گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / سرایدار مدرسه در ارومیه به دختر 12 ساله کلاس ششمی تجاوز کرد
loading...

سرایدار مدرسه در ارومیه به دختر 12 ساله کلاس ششمی تجاوز کرد

تجاوز سرایدار به دختر بچه, رابطه جنسی وحشیانه با دختر دبستانی

سرایدار متجاوز و بی رحم به دختر بچه 12 ساله که کلاس ششم بود تجاوز کرد و موجب ایجاد جنجال در روستایی در ارومیه شد.

جنجال تجاوز سرایدار مدرسه با دختر دبستانی

دیروز ارومیه در راس خبرهای اجتماعی قرار داشت،مردم به مدرسه اي هجوم آوردند تا سرایدار متجاوز به دختر 12 ساله را مجازات کنند. عکس هایي در شبکه هاي مجازی منتشر شده هست که حاکی از حمله مردمان یک روستا به مدرسه دخترانه را دارد که در خبرهای مربوط به آن نوشته شده که خانواده هاي دانش آموزان به یک مدرسه دخترانه حمله کرده اند به علت این که سرایدار این مدرسه به یکی از دانش اموز کلاس ششم تجاوز نموده هست.

تجاوز سرایدار به دختر بچه, رابطه جنسی وحشیانه با دختر دبستانی

این رخداد در یک مدرسه دخترانه در روستای اسلام آباد شهرستان ارومیه رخ داده و مردم روستا به مدرسه یورش برده و با معلمین و مسئولان مدرسه درگیر شده اند.

 

جزئیات تجاوز سرایه دار مدرسه

در عکسهای منتشر شده اوضاع درگیری شدید به نظر می‌رسد چرا که یک اتومبیل واژگونی شده دیده می شود که مردم در حال شکستن شیشه هاي آن میباشند.حضور فرماندار ارومیه برای آرام کردن مردم روستای اسلام آبادمردم عصبانی روستای اسلام آباد وارد مدرسه شدند و همۀ اموال و وسایل داخل آن را ویرانی کردند.

 

سرایه دار به دختر دانش تعلیم 12 ساله تجاوز کرده و مردم روستا می خواهند وی را بازداشت کرده و خودشان مجازات کنند.اوضاع در این روستا به گونه اي اضطراری شده کهفرماندار استان آذربایجان به این روستا سفر کرده تا آن ها را آرام کند.

تجاوز سرایدار به دختر بچه, رابطه جنسی وحشیانه با دختر دبستانی

در پی حمله مردم این روستا و ویرانی مدرسه نیروهای یگان ویژه ارومیه در این روستا حضور پیدا کردند.

 

به لطف ظهور شبکه هاي مجازی هر اتفاقی درجای جای ایران و حتی در دور افتاده ترین روستاهارخ دهد به سرعت در شبکه هاي مجازی دست به دست می‌شود و مسئولان را ازاین رخداد باخبر می کنند.اضافه بر این عکس یک ویدئوی 2 دقیقه اي از یک فروشگاه زنجیره اي در کانال هاي تلگرامی منتشر شد و یک دختر بچه در حال قدم زدن درون فروشگاه بود

 

که یک پیرمرد وی را به پشت قفسه هاي فروشگاه کشاند و سپس شروع به لمس قسمت هاي تناسلی او کرد که گرچه با مشخص بودن چهره این پیرمرد به زودی توسط پلیس فتا شناسایی و بازداشت خواهد شد.خبرهای طفل آزاری نسبت به خبرها و حوادث دیگر اکثر در شبکه هاي مجازی منتشر می‌شوند و خانواده ها باید اکثر

 

از فرزندان خود مراقبت نمایند و از همۀ مهمتر اموزش هاي لازم و مهم را به کودکان خود درمورد حفاظت از خود در هنگام اذیت جنسی ارائه کنند که کودکان در موقع این چنینی شروع به داد و فریاد کنند و دیگران را آگاه کنند.

همچنین

تجاوز جنسی به دختر جوان در ماشین در حال حرکت! +عکس

[امتیاز دهنده: 1 نفر و میانگین امتیاز: 1]
loading...

3 دیدگاه ها

 1. سلام.
  خوب خبرهای دروغ را پشت هم میچسبونید،
  کی گفت تجاوز شده،کی گفت سرایدار؟
  بچه رو بقل کردهبود که خونش را به آتش کشیدند
  اگر دروغی که شما گفتید بود اونجا شخم میخورد.
  خجالت بکشید درغگوها

 2. اصلن راست هم باشه مردم چرا اینقدر وحشیانه و تکانشی واکنش نشان میدهند تقصیر معلمها و نیمکتهای مدرسه چیه؟! همتون مشکل دارید

 3. اولا اینکه اسلام آباد نه روستا هس و نه دورافتاده بلکه داخل شهر هست. دوما تجاوزی در کار نبود و حتی خانواده دختر شکایت رو پس گرفتند. این که به مدرسه حمله شد و حتی به نیمکت بچه ها و اموال عمومی رحم نشد هم کار یه عده مریض و سو استفاده کننده سیاسی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *