مجله تاپ‌ناز‌

روش کاهش کلسترول خون در منزل با این نوشیدنی خوشمزه + طرز تهیه

گریپ فروت و سیر خواص زیادی دارند و می توانند باعث کاهش کلسترول خون نیز بشوند.

کاهش کلسترول با نوشیدنی آلوئه ورا،خیار و آب گریپ فروت

بالا بودن سطح کلسترول خون یکی از مشکلات شایع است که جمعیت مدرن امروزی را تحت تاثیر قرار داده است به خصوص کسانی که در کشورهای توسعه یافته زندگی می کنند. شما می توانید کلسترول خون خود را با آبمیوه های طبیعی و پر خاصیت کاهش دهید که در این مطلب تاپ ناز طرز تهیه یکی از این آبمیوه ها را مشاهده می کنید. وقتی این آبمیوه را با رژیم غذایی خود ترکیب کنید خیلی راحت می توانید سطح کلسترول خون را کاهش دهید و از خواص عالی آن بهره مند شوید.

روش کاهش کلسترول خون در منزل با این نوشیدنی خوشمزه + طرز تهیه

روش |ایین آوردن کلسترول خون

اما در ابتدا،چه مقدار کلسترول شما بالا است؟

بالا رفتن کلسترول و چربی در شریان ها می تواند باعث ایجاد مشکلاتی در سلامتی شما شود. لیپیدها به صورت طبیعی توسط کبد تولید می شوند، اما موقع غذا خوردن و خوردن غذاهایی خاص که شامل لیپید هستند، آنها جذب می شوند.

روش کاهش کلسترول خون در منزل با این نوشیدنی خوشمزه + طرز تهیه

با آب گریپ فروت کلسترول را کاهش دهید

نسخه خانگی برای پایین آوردن کلسترول خون

آبمیوه ای طبیعی که کلسترول خون شما را پایین نگه می دارد

اگر کلسترول خون شما بالا است و از غذاهایی که غنی شده از لیپید هستند زیاد استفاده می کنید حتما باید این آبیموه سالم را امتحان کنید.

مواد تشکیل دهنده:

  •  آب 5 عدد گریپ فروت
  • 2 قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورا (30گرم)
  •  نصف یک خیار
  • آب یک لیموی نصفه
  •  یک حبه سیر
روش کاهش کلسترول خون در منزل با این نوشیدنی خوشمزه + طرز تهیه

خیار و سیر و آب لیمو برای کاهش کلسترول

آماده سازی:

گریپ فروت را خوب فشار دهید و اب آن را درون مخلوط کن بریزید و ژل الوئه ورا و ابلیمو را به ان اضافه کنید. برای افزایش خواص این ابمیوه می توانید یک حبه سیر خام نیز به ان اضافه کنید. تا وقتی که نوشیدنی شما همگن، صاف و قابل اشامیدن شد بگذارید تا درون مخلوط کن بماند. سپس می توانید آن را بلافاصله میل کنید.

دستور استفاده:

این آبمیوه را می توانید حداقل هفته ای سه بار با معده خالی میل کنید. این آبمیوه را می توانید خیلی راحت برای مبارزه با کلسترول تهیه کنید و همانطور که مشاهده کردید از مواد ارزان قیمت تهیه می شود و کار سختی هم نیست.

به جز اینکه این نوشیدنی را با هدف کاهش کلسترول خون مصرف می کنید، باید در نظر داشته باشید که رژیم غذایی سالم و کم چرب داشته باشید زیرا فقط نوشیدن این ترکیب نمی تواند کلسترول شما را در صورت نداشتن رژیم غذایی خوب پایین نگه دارد و معجره بکند.

مطلب مشابه: علائم کلسترول خون و عوارض کلسترول خون

مطالب مشابه را ببینید!