مجله تاپ‌ناز‌

با عینک آفتابی عیوب بینی خود را مخفی کنید

عینک آفتابی

معمولا” وقتی می خواهید عینک بخرید به دنبال عینکی هستید که برای فرم صورت شما مناسب باشد اما شاید توجه نکرده باشید که انتخاب عینک مناسب می تواندعیبهای بینی شما را هم بپوشاند و یا باعث شود بزرگی بینی شما جلب توجه نکند.

حتما” به پل عینک توجه کنید:

همانطور که فرم عینک برای انتخاب آن مهم است و در هنگام خرید باید به آن توجه کنید پل عینک هم خیلی مهم است و اگر احساس می کنید بینی شما مشکلی دارد ،به پل عینک هم باید توجه خاصی داشته باشید.منظور از پل عینک همان چیزی است که دو شیشه عینک را به هم وصل می کند وروی بینی شما قرار می گیرد . در بعضی از انواع عینکها شما می توانید پهنا و انحنای پل را تغییر دهید تا عینک کاملا” روی صورت شما بنشیند.

بینیهای بلند و یا پهن:

به دنبال عینکهایی باشید که پل آنها کوتاه است و فریمشان بزرگ است. فریمهای بزرگتر باعث می شوند که بینی شما کوچکتر به نظر برسد . عینکهای خلبانی خیلی جذاب هستند و آن دسته از عینکهای خلبانی که دارای دو پل هستند برای شما مناسبترند. علاوه براین شما می توانید از عینکهای بزرگ گرد و بیضی شکل هم استفاده کنید.

بینی های کوچک:

اگر بینی شما کوچک است ، عینکهای بزرگی که در حال حاضر خیلی مد شده اند اصلا” برای شما مناسب نیستند زیرا این فریمهای بزرگ باعث می شود بینی شما کوچکتر از آنچه که هست به نظر برسد درست مثل اینکه یک کودک عینک بزرگسالان را به چشمش زده باشد. پس به دنبال عینکی باشید که پل آن بلند است و فریم آن متناسب با صورت شماست. بنا براین از عینکهای خلبانی مخصوصا” آن دسته از عینکهای خلبانی که دو پل دارند پرهیز کنید.ترجیحا” از عینکهای بزرگ ، گرد و بیضی استفاده نکنید.

عینکهایی که برای همه مناسب هستند:

عینکهایی که فریم آنها پروانه ای شکل است برای هر نوع صورت و هر مدل بینی مناسب هستند. این نوع عینکها اغلب کمی بزرگ هستند و پلهای بلند دارند و صورتتان را می پوشانند.پل عینکهای پروانه ای معمولا” در سایزهای مختلف موجود هستند بنا براین به دنبال عینکی باشید که پل آن خیلی پهن و یا خیلی باریک نباشد و برای بینی شما مناسب باشد.

مطالب مشابه را ببینید!