مجله تاپ‌ناز‌

این ستاره ها با خانواده هایشان رابطه خوبی ندارند! +عکس

این ستاره های زن با خانواده هایشان رابطه خوبی ندارند

خیلی از سلبریتی ها معروف و ستاره های زن و مرد رابطه خوبی با خانواده هایشان و به خصوص با پدر و مادرشان ندارند و حتی مشکلات اساسی با خانواده هایشان دارند.

این ستاره ها با خانواده خودشان دشمن هستند

جالب است که خیلی از مردم ستاره های معروف را الگوی زندگی خود قرار میدهند و تصور میکنند که این ستاره های زن و مرد هیچ مشکلی در زندگی خود ندارند و در امور زندگی نمونه هستند. در این مطلب ستاره هایی را معرفی میکنیم که رابطه بدی با پدر و مادر و خانواده هایشان دارند.

شاید اختلاف نظر شما با خانواده تان بسیار سطحی و پیش پا افتاده باشد اما برخی از ستاره ها هستند که با پدر و مادرشان مشکلات اساسی دارند که در این مطلب برخی از آنها را به شما معرفی می کنیم.

اگر ادعا می کنید که هیچگاه از دست پدر و مادرتان ناراحت نشده اید، پس بهتر است بار دیگر با دقت به گذشته تان نگاهی بیاندازید. تفاوت آدمها با یکدیگر گاهی موجب اختلاف نظر و ناراحتی می شود که این موضوع در جمع خانوادگی نیز طبیعی است. شاید اختلاف نظر شما با خانواده تان بسیار سطحی و پیش پا افتاده باشد اما برخی از ستاره ها هستند که با پدر و مادرشان مشکلات اساسی دارند که در این مطلب برخی از آنها را به شما معرفی می کنیم.

این ستاره ها با خانواده شان مشکل دارند

شارلیز ترون یکی از موفق ترین زنان جهان است اما آیا در خانواده خود هم فرد موفق و خوشبحتی بود؟ او اعتراف می کند که سالهای نوجوانی سختی را پشت سر گذاشته، اما تمام تلاشش را کرد تا شرایط را آنطور که دلش می خواهد، تغییر دهد. زمانی که او یک نوجوان بود، مادرش به دلیل قتل پدرش، به زندان افتاد. پدر او یک دائم الخمر بود که در زمان مستی مادرش را مورد اذیت و آزار قرار می داد. اگر چه گفته شده که مادرش هنگام قتل همسر در حال دفاع از خودش بوده اما با وجود شواهد باز هم به زندان افتاد و درست همان زمان بود که شارلیز ترون 15 ساله دوران سخت زندگی اش را آغاز کرد.
همانطور که می دانید، آنجلینا در خانواده مشهوری بزرگ شده است. مادر او مارچلین برتراند و پدرش جان ویت نام داشت. پدر او بازیگری موفق و برنده آکادمی اوراد و 4 گلدن گلوب بود اما اینها موفقیت او را به عنوان یک پدر در خانواده تضمین نمی کرد. آنجلینا رابطه خوبی با خانواده اش، به خصوص پدرش، نداشت. در سال 1977 جان خانواده خود را ترک کرد و همین موضوع باعث شد که آنجلینا هیچوقت او را نبخشد.
شارلیز ترون

آنجلینا جولی از ستاره هایی است که رابطه خوبی با خانواده اش ندارد

هلی بری
هلی بری کودکی سختی، بیش از آنچه فکرش را بکنید، داشته است. پدر او یک دائم الخمر بود که همیشه مادر و خواهرش را مورد اذیت و آزار قرار می داد. او این تجربه تلخ را از سن 5 سالگی آغاز کرد، به همین دلیل هیچگاه رابطه خوبی با خانواده اش نداشت. او اعتراف می کند که همیشه از خشونت خانگی رنج می برد.
یکی از افرادی که همیشه صادقانه از زندگی و خانواده اش حرف می زند، کریستینا آگیلرا است. او اعتراف می کند که همیشه در کودکی، چه روحی و چه فیزیکی، از طرف پدرش مورد آزار و اذیت قرار می گرفت. او می گوید:« ین اتفاقات تلخ آغاز و پایان نداشت، همیشگی بود. غم و غصه هایی که در خانه داشتم من را وادار کرد تا به سمت موسیقی بروم. شاید اگر آن شرایط سخت را تجربه نمی کردم، هیچگاه یک خواننده مشهور نمی شدم. من یاد گرفتم که چگونه از دل تاریکی نور امیدی پیدا کنم.»
امینم
امینم نه تنها در بازیگری، بلکه در خوانندگی و ترانه نویسی نیز استعداد فوق العاده ای دارد. او قبل از شهرت دوران سختی را پشت سر گذاشت. پدر او، زمانی که امینم تنها 18 سال داشت، او و مادرش را رها کرد. بازتاب این درد و رنج را می توان در آهنگ های او نیز یافت. به عنوان مثال او یکی از ترانه هایش را در مورد زندگی تلخ مادرش نوشته است. در سال 2009 مادر امینم بیمار شد و تمام مخارج زندگی به گردن او افتاد. امینم بدی هایی که پدرش در حقش کرده را فراموش نخواهد کرد.
جنیفر آنیستون

جنیفر آنیستون از ستاره هایی است که رابطه خوبی با خانواده اش ندارد

جنیفر آنیستون همیشه در مورد مشکلات مالی که خانواده اش با آن دست و پنجه نرم می کردند، حرف می زند. آنها شرایط سختی داشتند اما زمانی که پدرش توانست بر این مشکل غلبه کند، او و مادرش را رها کرده و زندگی اش را با زن دیگری آغاز کرد. جنیفر حتی با مادرش هم رابطه خوبی نداشته است. مادر او حتی یک کتاب چاپ کرده در مورد رابطه ناسالمی که با دخترش داشت، نوشته است. اگر چه جنیفر زندگی وحشتناکی داشت اما در نهایت توانست به دور خود دیواری بکشد و خودش را از آسیب های بیشتر برهاند.
ادل از محبوب ترین خواننده های امروز است که طرفداران زیادی دارد اما او این موفقیت را به سادگی به دست نیاورد. زمانی که او تنها 3 سال سن داشت، پدرش از مادرش جدا شد و همین موضوع برای این که ادل از پدرش متنفر شود، کافی بود. بی پولی یکی از مهمترین مشکلات او و مادرش بود که پس از جدایی از پدرش به اوج رسید اما خوشبختانه آنها توانستند بر این سختی غلبه کنند. اگر چه بعدها پدر ادل خواست که با دخترش ارتباط برقرار کند اما ادل پیشنهاد آن را نپذیرفت.
ادل

ادل از ستاره هایی است که رابطه خوبی با خانواده اش ندارد

مکالی کالکین
تنها چیزی که ما می دانیم این است که مکالی کالکین یکی از جذاب ترین کودکانی بود که تا به حال دیده ایم. اما طبق گزارشات، او کودکی سختی داشت. از زمانی که پدرش فهمید زیبایی و توانایی های پسرش زبانزد خاص و عام است، او را برای کار کردن نزد دیگران می فرستاد. پدر او فردی الکی بود که پسرش را مجبور می کرد نان آور خانه باشد و نتیجه اش هم کاملا مشخص است، مکالی هیچ ردی از تمام آن پول هایی که به دست آورد، ندید.

سلبریتی هایی که با خانواده خود رابطه خوبی ندارند+تصاویر

منبع : ستاره ها

مطالب مشابه را ببینید!