سریال پایتخت 6 داستان سریال و عکس بازیگران سریال + تصاویر پشت صحنه سریال

سریال پایتخت 6

 

داستان سریال پایتخت 6 و معرفی بازیگران سریال

اطلاعاتی در مورد سریال پایتخت 6 و داستان سریال را در این قسمت آماده کرده ایم. این سریال جدیدترین ساخته سیروس مقدم است که در عید 99 پخش می شود. تمام بازیگرانی که در فصل پنجم سریال حضور داشتند در فصل 6 سریال پایتخت ایفای نقش کرده اند.

 

سریال پایتخت 6

بعد از اینکه سریال پایتخت 5 بسیار پربازدید شد و بازخورد خوبی از مردم گرفت، عوامل این سریال، سری 6 را هم می سازند. این سریال در حال حاضر در مرحله فیلمنامه نویسی می باشد.

 

سریال پایتخت 6

عکس ریما رامین فر و محسن تنابنده بازیگران سریال

سخنان الهام غفوری در رابطه با ساخت سریال پایتخت 6

الهام غفوری تهیه کننده سریال پایتخت در مصاحبه با خبرنگار گفت :

« ما در حال پیش بردن چند طرح به صورت موازی هستیم که پایتخت سری 6 یکی از آنها است و قرار است با توجه به

شرایط مالی پیش برویم »

سریال پایتخت 6

عکس بازیگر سریال پایتخت ریما رامین فر در حالا خورشید

محسن تنابنده در برنامه حالا خورشید

محسن تنابنده بازیگر این سریال گفت :

« در صورتی که شرایط تولید ممکن باشد و داستان جذابی نیز پیدا شود حتما پایتخت 6 را ادامه می دهیم »

سریال پایتخت 6

بازیگر پایتخت محسن تنابنده در حالا خورشید

وارد شدن روح بابا پنجعلی در پایتخت 6

مردم از بازی تکراری و خسته کننده علیرضا خمسه در این سریال اعتراض داشتند و از کامنت های این بازیگر هم می توان این را فهمید. با توجه به کنایه هایی که مردم در رابطه با کم کاری علیرضا خمسه و تنها گفتن دو دیالوگ لیلاعه و نهار نخوردیم را تکرار می کند در سری جدید بیشتر دیده می شود.

 

محسن تنابنده در این رابطه گفت :

« در صورتی که پایتخت ادامه داشته باشد دیگر بابا پنجعلی در آن بازی نخواهد کرد و اگر بازی کند روح بابا پنج علی در این فیلم ایفای نقش می کند تا دست نویسندگان برای دیالوگ های او بازتر باشد و بتوانند موقعیت های طنز خوبی ایجاد کنند. »

سریال پایتخت 6

 

زمان پخش سریال و تعداد قسمت ها

سریال پایتخت 6 در نوروز سال 99 هر شب در ساعت 22:15 از شبکه اول سیما پخش خواهد شد. این مجموعه دارای 15 قسمت 45 دقیقه ای است.

 

بیوگرافی محسن تنابنده بازیگر سریال پایتخت 6

سریال پایتخت 6

محسن تنابنده بازیگر محبوب متولد سال 1354 است. او در رشته بازیگری تحصیل کرده است و نخستین بار در سریال مامور بدرقه حضور پیدا کرد و به دلیل بازی در پیامک از دیار باقی به شهرت رسید. او به دلیل بازی در نقش نقی معمولی شناخته شد و البته یکی از نویسندگان حرفه ای کشور است. محسن تنابنده ازدواج کرده است و پسرش نامی نام دارد.

 


 

بیوگرافی سارا و نیکا فرقانی بازیگر سریال پایتخت 6

سریال پایتخت 6

سارا و نیکا فرقانی متواد سال 1383 است. این دو خواهر دوقلو دارد و در سوئد زندگی می کنند. این دوقلوی محبوب با بازی در سریال پایتخت به شهرت رسیدند. این دو در کشور سئود مشغول به تحصیل هستند و هر سال برای بازی در این سریال به ایران می آیند.

 


 

بیوگرافی نسرین نصرتی بازیگر سریال پایتخت 6

سریال پایتخت 6

نسرین نصرتی بازیگر متولد مرداد سال 1355 است. او متولد شهر تهران است و به دلیل بازی در نقش قهمیه در سریال پایتخت به شهرت رسید. او قبل از بازیگری منشی صحنه بود. همسرش سام پاک پیکار است.

 


 

بیوگرافی علیرضا خمسه بازیگر سریال پایتخت 6

سریال پایتخت 6

علیرضا خمسه بازیگر محبوب متولد سال 1331 است. او مجری و صدا پیشه است و در دهه 60 بسیار فعالب بود و بعضی ها او را چارلی چاپلین ایران می دانند. اما دهه هشتادی ها او را به نام بابا پنجعلی می شناسند. علیرضا خمسه یکی از بزرگان سبک کمدی در ایران است. این بازیگر 2 بار ازدواج کرده است و سه فرزند دارد.

 


بیوگرافی ریما رامین فر بازیگر سریال پایتخت 6

سریال پایتخت 6

ریما رامین فر همسر امیر جعفری است و یک پسر به نام آیین دارد. او متولد سال 1349 است. او بیشتر به دلیل بازی در سریال پایتخت شناخته شده است.

 


 

بیوگرافی احمد مهرانفر بازیگر سریال پایتخت 6

سریال پایتخت 6

احمد مهرانفر بازیگر متولد خرداد سال 1354 است. او متولد شهر کاشان است و در رشته بازیگری و کارگردانی تحصیل کرده است. او بازی در فیلم عاشقانه ای برای سرباز وظیفه رحمت و همچنین به دلیل بازی در سریال پایتخت بسیار معروف شد. نقطع اوج بازی او در سریال سال های دور از خانه است. همسر او مونا فائزپور است.

 


 

بیوگرافی بهرام افشاری بازیگر سریال پایتخت 6

سریال پایتخت 6

بهرام افشاری بازیگر متولد سال 1366 در شهر همدان است. او در رشته تئاتر تحصیل کرده است. بهرام افشاری قد بلندترین بازیگر سینمای ایران است و به دلیل بازی در فیلم لانتوری معروف شد و سپس به دلیل بازی در سریال پایتخت بسیار مشهور شد. او هنوز مجرد است.

 


 

بیوگرافی مهران احمدی بازیگر سریال پایتخت 6

سریال پایتخت 6

مهران احمدی بازیگر و کارگردان متولد سال 1352 است. او متولد شهر تهران است و در شهر نیشابور بزرگ شده است. او به دلیل بازی در فیلم یک حبه قند و آلزایمر شناخته شد و سپس با بازی در سریال آوای باران و سریال پایتخت به شهرت رسید. او صاحب یک دختر به نام باران شد.

امیدواریم که از تماشای سریال پایتخت 6 لذت ببرید. در این مطلب اطلاعات کامل در مورد بیوگرافی و داستان سریال پایتخت 6 را خواندید و در مطلب دیگر می توانید اطلاعاتی در مورد سریال دوپینگ را بخوانید.

مطالب مشابه را ببینید!