مجله تاپ‌ناز‌

این مرد در سن 41 سالگی صاحب آلت تناسلی شد! + عکس

این مرد در سن 41 سالگی صاحب آلت تناسلی شد!

این مرد تا 41 سالگی آلت تناسلی نداشت!

این آقای 41 سالگی تا این سن آلت تناسلی نداشت و به همین دلیل هیچ گاه هم رابطه جنسی نداشته است. این مرد میانسال آلت تناسلی خود را در یک حادثه رانندگی در سنین کودکی از دست داده بود. این مرد جوان چند سال پیش توسط عمل جراحی آلت تناسلی اش را توانست احیا کند. این مرد باکره تا به حال با هیچ خانمی رابطه جنسی نداشته است و بکارت خود را به مبلغ 200 پوند به خانمی 35 ساله که برنده جایزه شرم آور جنسی در سال 2013 شده بود فروخت.

آقای محمد ساکن نتنبورگ است و بکارت خود را به خانمی 35 ساله به نام شارولت رز فروخت.  محمد چند وقت پیش آلت تناسلی بیونیک را توسسط عمل جراحی احیا کرده است. جالب است بدانید که خانم شارلوت یکی از اعضای کمپین آزاد رابطه جنسی است.

این دو نفر در هفته پیش سر میز شام با هم آشنا شدند. وقتی خانم شارلوت متوجه جراحی موفقیت آمیز وی شد به محمد پیشهاد قابل قبولی داد.

 

این مرد در سن 41 سالگی صاحب آلت تناسلی شد!

محمد در سال 1978 وقتی که فقط 6 سال داشت به دلیل حادثه رانندگی در هادرزفیلد از ناحیه تناسلی به شدت دچار آسیب شد و آلتش را از دست داد. محمد هم اکنون 43 سال سن دارد و از اینکه برای نخستین بار می تواند طعم عاشقی و رابطه جنسی را بچشد خیلی خوشحال است. او می گوید که سالها منتظر این لحظه بودم و همیشه به دنبال راه درمان بودم.

این مرد در سن 41 سالگی صاحب آلت تناسلی شد!

او در سال 2012 آلت تناسلی اش را جراحی کرد و هم اکنون بدون هیچ عیبی می تواند زندگی کند و رابطه جنسی هم داشته باشد. خانم شارلوت رز دارای گواهینامه جنسی در سال 203 است که وقتی داستان زندگی محمد را در روزنامه خواند به او پیشنهاد خاصی داد. خانم شارولت برای آمیزش جنسی با محمد به او پیشنهاد 200 پوند کرد. خانم رز می گوید از اینکه با محمد آشنا شده است  او را برای رابطه جنسی با خود انتخاب کرده است بسیار خوشحال است.

» همچنین بخوانید :

این جانور عجیب بعد رابطه جنسی جفتش را میخورد! +کلیپ

این زن عجیب اعتیاد شدید به ازدواج دارد!

مطالب مشابه را ببینید!