این دختر معلم آمریکای فداکاری کرد! +عکس

با معلم قهرمانی که با فدا کردن جان خودش در فاجعه تیر اندازی مدرسه در امریکا جان تعدادی کودک بیگناه را نجات داد آشنا شوید.

80a5

معلم جوان آمریکایی
معلم جوان آمریکایی

80a2 80a6

“ویکتوریا سوتو” 27 ساله سعی داشت با قرار دادن بدن خود در مقابل پسر تیر انداز بچه های کلاسش که در پایه اول تحصیل میکردند  از مرگ نجات دهد.
این معلم جوان به طرز حیرت آوری از خود شجاعت نشان داد و با فدا کردن جان خود موفق شد زندگی بسیاری از دانش آموزان کلاسش را نجات دهد.
او که مدت 5 سال بود در مدرسه “سندی هوک” تدریس میکرد با شنیدن صدای تیر اندازی شروع به پنهان کردن بچه ها در کمدهای کلاس کرد و به این ترتیب با ورود قاتل به کلاس سعی کرد با او روبرو شود که با شلیک گلوله از پای درآمد.
گفته میشود او در میان بچه ها از محبوبیت بالایی برخوردار بوده است. مادر وی در ارتباط با این جریان به رسانه ها گفته است: او کاری را انجام داد که فکر میکرد درست است. اگرچه آرزوهای زیادی برای زندگی اش داشت اما ترجیح داد تا فرصت زندگی را به بچه های کوچک بدهد. روح او اکنون در آرامش است.
در این حادثه تلخ علاوه بر 20 دانش آموز که شامل 12 پسر و 8 دختر 4 تا 9 ساله به قتل رسیدند تعدادی از معلمان و اولیای مدرسه نیز قربانی قاتل بی رحم شدند.

مطالب مشابه را ببینید!