بهای سنگین زیبایی برای این خانم! +عکس

خانم “جين رولف” 42 ساله براي زيباتر شدن تصميم گرفت به يک سالن زيبايي رفته و از تکنيک ” اکستنشن مژه ” براي بلندتر و زيباتر ديده شدن مژگانش استفاده کند، اما فرداي آن روز دچار مشکلي شد که تا ماهها او را از داشتن يک زندگي عادي محروم کرد.

بهای سنگین زیبایی

او دچار يک واکنش آلرژيک شد که باعث شد پوست پلک او متورم و ملتهب شده و پس از هفته ها درد و رنج شديد او تا مرز نا بينايي پيش رود. پزشک معالج او معتقد است که بدن وي به چسب استفاده شده براي اين کار حساسيت داشته و همين مسئله باعث شد که فرداي روزي که او به سالن زيبايي مراجعه کرده بود با چشماني عفونت گرفته و ملتهب از خواب بيدار شود. او به قدري ترسيده بود که تصميم گرفت به سالن زيبايي بازگشته و درخواست کند تا مژه ها را بردارند اما آنها گفتند اين يک امر طبيعي است و اگر وي ناراضي است بايد خودش مژه ها را بردارد.
او ميگويد براي برداشتن مژه ها 5 ساعت وقت گذاشته و اين عمل بسيار دردناک را انجام داده است اما چشمانش بهتر نشد و او مجبور شد به بيمارستان مراجعه کند و تحت عمل جراحي قرار گيرد. به گفته پزشکان وي در آستانه نا بينايي کامل قرار گرفته است اما خوشبختانه امکان درمان وي وجود دارد.
او ميگويد بارها به کارکنان سالن زيبايي اعلام کرده است که تا کنون عمل اکستنشن انجام نداده است و آنها موظف بوده اند که ابتدا مواد مورد استفاده را روي قسمتي از بدن وي تست کنند و در صورت عدم حساسيت از آن استفاده کنند که متاسفانه اين کار را انجام ندادندبهاي سنگين زيبا شدن براي اين خانم او را تا حد نابينايي برد./پرداد

مطالب مشابه را ببینید!