مجله تاپ‌ناز‌

ماجرای ازدواج و طلاق بازیگر زن ایرانی با مرد خارجی + عکس

ماهایا پطروسیان

این روزها در مورد ازدواج و طلاق بازیگر زن ایرانی ماهایا پطروسیان شایعات زیادی دیده می شود که او با انتشار پستی در مورد ازدواج و طلاق با مرد خارجی توضیحاتی داد.

ماجرای ازدواج و طلاق ماهایا پطروسیان

همیشه افراد علاقه زیادی به کنکاش در زندگی هنرمندان و بازیگران هستند و هواداران همیشه می خواهند از رازهای زندگی چهره مورد علاقه خود سر در بیاورند. ماهایا پطروسیان یکی از بازیگران زن ایرانی است که زندگی اش درگیر ماجراهایی شده است که برای وی حواشی زیادی بوجود آماده است.

ماجارای ازدواج و جدایی ماهایا پطروسیان همیشه مورد سوال بود و همین باعث شد که این بازیگر پستی در مورد زندگی اش منتشر کند.

از سیر تا پیاز ازدواج و جدایی ماهایا پطروسیان

ماهایا پطروسیان در ایسنتاگرام در مورد ازدواج و طلاق و همچنین ازدواج مجدد پستی منتشر کرد.

ماهایا پطروسیان

عکس از ماهایا پطروسیات و همسر سابقش

ماهایا پطروسیان نوشت :

عزیزان سلام، من همیشه از حاشیه ها و شایعات مربوط به زندگی شخصی ام فراری بودم و معمولا فقط به سوالات در مورد حرفه ام پاسخ میدهم، اما نمیدانم چه اتفاقی افتاده که در این چند ماهه که مردم با هزاران مشکل ریز و درشت دست به گریبانند… ناگهان مسئله ازدواج بنده و عکسهای بی ربط، سوژه بعضی صفحات حاشیه ای شده است!!!

به هر حال، فقط یکبار در صفحه ام عنوان میکنم، که من در سال هشتاد و سه ازدواج کردم ودر سال هشتاد و هفت هم جدا شدم، همسر سابقم ایرانی متولد ایتالیا بودند والان هم ایتالیا زندگی میکنند. تا به امروز ازدواج مجددی نداشتم….و قطعا اگر در زندگیم اتفاق جدی بیافتد در صفحه خودم اعلام می کنم….شاد و پیروز باشید.
ماهایا پطروسیان

عکس ماهاسا پطروسیان

ماهایا به دلیل ازدواج با این مرد مسلمان مجبور شد به اسلام روی بیاورد و دینش را از مسیحیت تغییر دهد.

 

ماهایا پطروسیان

اولین فیلمی که او در آن ایفای نقش کرد فلم عشق و مرگ به کارگردانی محمدرضا اعلامی بود. او با بازی در فیلم پرده آخر، دیگه چه خبر، نابخشوده و کمک کن بیشتر دیده شد و مشهور شد.

ماهایا پطروسیان

ماهایا پطروسیان بازیگر زن ایرانی

 

ماهایا پطروسیان

ماهایا پطروسیان بازیگر فیلم های ایرانی

» همچنین ببینید :

عکس از چهره ماهایا پطروسیان با گریم متفاوت

دو عکس دیدنی از کودکی ماهایا پطروسیان

مطالب مشابه را ببینید!