال جوایز متعدد دیگری را نیز در زمینه بهترین کارگردانی ، بهترین فیلمنامه، بهترین تهیه کننده و بهترین بازیگر نقش مکمل از جشنواره های مختلف از آن خود کرده است.

داستان سریال کارادایی  :

Mahir ماهر با بازی فوق العاده زیبای (Imirzalioglu) – مرد جوان و خوش تیپ است.او در یک کارگاه تعمیر کفش کار می کند و یک زندگی طبقه متوسط و راحتی را دارد . او زندگی شادی با خانواده خود دارد،او با Nazif Kara پدر ماهر(Cetin Tekindor)، مادر، دو خواهر و یک برادر زندگی می کند. در روز درگیری خود با Ayten با بازی (Yalova Melike)، زندگی شاد و خرم و بی دغدغه او تبدیل به جهنم می شود.

پدرش ، نظیف کارا برای قتل مقصر شناخته می شود.نظیف کارا به قتل یک قاضی سرشناس به اعدام محکوم شده واعدام او پس از حکم دادگاه اجرا خواهد بود. شاهدان نظیف کارا را بر روی صحنه قتل با سلاح قتل در دست دیدند.ماهر هرگز باور نمی کند که پدرش مجرم است.ماهر برای اثبات بی گناهی پدرش تلاش می کند و می خواهد آزادی را به او برگرداند.با این حال، پیدا کردن هر گونه شواهد برای نجات پدر برای او بیش از حد سخت خواهد بود.

بنابراین، ماهر از خود ، زندگی خود، و عشق خود چشم پوشی می کند. او نقشه ای طراحی می کند تا با قضات اجرای حکم اعدام پدرش همکار شود .با این روش ،او قصد دارد در این مورد جزئیات بیشتر را بررسی کند و راهی برای پیدا کردن قاتل واقعی. او یک هویت جدید با عنوان صالح برای خود درست می کند ، که یک دستیار برای قاضی هست. او به کار با قاضی Feride با بازی Berguzar Korel مشغول می شود که به طور کلی قاضی اعظم برای پرونده محاکمه نظیف کارا است. Feride یک زن جوان و زیبا که از یک خانواده ثروتمند هست. او در کار خود بسیار موفق است.و ماهر کارا با نام مستعار صالح سعی می کند با ارتباط های نزدیک با فریده پی به اسرار این پرونده ببرد تا شاید پدر خود را از این اتهام تبرئه کند.ایا موفق به این کار می شود باید سریال را ببینید !

 

سریال کارادایی :

داستان سریال برمی گردد به ماهور 35 ساله با بازی “کنان ایمیرزالیوغلو” که در دهه هفتاد همراه با خانواده اش در استانبول زندگی می کردند. او که همراه پدرش نظیف با بازی “چِتین تِکیندور” در یک کارگاه کفش سازی کار می کرد، روزی با دستگیری اوبه اتهام قتلی که مرتکب نشده و پس از مدتی با حکم اعدام او مواجه می شود.داستان سریال از این پس حول تلاش ماهور برای تبرئه پدرش از این جرم می گردد که بعنوان یک وکیل که تازه فارغ التحصیل شده است وارد روند دادگاه شده و چاره ای جز این نمی بیند که با قاضی دادگاه با بازی “برگوزار کورل” ارتباطی صمیمانه برقرار کند …

و اما داستان قسمت آخر سریال کاردایی که توسط بهروز (کاربر سایت ) فرستاده شده

یوسف به دست محمت کشته میشه و نمیتون به کارادایی بگه عالی جناب کیه.
تورگات مجبور میشه خودش به کارادایی بگه پدر فریده دستور بمب داده. کارادایی هم میره بابا فریده بکش که نظیف میفهمه نمیزاره.بعد که با پدر فریده حرف میزنند .تا محمت میخواد ماهور بزنه ،نظیف تیر میزنه به محمت…زخمی میشه.کارادایی جرم باباش میگیره گردنش و میوفته زندان.
آینور از سیس حامله میشه. ماهور به سیس میگه باید خودت بری تسلیم کنی.سیس هم میره همه چیز به پلیس میگه و خودش میوفته زندان..آینور هم که میفهمنه سیس توی قتل پسرش دست داره میخواد بره بچه رو سقط کنه.ولی نظیف نمیزاره.

یاسین شب نامزدی با سوگول میفهمه سوگل عثمان دوست داره.و نامزدی بهم میزنه.. بعدها یه جورایی عاشق همکار فریده میشه.
بلگین میبینه فریده حامله است با ماشین میزنه به ماشینش بچه فریده سقط میشه…ولی نمیدونه که فریده دوقلو حامله است و یکیش زنده میمونه.
خدمتکار بلگین وقتی میفهمه بلگین دوستش نداره روی صورتش اسید میریزه و یه سمت صورتش میسوزه. (زشت اندر زشت میشه).
ماهور هم توی زندان موهاش کوتاه میکنه و فریده قاضیش هست.ولی نظیف به فریده همه چیز میگه و فریده به ماهور کمک میکنه.
محمت میزنه مادر فریده رو میکشه.. و فریده هم میفهمه همه کارا زیره سر باباش هست. به پلیس لو میده ..ولی محمت گردن نمیگیره .بالاخره تورگات میزنه میکشش..

بلگین میخواد فرار کنه از مرز .به ماهور میگه من ببر تا بهت مدارکی بدم که ثابت کنه تورگات خودشه..تا ماهور مدرک میگیره و به پلیسا میگه یه دختر داره از لب مرز فرار میکنه
و بلگین میندازن زندان..توی دادگاه بلگین میزنه عدنان و کمیسر رو میکشه با چاقو..

آخرش هم بلگین توی زندان دووم نمیاره و خودش دار میزنه.
تورگات هم حکم اعدام میبرن واسش.
نجدت هم که میزنه زنش میکشه ..ولی تا میخواد فرار کنه اورهان میگیرش و تسلیم قانون میکنه.زندانی میشه.
ماهور و فریده میرسن بهم
عثمان و سوگول هم باهم نامزد میکند.

هنوز ادامه داره!

در تکمیل حرفام و جوآب دوستان:
قسمت آخر نشون میده همه روی سنگ قبر کارادایی هستند و گریه میکنند.اما در واقع اینا همش نقشه است تا ماهور بتونه از اسم کارادایی خلاص بشه بتونه یه زندگی بدون دردسری ادامه بده..
وهمه به خوبی و خوشی کنار هم زندگی میکنند..
بلگین توی زندان با یک تیغی که از بیرون واسش میفرستن،خودکشی میکنه.
که نشون میده بلگین قبل خودکشی داره آرایش میکنه و موهاش میریزه روی نصف صورتش که سوخته،انگار آماده میشه بره عروسی. ( خیلی این صحنه غم انگیزه) بعد شاهرگ خودش میزنه.
تورگات هم دیوونه میشه موقع اعدام کت وشلوار اتو کرده میپوشه. و انگار داره میره جلسه اداری و اعدامش میکنند.

وکیل. کارادایی هم با آینور نامزد میکنه.
این فیلم برخلاف فیلم قبلی این کارگردان( ایزل)
که داستان غم انگیز داشت.این فیلم با پایان خوش همراه بود.

تشکر از بهروز

مطالب مشابه را ببینید!