در مورد سریال قهرمانان

داستان سریال قهرمان + معرفی بازیگران سریال قهرمانان

سریال قهرمانان

سریال قهرمانان : سریال تلویزیونی علمی تخیلی ساخته شده توسط تیم کرینگ است که نخستین بار در ۲۵ سپتامبر ۲۰۰۶ از شبکه ان‌بی‌سی پخش شد. داستان از آنجایی شروع می‌شود که عده‌ای از انسان‌ها که توانایی‌های ویژه‌ای دارند به دور هم دیگر جمع می‌شوند و شرکتی را برای مبارزه و جلوگیری از سوء استفاده از این توانایی‌ها تشکیل می‌دهند تا آنکه نقاشی به نام آیزاک مندز با استفاده از توانایی ویژه خود آینده را که نابودی دنیا باشد ترسیم می‌کند و شرکت نیز با عظم راسخ‌تری به فعالیت‌های خودش ادامه می‌دهد تا جلوی این نابودی را بگیرد.

خلاصه داستان

داستان درمورد چند انسان است که خاصیت های خارق العاده ای پیدا می کنند.

فصل اول

ایزاک که خاصیت نقاشی کردن آینده را دارد، یک انفجار هسته ای را پیش بینی می کند. قهرمانان سعی در جلوگیری ازاین فاجعه دارند.و ان انفجار حی پیتر و سایلر میگردد تا این که در قسمت اخر فصل اول این سریال پیتر فکر میکند که هنوز بمب سایلر است ولی در آخر هیرو شمشیری به قلب سایلر فرو می کند ولی هنوز معلوم نیست که سایلر زندست یا نه و در همون موقع کلیر جلوی پیتر بود پیتر به کلیر میگوید کلیر من قدرت تو رو گرفتم تو با اون اسلهه ای که در دسته منو بکش و همون موقع نیتن برادر بزرگ پیتر میرسد و پیتر را بغل می کند و به آسمان میرود تا این که بمب در هوا منفجر شود و هیچ کس نمیرد.

فصل دوم

این بار قهرمانان با چالشی جدید روبه رو می شوند از طرفی کمپانی قصد جمع آوری آنها را دارد و از طرفی دیگر ویروسی وجود دارد که می تواند شهر را نابود کنند وتنها راه نجات آن خون دکتر موهیندر سورش است،کسی می خواهدیک سری آدم را بکشد از جمله پدر هرو و مادرنیتن و آن شخص پدر مت پارکمن است

فصل سوم

نیتن که الان یک سناتور قدرتمند است تصمیم می گیرد قابلیت هایش را به تمام دنیا نشان دهد اما به اختلافات زیادی روبه رو می شود و ….

فصل چهارم

در فصل چهارم درگیری بالا میگیرد و شخصیت جدیدی به نام ساموئل به داستان اضافه می شود…

توقف ساخت

ساخت این سریال پس از پایان بخش چهارم از فصل چهارم متوقف شد. با اینکه در آخرین قسمت از فصل چهارم، عبارت “ادامه دارد…” مشاهده می شود، اما گویا بدلیل نظرسنجی ای که در امریکا صورت می گرفت و بر اساس آن بیننده ی این سریال خیلی کاهش یافته بود، این سریال متوقف شد.

فصل ها

فصل اول ۲۳ قسمت داشت و در سال ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷ در آمریکا پخش شد فصل دوم ۱۱ قسمت داشت و در سال ۲۰۰۷ در آمریکا پخش شد فصل سوم دو جلدی بود. جلد اول ۱۳ قسمت داشت و در سال ۲۰۰۸ . جلد دوم در ۱۲ قسمت در سال ۲۰۰۹ پخش شد. فصل چهارم ۱۸ قسمت داشت و در سال ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ پخش شد. در سال ۲۰۱۰ اعلام شد فصل جدیدی از قهرمان ها هرگز ساخته نخواهد شد و داستان با یک فیلم سینمایی (احتمالاً ) به پایان می رسد. تخیلی شدن بیش از حد، باعث ریزش قشری از مخاطبان و عملاً تبدیل قهرمانان به یک سریال کودکان شده بود. در فصل چهارم این سریال سایلار از جسم نیتن بیرون می آید و تا چند وقت متوجه نمی‌شود که چه کسی هست و با مردی به نام ساموئل آشنا می شود و او سعی میکند حافظه سایلار را باز گرداند و سایلار را پیش مردی می فرستد که یک اتاق پر از آینه دارد و توسط این آینه ها خاطرات گذشته سایلار را به یادش می آورد ولی سایلار این دفعه تصمیم می گیرد که بر خلاف گدشته آدم خوبی باشد و حالا ساموئل تعدادی از انسانها که آنها هم دارای قابلیت هستند دور خود جمع کرده و از طریق آنها روز به روز قدرتش بیشتر میشود و میخواهد از انسانهای معمولی انتقام بگیرد ولی سایلار با کمک پیتر برادر کوچکتر نیتن تصمیم میگیرند که جلوی او را بگیرند و در پایان هم موفق میشوند ولی در آخر کلیر که فنا ناپذیر هست تمام عکاسان و خبرنگاران که ساموئل برای نشان دادن خود به رسانه هاو مردم دور خود جمع کرده بود به آنها نشان میدهد که دارای این قابلیت هست و همه چیز را خراب میکند

بازیگران و نقشها

میلو ونتیمیگلیا
در نقش پیتر پترلی برادر کوچکتر نیتن که دارای قدرت برتر و جذب نیرو از دیگران است.شخصیت مثبت در طول سریال

دیوید آندرس
در نقش آدام شخصی که هرگز آسیب نمی‌بیند و نمی‌میرد.شخصیت بد فصل دوم

ادریان پاسدار
او در نقش مردی است که توانایی پرواز دارد و کاندیدای انتخابات ریاست ایالت است.

ماسی اوکا
در نقش هیرو پسری ژاپنی که میتواند کنترل زمان را در دست بگیرد.

سانتیاگو کابررا
در نقش ایزاک، کسی که می تواند آینده را نقاشی کند

جک کلمن
در نقش نوابنت و پدر دلسوز و مهربان کلیر که برای شرکت کار میکند

دانا دیویس
در نقش مونيکا داوسن دختری که در يک رستوران کار مي‌کند قدرت تقليد از هر حرکت فيزيکي را دارد.

توانی کایپرس

زاکاری کوئینتو
در نقش سایلر شخصیت بد فیلم که در فصل 4 فرد خوبی میشود.

الی لارتر یا ali larter در نقش نیکی سندرز (زنی دو شخصیتی) و تریسی استوارتز (مشاور فرماندار)

دوبله فارسی

این سریال توسط شبکه من و تو ۱ به زبان فارسی دوبله شده است و از ۲۳/۱/۱۳۹۲ از همین شبکه در حال پخش است. این مجموعه ۲۳ قسمتی جمعه‌ها ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران ، تکرار: شنبه‌ها ساعت ۱:۰۰، سه شنبه‌ها ساعت ۲۳:۰۰ و چهارشنبه‌ها ۱۷:۰۰ پخش خواهد شد.

مطالب مشابه را ببینید!