طناز دهقان؛ بیوگرافی و عکس های طناز دهقان بازیگر جوان و در مورد زندگی شخصی

طناز دهقان

بیوگرافی طناز دهقان

طناز دهقان بازیگر چوان متولد 15 شهریور سال 1375 است. طناز از سن 4 سالگی درکلاس های زبان انگلیسی شرکت کرد و اکنون به عنوان آموزگار زبان انگلیسی فعالیت دارد و زبان را تدریس می کند.

طناز دهقان

شروع بازیگری 

او می گوید که در سن 6 سالگی آقای ایرج قادری در ترکیه برای فیلم سینمایی آکواریوم از چهره من خوششان آمد و خواست کهدر فیلمش بازی کنم ولی به دلیل یکی سری ا مشکلات، نتوانستم در این فیلم بازی کنم و این یک جرقه شدتا من به دنبال بازیگر شدن باشم وبه بازیگری علاقه مند شوم.

در هنگام زندگی در ترکیه چهره او توسط ایرج قادری برای بازی در فیلم آکواریوم پسندیده شد ولی امکان همکاری بنابه دلایلی نبود ولی این یک جرقه شد تا طناز دهقان به صورت جدی به بازیگری فکر کند.

طناز دهقان

نخستین فعالیت بازیگری و بازی در سریال

او پس از 7 سال در سریال شهریار به کارگردانی کمال تبریزی برای نخستین بار جلوی دوربین رفت و در نقش شهریار ایفای نقش کرد.

طناز دهقان

تدریس زبان انگلیسی

از سن5 سالگی در کلاس های بان انگلیسی شرکت می کرد و هم اکنون به صورت کامل به زبان انگلیسی تسلط دارد واین زبان را تدریس می کند. طناز دهقان فیلمنامه اختاپوس به کارگردانی سید جواد هاشمی را وقتی که سوم دبیرستان بود ترجه کرد.

طناز دهقان

توجه به تحصیلات

حرفه بایگری باعث نشد که او از درس و تحصیلات عقب بماند. او همیشه جزو شاگردان ممتاز بود و رتبه اول کشوری زبان و رباضی را هم بدست آورد. اواعتقاد دارد که نباید از کسب علم و دانش غافل شد و یک بازیگر با دانش می تواند موفق تر باشد.

طناز دهقان

 

فیلم شناسی طناز دهقان

● سریال شهریار

● قلب های تقسیم شده

● عطر سیب

● غوغای دل

● ایستگاه پایانی

● قلاده های طلا

● سریال بچه های ما

● پرستو می آید

● نوش دارو

● قراری برای مرگ

و …

طناز دهقان

همسر و ازدواج

طناز دهقان هیچ اطلاعاتی در مورد همسر احتمالی اش منتشر نکرده است و احتمالا مجرد است.

طناز دهقان

بازی در سریال دنگ و فنگ روزگار

سریال دنگ و فنگ روزگار سریال 70 قسمتی به کارگردانی جواد مزدآبادی و تهیه کنندگی امیر طالبی کاشانی است که در تهران فیلمبرداری شده است. طناز دهقان در این سریال در کنار سیروس گرجستانی، محمد نادری و امیر غفارمنش ایفای نقش می کند.

 

طناز دهقان

عکس طناز دهقان

طناز دهقان

 

مطالب مشابه را ببینید!