معرفی بهترین عطرهای مردانه ویژه تابستان

در این مطلب خوشبوترین عطرهای مردانه ویژه فصل تابستان را معرفی می کنیم که اگر بعد از حمام استفاده شوند تا مدت ها ماندگاری خواهند داشت.

معرفی عطرهای مردانه تابستانی

هر رایحه ای را نمیتوان برای روزهای گرم تابستان استفاده کرد بهتر است بیشتر سراغ رایحه های تلخ و سرد با بوی خنک و ترش بروید.عطرهای مردانه بهترین هستند.

هوگو باس (Hugo Boss)

بهترین عطرهای مردانه

عطرهای مردانه تابستانی

 این عطر رایحه سبز و ادویه ای دارد و متمایل به خنکی است. رایحه خوش این عطر، ترکیبی از مرکبات خوش طعم مانند گریپ فروت و همچنین عطر سیب است. بوی زنجبیل و میخک نیز از نت های بعدی این عطر می باشند. حدود 8 ساعت دوام دارد و هرچه از زمان این عطر بگذرد، خوشبوتر می شود.

ایسی میاکی (Issey Miyake Nuit d’Issey)

بهترین عطرهای مردانه

خوشبوترین عطرهای مردانه

 ایسی میاکی از زمان حضورش در بازار تاکنون بسیار مورد توجه مردها بوده است. رایحه این عطر تریکبی از مرکباتی چون ترنج و گریپ فروت در نت اولیه و در نت میانی چرم با ادویه جات، ترشی، فلفل سیاه، نت های جنگی و در نت نهایی نعنا هندی و دانه تونگاست. ماندگاری این عطر حداقل تا 9 ساعت می باشد.

جوپ! وئو! (joop! Wow)

بهترین عطرهای مردانه

عطرهای مردانه خنک و خوشبو

 اولین چیزی که در این عطر توجهتان را جلب می کند، رنگ آن است. مایع عنبرطلایی آن بسیار زیبا به نظر می رسد. رایحه چوب و تا حدی طعم شیرین آن را بسیاری از مردم دوست دارند. البته رایحه دانه تونکا موجود در این عطر بسیار خوشایند است. تنها مشکلی که این عطر دارد، ماندگاری آن است. متاسفانه بیش از 5 یا 6 ساعت دوام ندارد. اما قیمت آن بسیار مناسب می باشد.

کالوین کلین (Calvin Klein)

بهترین عطرهای مردانه

عطرهای مردانه 2017

 کالوین کلین هر بار با رایحه ای بسیار خوش تر از قبل وارد بازار می شود. این عطر بسیار نرم و ملایم است و بیش از دو دهه است که تولید می شود. بوی تمیز و بسیار خوشایند آن که پایه ای از مرکبات دارد، توجه هر کس را به خود جلب می کند. نوع زنانه این عطر نیز وجود دارد. ماندگاری آن نسبتا خوب است و می توانید کل روز از رایحه آن لذت ببرید.

تام فورد (Tom Ford)

بهترین عطرهای مردانه

معروف ترین عطرهای مردانه

 تام فورد، طراح مد، کارگردان، فیلمنامه نویس و استاد ساخت عطرهای بی نظیر، سازنده این عطر بسیار خوشبوست. عطر تام فورد در انواع مردانه و زنانه وجود دارد و این نوع مردانه تام فورد، ترکیبی از رایحه های پرتقال تلخ، لیموترش و یاسمن است و البته نتی از چوب صندل نیز در خود دارد. اگرچه یکی از گران ترین عطرهای موجود است اما دوام آن روی پوست نیز بسیار بالا و عطری مناسب فصل تابستان است.

جو مالون لندن (Jo Malone London)

بهترین عطرهای مردانه

عطرهای مردانه تابستانی

 رایحه خوشایند و البته تا حدی شیرین این عطر، همه را به سمت خود جذب می کند. نت اصلی این عطر، دانه تونکا و نوعی صمغ زرین معطر است. اثر کلی جو مالون لندن، فوق العاده است و نشانه ای از طعم شیرین و خامه ای دارد. دوام این عطر بسیار بالا و 8 یا 9 ساعت است. این عطر انتخابی عالی برای مردان (و البته زنان) است.
مطالب مشابه را ببینید!