مجله تاپ‌ناز‌

آسانترین راه برای خرید بلیط هواپیما

آسانترین راه برای خرید بلیط هواپیما

رزرو و امکان خرید بلیط هواپیما از تمامی ایرلاین های داخلی و خارجی با استفاده از کارتهای عضو شتاب موجب شده که بلیط جت به یکی از پربازدیدترین و در عین حال از پرمخاطب ترین سایت ها در زمینه فروش بلیط هواپیما و گردشگری تبدیل شود. خرید اینترنتی بلیط هواپیما موجب شده که مشکلاتی که در گذشته در زمینه خرید بلیط هواپیما به صورت سنتی و حضور فیزیکی در آژانس های هواپیمایی وجود داشت دیگر به عنوان یکی از دغدغه های مشتریان مطرح نباشد. چرا که در گذشته طبق سیاست های کاری که آژانسها داشتند هر کدام برای فروش  بلیط چارتری قیمت متفاوتی به مشتریان ارائه میدادند که امروز ه با وجود سامانه رزرواسیون آنلاین بلیط این مشکل برطرف شده است.. خرید اینترنتی بلیط هواپیما نه تنها باعث صرفه جویی در هزینه می شود بلکه از اتلاف وقت نیز جلوگیری می کند. این دو ویژگی در دهه اخیر، خریداران بلیط هواپیما را به سمت خرید اینترنتی بلیط ارزان سوق داده است و باعث رقابت تنگاتنگی بین آژانس های هواپیمایی و ایرلاین ها شده است و موجب شده که کاربر با انتخاب ارزانترین بلیط هواپیما در مسیر مورد نظر از مزایای بلیط چارتر ارزان و یا بلیط سیستمی ارزان استفاده نماید.

به طور کلی میتوان گفت بلیط جت سامانه خرید آنلاین بلیط تمامی ایرلاین های داخلی و خارجی ، یکی از کامل ترین سامانه های خرید بلیط هواپیما اینترنتی است که با قرار دادن طیف گسترده ای از بلیط چارتری ارزان و بلیط های سیستمی هواپیما دست مشتریان محترم را برای انتخابی ایده آل و در عین حال مقرون به صرفه باز میگذارد.

آسانترین راه برای خرید بلیط هواپیما

سامانه بلیط جت با دارا بودن تمامی ایرلاین های داخلی و برخی ایرلاین های خارجی و انواع مسیر های پروازی داخلی نظیر مشهد، کیش، تهران، اهواز، چابهار و …. و مسیر های پروازی خارجی نظیر استانبول، دبی، ایروان، بانکوک، نجف و … تمامی تلاش خود را  جهت برطرف کردن نیاز طیف گسترده ای از مسافران عزیز نموده است تا بتواند طیف گسترده ای از نیازهای مسافرین عزیز را مرتفع کند،یکی از نکات قابل توجه سامانه بلیط جت امکان رزرو بلیط هواپیما بدون ثبت نام در سایت می باشد که موجب صرفه جویی در وقت می شود. علاوه بر موارد فوق بلیط جت با ارائه بیمه مسافرتی توانسته گام مثبتی در جهت کسب رضایت مشتریان بردارد.

طبق آمار انجام شده یکی از پرفروش ترین بلیط های خارجی بلیط جت بلیط استانبول میباشد . یکی از مقاصد پرتردد گردشگری مردم ایران سفر به استانبول است، که به دلیل هزینه نسبتا ارزانتر ، عدم نیاز به ویزا، وجود جاذبه های طبیعی و تاریخی و امکان خرید و اشتراکات فرهنگی و غذایی توانسته به یکی از محبوبترین مقاصد گردشگری تبدیل شود.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و پیشرفت هایی که در زندگی بشر به وجود آمده، جهت انجام ساده تر خیلی از امور اپلیکیشن هایی بر روی گوشی های خود نصب میکنیم،این اپلیکیشن ها میتوانند نیازهای زیادی از افراد، از دسترسی به کالاها و خدمات مختلف گرفته تا بهره گیری از خدمات گردشگری، خرید بلیط، رزرو هتل و … را مرتفع سازند. بلیط جت نیز برای هر جه سریعتر و آسان تر کردن پروسه خرید بلیط چارتر ، اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما خود را جهت خرید انواع بلیط های هواپیمایی برای تمامی مسیرهای داخلی و خارجی ارائه کرده است . که این اپلیکیشن خرید بلیط هواپیما در دو نوع Android و IOS به بازار عرضه شده است، به دلیل سهولت استفاد میتوان گفت که امروز یکی از پرنصب‌ترین اپلیکیشن‌های حوزه‌ ی گردشگری به‌حساب می‌آید.

کار با این اپلیکیشن بسیار ساده است و تنها با مشخص کردن مسیر رفت و برگشت و میتوانید تمامی بلیط ها را مشاهده کنید، همچنین میتوانید بلیط ها را طبق فیلتر های موجود نظیر: کمترین قیمت، بیشترین قیمت، موجودی، شرکت هواپیمایی یا بر اساس ساعت مرتب سازی و مشاهده نمایید، با تکمیل اطلاعات شخصی و مشخص کردن تعداد مسافرین و در نهایت زدن دکمه رزرو فرآیند خرید بلیط پایان می یابد.

ضمنا به پاس قدردانی از مشتریان عزیزی که در بازه زمانی 7 اسفند (روز مادر) تا 29 اسفند (روز پدر) از سایت یا اپلیکیشن بلیط جت اقدام به تهیه بلیط نمایند به قید قرعه به 3 نفر از عزیزان 3 کارت هدیه تقدیم میشود. /پایان رپورتاژ آگهی/

 

مطالب مشابه را ببینید!