عکس بازیگران سریال ماتادور

عکس بازیگران سریال ماتادور

تصاویری از سریال ماتادور را مشاهده نمایید. سریال ماتادور به کارگردانی به زودی به روی آنتن شبکه یک می رود . آرش قادری نگارش فیلمنامه «ماتادور» را نیز بر‌عهده دارد.

داستان سریال «ماتادور» درباره یک مقام بلندپایه اروپایی است که مهمان کشور ایران می‌شود و یک گروه پلیس حفاظت از او را برعهده می‌گیرند. این در حالی است که مشخص شده یک گروه تروریست قصد ترور او را دارند.

پوریا پورسرخ نقش یک پلیس تخصصی تیراندازی و حفاظت از شخصیت‌ها را بازی می‌کند. سام درخشانی پلیسی است که بمب‌ها را خنثی می‌کند. پولاد کیمیایی در نقش پلیس سایبری (فضای اینترنت)‌ ظاهر می‌شود. شقایق فراهانی نقش یک زن منفی را بازی می‌کند و به عنوان رابط از خارج کشور وارد ایران می‌شود و نقشه ترور و بمب‌گذاری را هدایت می‌کند.

عکس بازیگران سریال ماتادور

بازیگران سریال ماتادور: پوریا پور سرخ،سام درخشانی،پولاد کیمیایی،علیرام نورایی،مجید واشقانی،لیندا کیانی،و شقایق فراهانی بازیگران اصلی این سریال هستند.

عکس بازیگران سریال ماتادور عکس بازیگران سریال ماتادور عکس بازیگران سریال ماتادور عکس بازیگران سریال ماتادور عکس بازیگران سریال ماتادور عکس بازیگران سریال ماتادور عکس بازیگران سریال ماتادور عکس بازیگران سریال ماتادور عکس بازیگران سریال ماتادور عکس بازیگران سریال ماتادور

 

مطالب مشابه را ببینید!