این خودرو امن ترین خودروی آمریکا شد +تصاویر

این خودرو امن ترین خودروی آمریکا شد +تصاویر

جنرال‌موتورز، شورلت مالیبو 2014 را پاییز به بازار عرضه می‌کند. مصرف جاده‌ای این خودرو به 6.7 لیتر در هر 100 کیلومتر کاهش پیدا کرده و با 10 کیسه هوا ایمن‌تر از پیش شده است.

شورلت مالیبو 2014

شورلت مالیبو 2014
شورلت مالیبو 2014 هم مانند نمونه 2013 آن شبیه به برادر بزرگتر خود Impala طراحی شده؛ اما موتور 2.5 لیتری و 4 سیلندر آن همراه با سیستم روشن/خاموش خودکار مصرف این نمونه را در مسیرهای درون‌شهری به 10.2 لیتر در هر 100 کیلومتر و در بزرگراه‌ها به صدی 6.72 لیتر خواهد رساند. قدرت موتور این خودرو 196 اسب‌بخار است و گشتاور نیرویی معادل 253 نیوتن‌متر تولید خواهد کرد.

خودروی شورلت

این سدان سایز متوسط پرفروش، خودرویی نیست که جنرال‌موتورز بتواند به سادگی بازار روبه‌رشد آن را نادیده بگیرد. این شرکت تلاش کرده با ایجاد بهبودها و تغییراتی در نمونه 2014 آن را جذاب‌تر از پیش به بازار وارد کند.

شورلت

شورلت مالیبو 2014
سیستم روشن/خاموش جدید این خودرو می‌تواند در زمان‌های توقف کوتاه، مانند توقف پشت چراغ قرمز موتور خودرو را از کار بیندازد و تا 5درصد در مصرف سوخت در خیابان‌ها صرفه‌جویی کند. زمانی که راننده پای خود را از روی ترمز بردارد، خودرو به شکل خودکار استارت خواهد خورد. توان الکتریکی مورد نیاز بخش‌های مختلف خودرو شامل شیشه‌های الکتریکی، رادیو و سیستم تهویه در این فاصله توسط یک باتری کمکی تأمین خواهد شد.

شورلت

شورلت مالیبو 2014
در مالیبو علاوه بر سیستم تعلیق تازه و سیستم‌های کمکی متعدد برای رانندگی بهتر، سیستم ایمنی نیز بهبود پیدا کرده است. از هشداردهنده مناطق کور کناری گرفته تا هشدار در چهارراه‌ها و مناطقی که احتمال برخورد وجود دارد گرفته تا امکانات حفاظتی، 10 کیسه هوا و دوربین دید عقب خودرو که در نهایت باعث شده این خودرو از لحاظ ایمنی از اداره ملی امنیت جاده‌ای ملی آمریکا 5 ستاره دریافت کند و در نوع خود بهترین باشد.

خودروی امن شورلت

شورلت مالیبو 2014
این سدان ایمن و کم‌مصرف پاییز امسال وارد بازار خواهد شد تا باز هم سهم بیشتری از بازار خودرو در اختیار شورلت بگذارد. این خودروساز در حال حاضر در بیش از 140 کشور جهان خودروهای خود را به فروش می‌رساند و فروش آن بالغ بر 4.5میلیون دستگاه خودرو در سال است.

نوشته های مشابه