دستگیری پزشکی که به اجساد دختران در سردخانه بیمارستان تجاوز می کرد!

رابطه جنسی با جسد زنان و دختران

تجاوز و رابطه جنسی با جسد زنان و دختران

پزشک آمریکایی به دلیل مشکلات روانی به جسد زنان و دختران در سردخانه بیمارستان تجاوز می کرد. وی دلیل خاصی برای رابطه جنسی با اجساد داشت.

این دکتر 42 ساله به نام اورتان ناندن پس از تجاوز به چندین جسد زن و دختر پس از فوت دستگیر شد. او می گوید دلیل تجاوزش، خیانت کردن همسرش به وی است که پس از جدایی از همسرش دیگر نتوانسته به هیچ زن و دختر زنده ای اطمینان کند و ترجیح می داد که با اجساد رابطه جنسی داشته باشد.

چند وقت قبل مسئولان بیمارستانی در ایالت نیوجرسی گزارش هایی از طرف خانواده متوفیان داشتند که آنها ادعا می کردند آثار تجاوز بر بدن مرده هایشان دیده شده است.

جسد زن و دختر

خانواده ها اعلام کردند که روی اجساد مرده هایشان که دختران و زنان جوانی بودند علایمی از تجاوز دیده اند و خواستار پیگیری شدند.

وقتی با دستور قاضی پرونده اجساد این زنان و دختران تحت معاینه جنایی قرار گرفت مشخص شد که تجاوز زمانی رخ داده که قربانیان دیگر زنده نبودند.

بدین ترتیب ،روند بعد از مرگ بیماران به صورت محرمانه در بیمارستان تحت نظر گرفته شد و در حالیکه بیشتر ظن پلیس به سمت کارگران خدماتی بود ناگهان ردی از یک پزشک ۴۲ ساله به دست آمد.

دکتر اورتان که همزمان با مرگ دختر ۱۷ ساله ای بخاطر نارسایی قلبی و تنفسی داوطلبانه کشیک شب بیمارستان را به عهده گرفته بود با عدم آگاهی از اینکه سردخانه مجهز به دوربین مخفی شده است سراغ این جسد رفته و آنرا هدف تجاوز قرار داد و همزمان از سوی ماموران حراست و پلیس که شبانه روزی دوربین ها را تحت نظر داشتند بازداشت شد.

این پزشک که بسیار خجالتی نیز است در بازجویی ها اعتراف کرد بعد از خیانت همسرش و طلاق دادن وی از آنجاییکه به زنان بدبین شده بود نتوانسته با زنی آشنا شود و تصمیم گرفته با اجساد زنان و دختران مرده رابطه برقرار کند.

این دکتر امریکایی با دستور قاضی روانه زندان شد و بزودی محاکمه خواهد شد.

همچنین

ماجرای تجاوز معلم به دختر 11 ساله با داروی بیهوشی +عکس
ماجرای تجاوز پرستار به بیماران بیهوش در بیمارستان
مطالب مشابه را ببینید!