مجله تاپ‌ناز‌

خواستگاری که طاقت نه شنیدن را نداشت دستگیر شد

خواستگار سمج,خواستگار,دستگیری خواستگار

 

رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات اردبیل از دستگیری پسری خبرداد که هنگامی که با جواب رد دختر همسایه روبرو شد اقدام به هتک حرمت دختر دانشجو در فضای مجازی کرد.
به گزارش سرویس «حوادث» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سرهنگ امینی در تشریح این خبر با بیان اینکه پیرو شکایت خانمی که از دانشجویان رشته‌پزشکی دانشگاه تبریز است مبنی بر اینکه فرد ناشناسی در یکی از شبکه‌های اجتماعی اقدام به ایجاد صفحه‌ای با مشخصات وی و مطالبی کذب کرده است، گفت: ماموران اقدامات خود را آغاز کردند.
وی افزود: در بررسی این صفحات مشخص شد که متهم با درج مطالبی خلاف عفت‌عمومی و نگاره‌های مستهجن با عنوان شاکیه موجب هتک حرمت وی شده است.
امینی با بیان اینکه با انجام تحقیقات و اقدامات پلیسی، هویت متهم که از همسایه‌های سابق شاکیه بود شناسایی و دستگیر شد، گفت: متهم پس از بازجویی‌های صورت گرفته و مشاهده مستندات به جرم خود اعتراف و اظهارداشت به دلیل رد پیشنهاد خواستگاری از طرف این خانم و علاقه زیادم اقدام به این کار کرده‌ام که در نهایت متهم با صدور قرار مناسب روانه زندان شد.
رییس پلیس فتای اردبیل گفت: هرگونه مزاحمت در فضای مجازی و انتشار مطلب کذب و دروغین علیه دیگران در این فضا جرم تلقی شده و پلیس فتا با عاملان آن برخوردی قاطع و قانونی می‌کند….. / خبرگزاری ایسنا

مطالب مشابه را ببینید!