گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / اختصاصی تاپ ناز / 10 زن و مرد با رکورد بیشترین خالکوبی روی بدن! +عکس
loading...

10 زن و مرد با رکورد بیشترین خالکوبی روی بدن! +عکس

بعضی از انسان ها کلن به خاص بودن علاقه دارند و در این راه از هیچ کاری دریغ نمی کنند تا جایی که حتی حاضرند درد هزاران سوزن خالکوبی را تحمل کنند و خود را به این شکلهایی که در تصاویر زیر مشاهده می کنید در بیاورند.

 

مرد ببری

اینکه آیا او دیوانه است یا نیست همه شک دارند! او تمام بدنش را به صورت پوست پلنگ خالکوبی کرده است، حتی قسمتهایی از صورتش نیز خالکوبی شده است.او. بقدری عاشق پلنگ است که خود را در یک جزیره متروکه حبس کرده است و شبیه به حیوانات زندگی می کند.جالب اینکه حتی روی دو پا هم راه نمیرود و شبیه به پلنگ روی چهار پا قدم برمیدارد!

مرد شیطانی

آقای اتین دومنت که یک منتقد و روزنامه نگار است پا را فراتر از خالکوبی بدن کرده است.او در زیر پوستش ایمپلنت های سلیکونی کار گذاشته است و به گونه ای شبیه به دیوهای جهنمی شده است.ضمن اینکه با استفاده از پلکسی گلاس سوراخ های زشت و وحشتناکی را زیر لب و گوشهایش ایجاد کرده است.

خالکوبی

آقای گنست نیز با خالکوبی اش سوژه رسانه ها شده است.او با خالکوبی احمقانه اش، خودش را شبیه به یک اسکلیت متحرک کرده است.

خالکوبی

جولیا گینوز که به عنوان بانوی مصور شناخته می شود یکی از خالکوبی ترین خانم های دنیاست.گویا دلیل خالکوبی او پوشاندن تاول های بدنش است که به دلیل یک بیماری نادر ایجاد می شوند و قابل درمان نیز نیستند.

سوراخ ترین زن جهان

و اما سوراخ ترین انسان دنیا هم در لیست ما خودنمایی می کند.الین دیویدسون با خالکوبی های زیاد بدنش و به خصوص 2500 سوراخ در بدنش قیافه بسیار مضحکی پیدا کرده است.وزن فلزات و گوشواره های اویزان به بدنش حدود 3 کیلوگرم است.او در ادینبورگ زندگی می کند و از رفتن به محل زندگی اش که برزیل است خودداری می کند.

خالکوبی وحشتناک

کلا کاوای حدود 67 سوراخ در بدنش دارد و 75 درصد بدنش را خالکوبی کرده است.با اسفاده از ایمپلنت سیلیکونهایی که روی بدنش دارد، برجستگی های عجیبی را به وجود آورده است.شاید چندش آورترین شخص لیست ما باشد!

مرد عجیب

قطعا احمقانه ترین شکل ممکن لیست ما را همین شخص دارد.او بیش از اینکه رکورد خالکوبی را داشته باشد، رکورد سوراخ های عجیب و بزرگ بر روی بدنش بیشتر چشم گیر هستند.

مرد شیطان پرست

این مرد عجیب مرد مارمولکی نامیده می شود او در سال 1972به دنیا آمده است.اوتمام بدنش را شبیه به پوست مارمولک خالکوبی کرده است.البته حماقت او فراتر از این حرفا است به گونه ای که زبانش را به دو نیم تقسیم کرده است و شبیه به نیش مار شده است.او اولین فردی است که زبانش را به این شکل در آورده است.

خالکوبی عجیب

اما وقتی بحث رو کم کنی در میان باشد کار از این هم بدتر می شود.این شخص حتی درون سوراخهای گوش و حتی روی لثه هایش را هم خالکوبی کرده است.جالب اینکه او از برترین هنرمندان نقاش برای خالکوبی هایش استفاده کرده است.بیش از 1000 ساعت کار هنمرندانه بر روی پوست او انجام گرفته است!!

زن عجیب

زن عجیب

زن عجیب

 و اما آخرین نفر لیست ما!

دنیس انور پا را فراتر از خالکوبی گذاشته است.او با چندین عمل زیبایی بر روی گونه ها، دهان و دندان، چشمها و …. خود را شبیه به یک ببر کرده است.حتی سبیل هم برای خودش کاشته تا مبادا کسی او را با انسان اشتباه بگیرد!

او ه جزو یک قبیله آمریکایی است معتقد است که ببر برای قبیله اش حیوانی با ارزش است و دلیل علاقه او به ببر نیز همین است!

به هر حال حماقت بشر همچنان ادامه دارد……

[امتیاز دهنده: 3 نفر و میانگین امتیاز: 3]
loading...

14 دیدگاه ها

 1. واقعا دور از انسانیت هستن من که اینان را انسان نمیدانم چون با حیوان هیچ فرقی ندارن بعضی ها که شیطان صفت هستن انسانی که در شکل حیوان ظاهر بشه از حیوان هم حیوانتر هست دلیل نمیشه که کسی از یه حیون خوشش بیاد خودشو شبیه اون حیون کنه مزخرف ترین موجودات هستن

 2. ببخشید سلنا جان حیون چی است بعد من با سلنا موافقم خیلی چندش بود تمام دنیا را به من بدن بگن ای کار را بکن نمی کنم صورت زیبای خودم را حتی با یکی از ان ها خراب نمی کنم

 3. همه این ها شیطان پرست هستن ای خاااااااک بر سر این ها

 4. خااااااااک تو سر همشون

 5. چقدر قشنگ شدن ایول بابا

 6. کجاشون خوشگله اصلا شبیه ادم نیستن خالکوبی را دوست دارم ولی نه به این شکل که مثل حیوون و دراکولا بشی وحشتناکه بخدا خداوند انسان را افریده که مثل ادم زندگی کنه نه اینکه خودشو به شکل انسان حیوان نما در بیاره

 7. ببخشید سلنا جون اینا بیشتر شکل گودزیلاند تا حبوون.حیوان ها حرمت دارند بابا

 8. وای چقدر وحشتناک!!!!!! اینا پیر بشن چی میشن؟؟؟؟؟؟؟؟

 9. واااااااااای بعضیاااا نمیدونن با خودشون چیکار کنن متاسفم

 10. من که اصلا باورم نمیشه

 11. saeedrezaii2@gmail.com

  به نظر من اینا همشون حروم زادن.

 12. FERESHTEH1375T@GMAIL.COM

  اقا یه سوال؟؟؟؟؟
  عایا واجبه هرروزخانواده اینا بعداز نگاه کردن بهشون نمازآیات بخونن عایا!!!!

  :-))

 13. واییییییییییییی اینا خیلی احمقن به خدا چی جوری این اخریه که ببر شده غذا میخورهه !! همشو شیطان پرستن خدا لعنتشون کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *