مجله تاپ‌ناز‌

نحوه تحریک کلیتوریس زنان برای بهبود رابطه جنسی

چطور می توان کلیتوریس را تجریک کرد؟

یکی از راه های لذت بردن و بهبود رابطه جنسی تحریک کلیتوریس در خانم ها است. کلیتوریس نقطه ای حساس در جلوی اندام تناسلی زنان است که باعث لذت بیشتر زنان در رابطه جنسی می شود. تحریک کلیتوریس و نقطه جی باعث می شود که زنان به اوج لذت جنسی برسند.

این مطلب جنبه علمی دارد و برای افراد متاهل است

تحریک کلیتوریس برای لذت جنسی

سعی کنید کلیتوریس را با نوازش ملایم، تحریک کنید. بخاطر داشته باشید که بیشترین تعداد اعصاب حسی در منطقه اطراف کلیتوریس و لبه جلویی منطقه شرمگاهی جمع شده است. در اینجا ما شما را با نحوه تحریک کلیتوریس آشنا خواهیم کرد.

 

چوچوله یا کلیتوریس ( Clitoris )

گاهی پیدا کردن چوچوله (کلیتوریس ( Clitoris ) ) برای خود زن یا فردی که در حال امیزش با اوست مشکل است زیرا گاه کاملا در جوف لبهای بزرگ فَرج پوشیده شده و به اصطلاح در زیر سقف ان مخفی است ( البته در هر حال نوک ان تا حدی بیرون است ) . چوچوله در جریان تحریکات جنسی بزرگ می شود و بافت آن از همان بافت عمامه چول مردان است. ضمنا فقط ۴% از کل جسم چوچوله در خارج از بدن زن قرار دارد بنابراین نسبت به آلت مرد کوچکتر می نماید و دارای لوله مدور هم نیست و فقط به در آمیزش لذت جنسی را بیشتر می کند و در هنگام تحریک زن پر از خون می شود و حالت سفتی به خود می گیرد.ضمنا هیچ عضو جنسی در مردان به حساسیت چوچوله وجود ندارد. چوچوله توسط کلاهکی ( Clitoris hood ) پوشیده می شود.

سعی کنید کلیتوریس را با نوازش ملایم، تحریک کنید. بخاطر داشته باشید که بیشترین تعداد اعصاب حسی در منطقه اطراف کلیتوریس و لبه جلویی منطقه شرمگاهی جمع شده است.

نقطه جی را پیداکنید –تحریک این نقطه می‌تواند باعث رسیدن زنان به اوج لذت جنسی شود. نقطه جی معمولا در منطقه جلویی دیواره واژن بین ورودی و گلوگاه آن قرار دارد. شما می‌توانید از انگشتان خود برای تحریک منطقه جلویی واژن استفاده کنید و در حین رابطه جنسی بهترین راه برای تحریک نقطه جی وارد کردن آلت تناسلی از پشت می‌باشد. اگر نقطه جی‌  و کلیتوریس همزمان با هم تحریک شوند، همسر شما حتما به اوج لذت جنسی خواهد رسید.

 

اطلاعاتی در مورد کلیتوریس

کلیتوریس نقطه موچکی است که حساس است و محل تجمع پایانه های عصبی است و منبع بزرگ بذت در خانم ها است. کلیتوریس یکی از اندام های جنسی زنان است که ممکن است زیاد برای مردان شناخته شده نباشد، طوری که شاد خیلی از آقایان اصلا از وجود آن اطلاع نداشته باشند و ندانند که زنان همچین عضوی دارند.

کلیتوریس دذ کدام قسمت است؟

کلیتوریس درست بالای دهانه واژن و در آخر محل تلاقی دو لب بیرونی واژن و زیر یک لایه نازک از پوست قرار دارد که در حالت عادی دیده نمی شود و برای مشهده آن باید دو انگشت دو لب بیرونی واژن را به سوی بالا بکشید و دقت کنید که نباید پوست را اصطلاحا باز کنید باید به سمت بالا یا شکم بکشید تا قسمت کوچک از این عضو را ببینید.

باید توجه کنید که کلیتوریس خیلی حساس است و هیچ وقت نباید بدون روان کننده به آن دست بزنید و دست خود را باید به روان کننده و یا روغن آغشته کنید. هنگامی که زن به اندازه کافی برای رابطه جنسی آماده باشد کلیتوریس به صورت خود به خود از زیر لایه محافظتی بیرون می آید و باعث تحریک بیشتر می شود.

اندازه

حالا پس ا اینکه فهمیدیم این عضو کجاست نوبه به اندازه آن می رسد که باید بدانید این عضو در حالت عادی کوچک تر از نخود است. البته حالت عادیف حالتی است که در اول زن تحریک جنسی نشده باشد و از نظر سلامتی هم نرمال باشد البته اندازه کلیتوریس پس از تحریک ممکن است به سه برابر اندازه اولیه اش برسد و متورم و سفت شود.

 

درد در ناحیه کلیتوریس

کلیتوریس با اینکه منبع لذت برای خانم ها است ولی ممکن است گاهی درد بگیرد و در هنگام نزدیکی و پوزیشن اشتباه در هنگام سکس یا بر اثر تحریک یا مالش بدون استفاده از ژل و روان کننده که معمولا پس از چند روز خوب می شود.

اگر این دردها ادامه پیدا کند و یا به صورت دوره ای ادامه پیدا کند و اگر تیر می کشد یا تورم در این ناحیه به وجود آمد باید به پزشک مراجعه کنید.

مطالب مشابه را ببینید!