طناز طباطبایی؛ بیوگرافی و عکس های خانوادگی اینستاگرام طناز طباطایی بازیگر ایرانی

طناز طباطبایی

عکس های جدید طناز طباطبایی و همسرش

بیوگرافی طناز طباطبایی بازیگر زن ایرانی

طناز طباطبایی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران زاده 20 اردیبهشت سال 1362 در شهر تهران است. این بازیگر فارغ التحصیل رشته کارگردانی تئاتر است.

طناز طباطبایی

شروع فعالیت بازیگری

طناز در سن 18 سالگی وارد حرفه بازیگری شد و در کلاس های آزاد بازیگری هیوا فیلم دوران آموزش بازیگری را گذراند. بعد از یک ماه در سریال جوانی ایفای نقش کرد.

طناز طباطبایی

طناز طباطبایی و نوید محمدزاده

نخستین فیلم

اولین فیلم سینمایی طناز طباطبایی دیش باباتو دیدم آیدا به کارگردانی رسول صدرعاملی بود که در این فیلم به خوبی از پس نقشش بر آمد.

طناز طباطبایی

علایق طناز طباطبایی

طناز به موسیقی و نقاشی هم علاقه دارد و وقت آزادش را صرف این دو هنر می کند.

طناز طباطبایی

نخستین سریال

او اولین بار در سریال میوه ممنوعه نقش اصلی فیلم را بازی کرد و توانست توانایی هایش را به رخ بکشد. در سال 1388 جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن را به دلیل بازی در فیلم صداها دریافت کرد. فیلم مرهم یکی از بهترین فیلمهایی بود که او توانست خودش را نشان دهد.

دو فیلم که در سال 1389 او در آنها ایفای نقش کرده بود، توقیف شدند. فیلم گزارش یک جشن به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا و پریناز این فیلم های توقیف شده بودند.

طناز در سال 1396 تندیس بهترین بازیگر نقش مکمل را در یازدهمین دوره جشن منتقدان سینمای ایران به دلیل بازی در فیلم ویلایی ها دریافت کرد.

ازدواج و همسر طناز طباطبایی

 

ازدواج و همسر طناز طباطبایی

طناز طباطبایی هنوز مجرد است و همری ندارد. او قبلا ازدواج را محدودیت می دانست و فکر میکرد که ازدواج یک محدودیت برای فعالیت هنری اش است. حالا با رسیدن به این سن نظرش عوض شده است و فکر می کند که ازدواج به زندگی آرامش می بخشد.

طناز طباطبایی

 فیلم های سینمایی طناز طباطبایی

دیشب باباتو دیدم آیدا 83 / چهار انگشتی 86 / دماغ 86 / جعبه موسیقی 86 / شب زده 86 / میزاک 87 / پسر تهرانی 87 / صداها 87 / شیرین 8پ / طهران تهران 88 / مرهم 89 / سرسپرده 89 / پریناز 89 / گزارش یک جشن 89 / نارنجی پوش 90 / هفتم 90 / هیس دخترها فریاد نمیزنند 91 / قطرع لی لز سکوت 82 / ساکن طبقه وسط 92 / پناج قدم آخر 82 / آرایش غلیظ 92 / رخ دیوانه 93 / مرگ ماهی 93 / بیست هفته 94 / خشم و هیاهو 94 / اروند 94 / ارداتمند 95 / ویلایی ها 95 / بی حساب 95 / روسی 96

طناز طباطبایی

 سریال های طناز طباطبایی

جوانی 80 / در چشم باد 85 / میوه ممنوعه 85 / پرانتز باز 88 / کلاه قرمزی 92 / قلب یخی 91 / شاهگوش 2

 

عکس های اینستاگرامی طناز طباطبایی

عکس های طناز طباطبایی را تیپ و استایل های مختلفش مشاهده می کنید.

طناز طباطبایی

عکس جدید طناز طباطبایی

طناز طباطبایی

عکس جدید طناز طباطبایی

طناز طباطبایی

بیوگرافی طناز طباطبایی

طناز طباطبایی

طناز طباطبایی و مهتاب کرامتی

مطالب مشابه را ببینید!