مجله تاپ‌ناز‌

5 راز زیبایی و جذابیت زنان کره ای + راز زنان کره ای برای جوانی پوست در 10 ثانیه

زنان کره ای پوستی صاف و جوان دارند و بسیار زیبا هستند که در این مطلب 5 راز پنهان زیبایی پوست زنان کره ای را که هر خانمی باید بداند را به شما می گوییم.

5 راز زیبایی خانم های کره ای برای داشتن پوستی جوان و سالم

پوست زنان کره ای بیار ایده آل است ولی دلیل آن چیست؟ در میان نسخه ها و روش های قدیمی مردمان کشوره کره جنوبی 5 راز پنهان وجود دارد که باعث می شود پوستی صاف، کشیده و بدون لک داشته باشند. در اینکه زنان کره دارای جوانی و زیبایی منحصربفردی هستند شکی نیست پس دانستن راز پوست زنان کره ای برای حفظ صافی، شفافیت و تمام ویژگی های پوست خوب برای هر خانمی مهم است، رازها پنهانی که باعث حفظ سلامت و جوانی پوست شما می شوند را در این مطلب تاپ ناز به شما می گوییم.

راز زیبایی زنان کره ای, پوست زیبای زنان کره ای

5 راز زنان خوشگل کره ای برای پوست صاف

قانون های خانم های کره ای برای داشتن پوستی جوان و زیبا

در این مطلب پنج راز زنان زیباروی کره ای برای داشتن پوستی سالم و زیبا را به شما معرفی می کنیم.

 

1. زیبایی پوست زنان کره ای با قانون 10 ثانیه

این یک قانون ساده و کارآمد می باشد. طبق این قانون به محض اینکه از حمام خارج شدید 10 ثانیه بعد از خشک نمودن، یک مرطوب کننده طبیعی را به پوست خود بزنید. با اینکار منافذ پوست شما بعد از دوش گرفتن باز می شوند و مرطوب کننده خیلی سریع جذب پوست شما می شود.

راز زیبایی زنان کره ای, پوست زیبای زنان کره ای

10 ثانیه بعد از حمام از مرطوب کننده استفاده کنید

2. ماساژ حوله گرم دلیل جوانی پوست زنان کره ای

ماساژ حوله گرم می تواند در بهبودی گردش خون در بدن کمک کنند و منافذ بسته شده را باز کند در نتیجه به تنفس پوست کمک می کند. برای انجام به راحتی حوله تمیز را در آب گرم خیس کنید و سپس آن را روی چهره خود بگذارید تا به طور کامل بپوشاند. به آرامی پوست خود را به مدت 15 دقیقه ماساژ دهید و در اخر یک مرطوب کننده طبیعی را به پوست خود بمالید.

3. زیبایی پوست زنان کره ای با ماسک صورت جلبک دریایی اینقدر سالم می ماند

جلبک دریایی حاوی مقدار زیادی از انواع ویتامین ها ، مواد معدنی با خواص ضد باکتری قوی میباشد .برای استفاده از آن به عنوان یکماسک صورت چند برگه جلبک دریایی را در آب گرم قرار دهید سپس آنها را برداشته و روی صورت خود قرار دهید. 15 دقیقه اجازه دهید که این ماسک روی پوست شما بماند که این کار در جوان سازی پوست شما و سالم ماندن آن کمک زیادی میکند.

راز زیبایی زنان کره ای, پوست زیبای زنان کره ای

استفاده از ماسک جلبک دریایی برای زیبایی

4.نمک دریایی راز پنهان جوانی پوست زنان کره ای

نمک دریایی می تواند بر روی پوست تاثیر گذار باشد.نمک دریایی در ضدعفونی و حذف جوش های سرسیاه و قسمت های مختلف می تواند بسیار زیاد کمک کند. برای پاکسازی پوست با نمک دریایی به روش زنان کره ای یک قاشق غذاخوری نمک دریایی را به یک لیوان آب گرم اضافه کنید سپس هم بزنید صورت خود را با مخلوط نمک دریایی و آب توسط یک پنبه بمالید و در آخر صورت خود را پاک کنید که این کار باعث جوان سازی پوست صورت شما می شود.

5. لیمو نسخه طبیعی زیبایی پوست زنان کره ای

لیمو حاوی زیادی اسید سیتریک میباشد که باعث حذف سلول های مرده روی پوست می شود . مقداری لیمو را در یک کاسه حاوی آب مخلوط کنید و سپس توسط پنبه آن روی صورت خود بمالید و این کار باعث جوانسازی پوست می شود.

مطالب مشابه را ببینید!