مجله تاپ‌ناز‌

اطلاعاتی در مورد روش کاشت موی FIT برای روییدن مجدد مو

روش کاشت موی FIT بهترین روش برای روییدن مجدد مو

در این بخش از تاپ ناز در ورد بهترین روش کاشت مو که در سراسر دنیا انجام می شود و با تمام مراحل آن شما را آشنا می کنیم که امیدواریم بتوانیم اطلاعات لازم را در این خصوص به شما ارائه کنیم.

برای بازیابی موها در نواحی کم پشت و طاس از روش کاشتن مو مو استفاده می کنند و برای کاشتن مو روش های زیادی وجود دارد و شما برای داشتن موای طبیعی و زیبا باید بهترین روش کاشت مو را انتخاب کنید.

قبل از این که اقدام به کاشت مو کنید باید اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشید و به پزشکی با تجربه مراجعه کنید و با او مشورت کنید و بهترین روش برای کاشتن موها را انتخاب کنید تا تغییرات مثبت را در مدل مو و ظاهر خود ببینید. در مطالب قبلی در مورد کاشت ابرو و کراتینه کردن مو اطلاعاتی به شما دادیم و در این مطلب می خواهیم بهترین روش کاشت مو را به شما معرفی کنیم.

روش کاشت مو FIT

 

بهترین روش برای کاشت مو چیست؟

روشی FIT یکی از بهترین روش ها برای کاشت مو در دنیا است که یک روش تحولی در کاشت موی زنده و قابل رشد ایجاد کرده کرده است. بعد از بوجود آمدن این تکنیک متخصصین انواع روش های مختلف را برای کاشتن موها آزمایش و تجربه کردند که موجب کامل شدن این روش شد. در این روش مو شبیه به موی معمولی رشد می کند و خیلی پرپشت می شود، این روش به تازگی کشف شده است و در تمام دنیا در حال گسترش است.

روش کاشت مو FIT

کاشت مو به روش FIT

در روش کاشت FIT پتانسیل تراکمی بیشتری نسبت به دیگر روش های وجود دارد و در این روش از ابزاری ویژه برای استخراج واحدهای فولیکولی در مو استفاده می شود که این ابزار باید درون جلد پوست موها و در نقطه ای عمیق که زیر ماهیچه راست کننده مو می باشد ارد شود و به محض برده شدن این ساختار گرافت ها به شکلی دست نخورده خارج می شوند و از هر کدام از گراف ها تعداد 1 تا 5 تار مو خارج می شود. این روش کاشت مو بیشترین تعداد گرافت ها را در طول یک روز مهیا می کند.

روش کاشت مو FIT

مزایای روش کاشت موی FIT

  • طبیعی بودن خط رویش موها
  • تراکم بالای موها
  • قابل مشاهده بودن موهای کاشته شده بعد از کاشت موی طبیعی که به صورت ۱ سانتی هستند.
  • در این تکنیک احتمال از بین رفتن فولیکول های برداشت شده صفر است.

روش کاشت مو FIT

نحوه انجام کاشت مو با بهترین روش کاشت مو

در روش FIT که بهترین روش کاشت مو است برای داشتن ریشه موها در ابتدا بی حسی به بیمار تزریق می شود و از هنگامی که اثر بخشی شورع می شود ریشه موها به کمک سوزن های باریک برداشته می شود سپس ریشه ها به مناطقی از موها که دارای تراکم کمتر هستند منتقل می شوند و در هنگام عمل جراحی و بعد از عمل جراحی شما هیچ دردی را حس نمی کنید. توجه کنید که امکان دارد بعد از اتمام کار کاشت مو در مناطقی که موها کم شده اند نقاطی قرمز و متورم ایجاد شود که بعد از 10 روز این نقاط از بین می روند.

دوره ریکاوری و بازپروری روش FIT کوتاه است و معمولا ریکاوری در این روش کاشت مو 4 تا 6 ماه می باشد. از این روش برای پیوند موهای ابرو و سبیل و ریش ها هم استفاده می کنند. کاشت مو در این روش باید توسط پزشک و متخصص انجام شود و در غیر این صورت شما به نتیجه دلخواه نمی رسید.روش FIT از سایر روش های کاشت مو راحت تر انجام می شود و به مدت زمان کمتری نیاز دارد و علاوه بر این میزان نتیجه مثبت این روش نیز بیشتر است.

روش کاشت مو FIT

مطالب مشابه را ببینید!